Taşçı: “Ramazan’ı En Güzel Şekilde Yaşıyoruz”

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Ramazan ayını Atakum ilçesinde en güzel şekilde yaşadıklarını söyledi.

Taşçı: “Ramazan’ı En Güzel Şekilde Yaşıyoruz”

Atakum Belediyesi tarafından mahallelerde gerçekleştirilen iftar buluşmaları vatandaşların yoğun ilgisi eşliğinde devam ediyor. İlçe merkezinde 35 kilometre uzaklıktaki Erikli Mahallesi’nde kurulan dev iftar sofrası, Erikli, Kabadüz, Elmaçukuru, Aslandamı ve Yeşiltepe Mahallelerinin sakinlerini bir araya getirdi. İftar yemeğine AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum Belediyesi Meclis Üyeleri ile mahalle muhtarları da katıldı.

Atakum Belediyesi’nde 15 ayı geride bıraktıklarını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, bu sürece önemli çalışmalar sığdırıldığını kaydederek, “Hizmet için çıktığımız bu yolda 15 ayı geride bıraktık. Bu sürece önemli çalışmalar sığdırdık. Seçimlerin ardından 28 köyün mahalle olması ve mahalle sayımızın 56’ya çıkması sorumluluğumuzu daha da arttırdı. Hiç durmadan duraksamadan, gece-gündüz demeden hem eski mahallelerimizin hem de yeni mahalle olan yaşam alanlarımızın güzelleşmesi için çalışıyoruz” dedi.

“NOSTALJİK RAMAZAN”

Ramazan ayı süresince gerçekleştirilen iftar buluşmalarına ve Yalı Kafe’deki etkinliklere gösterilen ilgi karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Taşçı, “Nerede o eski Ramazanlar diyenler için, nostaljik düzeyde bir Ramazan etkinliği hazırladık. Yalı Kafe’de iftar ve sahur vakitleri arasında gerçekleştirilen ve Ramazan Ayı süresince devam edecek bu etkinliklere gösterilen ilgiye teşekkür ediyoruz. Ayrıca bu akşam olduğu gibi mahallelerimizde gerçekleştirilen iftar buluşmalarına da aynı ilgi gösteriliyor. Amacımız Ramazan ayını en güzel şekilde yaşamaktı. Çok şükür Atakum ilçesinde en güzel şekilde yaşıyoruz” diye konuştu.

“MÜSLÜMANLAR ZULÜM ALTINDA”

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, dünyanın birçok ülkesinde Müslümanların Ramazan ayını zulüm altında yaşadığını ifade ederek, “Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın öncülüğünde güzel bir iftar buluşmasında bir araya geldik. Bizler bugün birlik ve beraberliğimizi en güzel şekliyle yaşarken dünyada birçok Müslüman ülkede aynı şey yaşanmıyor. Onlar için bol bol dua edelim” şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

SAMSUNSPOR'DA SÜRPRİZ GELİŞME

1 SAMSUNSPOR'DA SÜRPRİZ GELİŞME

Samsunspor'da tedarikçi bulundu

2 Samsunspor'da tedarikçi bulundu

Samsunspor'dan açıklama: 'Lütfen değiştirin'

3 Samsunspor'dan açıklama: 'Lütfen değiştirin'

Karadeniz'e yeni stad

4 Karadeniz'e yeni stad

Samsunspor'da Taner Taşkın dönemi: '3. apoleti Samsun'da takacağım'

5 Samsunspor'da Taner Taşkın dönemi: '3. apoleti Samsun'da takacağım'

Samsun'da alkollü sürücü dehşeti: 5 yaralı

6 Samsun'da alkollü sürücü dehşeti: 5 yaralı

Samsunspor'da uzun mesai

7 Samsunspor'da uzun mesai

Samsunspor'da yeni teknik direktör imzayı atıyor

8 Samsunspor'da yeni teknik direktör imzayı atıyor

Enes'in sözleşmesi uzatıldı

9 Enes'in sözleşmesi uzatıldı

Atatürk'ün kayıp çantası Karadeniz'de bulundu

10 Atatürk'ün kayıp çantası Karadeniz'de bulundu