Milletvekili Köktaş’tan Vali Şahin Ve Başkan Yılmaz’a Nezaket Ziyareti

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Milletvekili Köktaş’tan Vali Şahin Ve Başkan Yılmaz’a Nezaket Ziyareti

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş nezaket ziyaretleri kapsamında ilk olarak Samsun Valisi İbrahim Şahin’i makamında ziyaret etti. Sohbet ortamında geçen ziyarette konuşan Samsun Valisi İbrahim Şahin, Milletvekili seçilmesinden dolayı kendilerini tebrik ediyorum. İnşallah önümüzdeki dönemde Samsun’a güzel hizmetler verirsiniz. Milletvekilimiz Sayın Fuat Köktaş daha önce yaptığı görevde Samsun’a önemli hizmetler verdi. Bu hizmetler dolayısı ile kendisi ile beraber çalışma fırsatım oldu. Sayın Vekilimiz ilimize çok büyük katkıları olan ve bu katkılarından dolayı da toplum tarafından benimsenen bir yapıya sahiptir. Sayın vekilimizin milletvekili olarak Samsun’a bundan sonra önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum. Sayın vekilimiz 7 Haziran’da yapılan genel seçimlerde milletvekili seçildi. Bugün de valiliğimizi ziyaret etti. Ben ziyaretlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Milletvekili Fuat Köktaş, valiliğin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ziyarette yaptığı konuşmada, “Milletvekilimiz Fuat Köktaş Bey, il başkanlıkları sürecinde ve il başkanı değilken partili olarak ülkeye, şehrimize hizmet etmenin heyecanıyla dolu, içerikli münasebetler şeklinde sürmüştür. İkinci il başkanlığından sonraki süreçten milletvekilliğine giden süreçte her zaman destekçisi olmuşumdur. Her zaman kendisinin siyasetin yurt hizmetine dönük olan boyutunda ülkemize, şehrimize faydalı olabileceğine yönelik inancımı her platformda seslendirmişimdir. Hakikaten Samsun siyaseti, önemli bir değeri kazanmıştır. Allah onu muvaffak etsin. Yeni sürecin kendisine, ailesine ve çocuklarına hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Yerelde verdikleri mücadelede milletvekili Fuat Köktaş’ın gerek Ankara bürokrasisinde gerekse de hükümet faaliyetlerinde köprüler kuracaktır. Sayın milletvekilimizle diyalog ve iletişimlerin sağlıklı yürüyebilmesi için yüksek düzeyde dirsek temasımız olacak. Birbirimizi çok iyi anlıyoruz. Samsun’a inşallah daha güzel hizmetlerde bulunacağız. Şehrimize büyük katkıları olacağına inanıyorum” diye konuştu.

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ise ziyaretlerde yaptığı konuşmada, 7 Haziran genel seçimlerinin ardından mazbata alımı ve TBMM’de yaptığımız yemin töreni sonrası ilk ziyaretlerimizi Samsun Valimiz Sayın İbrahim Şahin ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Yılmaz beye yapmış bulunuyoruz. İl Başkanlığı yaptığım süre içinde hem Valimiz hem de Büyükşehir Belediye Başkanımız ile birlikte çalışma fırsatımız oldu. Sayın Valimiz Samsun’a geldiği günden itibaren ilimiz için önemli hizmetlere katkı sağlayarak imza attı. Bundan sonraki zamanda da aynı hizmetlerin yürütülmesinde Sayın Valimizle birlikte çalışacağız. Ortak akıl ile çalışarak daha ileriye taşıyarak Samsunumuza beraber hizmet edeceğiz. Büyükşehir Belediye Başkanımız ile de Samsun ve Samsun’a dair birçok konuda kolektif çalışma içinde olduk, birlikte hedeflere koşmaya gayret gösterdik.

Şehirden aldığımız tecrübe kendilerinden aldığımız deneyim ve birikimlerle inşallah Ankara’da yeni süreçte hem şehrimizi hem şehirdeki yöneticilerimizin sesi kulağı olmaya gayret göstereceğiz. Onların önündeki engelleri açma noktasında çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hep birlikte çalışarak şehrimizde başlamış olan projeleri, başlayacak olan yatırımların hayata geçirilmesi için takipçisi olacağız. İnşallah bu birlikteliğimizle, bilgi ve birikimlerimizle şehrimiz ve halkımız için faydalı işler yapacağız. Bugün bizlere bütün nezaketiyle zaman ayırdıkları için çok değerli Samsun Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

MilletvekiliEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da alkollü mekan yandı

1 Samsun'da alkollü mekan yandı

Samsun'da baltalı ve bıçaklı kavga: 2 yaralı

2 Samsun'da baltalı ve bıçaklı kavga: 2 yaralı

Samsun'da asfalt silindiri eve girdi! 1 ölü

3 Samsun'da asfalt silindiri eve girdi! 1 ölü

Doğalgaz patlaması sonucu 7 ev kül oldu

4 Doğalgaz patlaması sonucu 7 ev kül oldu

Denize düşen 2 kişi hayatını kaybetti

5 Denize düşen 2 kişi hayatını kaybetti

Yankaya bakalım mı bankaya?..

6 Yankaya bakalım mı bankaya?..

Düğün konvoyunda zincirleme kaza: 22 yaralı

7 Düğün konvoyunda zincirleme kaza: 22 yaralı

Binali Yıldırım'ın yeni görevi belli oldu

8 Binali Yıldırım'ın yeni görevi belli oldu

Samsun'da kokain sevkiyatına darbe! Narkotik affetmedi...

9 Samsun'da kokain sevkiyatına darbe! Narkotik affetmedi...

Elini kıyma makinesine kaptırdı

10 Elini kıyma makinesine kaptırdı