Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Canik’te Hizmet Eden İle Hizmet Alan Buluştu

Canik Belediyesi tarafından düzenlenen iftar sofrasında hizmet eden ile hizmet alan buluştu.

Canik’te Hizmet Eden İle Hizmet Alan Buluştu

Canik Belediyesi tarafından Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nda her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve günde binlerce insanın birliktelik örneği sergilediği iftar sofrasına Canik Belediyesi çalışanları misafir oldu. Başkan Osman Genç’in yanı sıra başkan yardımcıları, birim müdürleri ve belediye bünyesinde görev yapan personeller ile ailelerinin katıldığı iftar yemeğinde hizmet eden ile hizmet alan yan yana gelerek birlikte iftar açtı.

“GÜÇLÜ BİR BELEDİYEYİZ”

İftar yemeği öncesinde masaları tek tek dolaşan ve belediye çalışanları ile vatandaşlara ‘hayırlı iftarlar’ dileyen Belediye Başkanı Başkan Osman Genç, yaptığı konuşmada, Canik Belediyesi olarak güçlü bir belediyeyiz. Hayata geçirdiğimiz projelerle Türkiye’nin gözbebeği ilçesiyiz. Bizim amacımız bu milletin hayat kalitesini yükseltmek. Bu işi yaparken de tek başına yapamazsınız, bu iş ekip işidir. Bu ekibin ana oyuncuları da çalışanlarımızdır. Çalışanlarımızın ve hizmet ettiğimiz vatandaşlarımızın birlikte iftar açması bizleri mutlu etmiştir dedi.

“CANİK, MODEL BİR ŞEHİR”

Canik’in artık yıldız bir ilçe olduğuna işaret eden Genç, Canik, eğitim, kültür, sanat, spor merkezleri ve modern şehirciliği ile model bir kent. En büyük kentsel dönüşümü yapan, en fazla eğitim yatırımı yapan belediyeyiz. Canik Belediyesi olarak bu başarının mimarları arasında çalışanlarımız gelmektedir. Biz vatandaşımızın hizmetkarıyız dedik, önceliğimizi vatandaşlarımıza verdik. Dolayısıyla iftarda halkımızla çalışanlarımızı buluşturmak istedik. Ramazan ayı berekettir, yakınlaşmaktır, birlikte olmaktır. Bugünkü birliktelik ve dayanışma bizleri daha ileriye taşıyacaktır diye konuştu.

ÇOCUKLAR DOYASIYA EĞLENDİ

İftar sonrasında ise, Canik Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Günleri etkinlikleri kapsamında düzenlenen çocuk programında minikler doyasıya eğlendi. Nasrettin Hoca, Hacivat-Karagöz ve palyaço gösterileriyle çocuklar unutulmaz bir Ramazan akşamı yaşarken, büyükler de etkinlik sonunda gerçekleşen eşler arası yarışma ile eğlendi.EN ÇOK OKUNANLAR

Görüşüyoruz net bir şey yok

1 Görüşüyoruz net bir şey yok

Kazanmaya ihtiyacımız var

2 Kazanmaya ihtiyacımız var

Gözyaşları içinde toprağa verildi

3 Gözyaşları içinde toprağa verildi

Bu şehrin çocukları Samsunsporludur

4 Bu şehrin çocukları Samsunsporludur

Samsunda Çağlarırmak için mevlit okutuldu

5 Samsun'da Çağlarırmak için mevlit okutuldu

Ne değişecek

6 Ne değişecek?..

Giresunda karakol saldırısının faillerinden 3ü ölü, 1i yaralı ele geçirildi

7 Giresun'da karakol saldırısının faillerinden 3'ü ölü, 1'i yaralı ele geçirildi

İnsanlık ölüyor, onlar fotoğraflıyor

8 İnsanlık ölüyor, onlar fotoğraflıyor

FETÖ sanığı dört komutanın tahliye talepleri reddedildi

9 FETÖ sanığı dört komutanın tahliye talepleri reddedildi

Yasak bölge protestosu

10 'Yasak bölge' protestosu