İHA, ÖZLENEN TABLOYU DÜNYA YA DUYURDU

Samsun’da 10 siyasi partinin il başkanı, Haber Medya’da bir araya geldi.

İHA, ÖZLENEN TABLOYU DÜNYA YA DUYURDU

Haber Medya Grubu’nun Borkonut Niş İş Merkezi’ndeki programa AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, CHP İl Başkanı Dinçer Soylu, MHP İl Başkanı Ömer Süslü, HDP İl Eşbaşkanları Cevdet Bakın ve Elif İçigen, Saadet Partisi İl Başkanı Hasan Bayram Var, BBP İl Başkanı Ahmet Katrancı, Vatan Partisi İl Başkanı Haydar Çolak, HEPAR İl Başkanı Vedat Çakır, Anavatan Partisi İl Başkanı Mustafa Kılıç, Muhafazakar Yükseliş Partisi İl Başkanı Fikret Kol, AK Parti İl başkan Yardımcıları Ercan Albayrak, İsmail Şen, MHP İl Başkan Yardımcısı Hasan Kahyaoğlu, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ahmet Ölmez, Ahmet Şenocak, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necdet Uzun, Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu, Haberaks TV Genel Yayın Koordinatörü Fatih Korkmaz, Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Okan Aralan, Haberler Müdürü Erdem Erol, Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu ve Haber Medya çalışanları katıldı.

BİRLİK VE BERABERLİĞİ YAŞADIK

Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, siyasi partilerin il başkanlarıyla bir arada olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, Burada sizlerle birlikte olmaktan duyduğum memnuniyeti tüm samimiyetimle ifade etmek istiyorum. Bu akşam burada ülke olarak çok ihtiyaç duyduğumuz birlik ve beraberliği hep birlikte yaşamış olduk. İnşallah Ankara’ya gönderdiğimiz vekillerimiz de orada aynı birlikteliği, yakınlığı gösterirler ve bu şekilde huzuru yakalamış oluruz. Katılımlarınız nedeniyle Haber Medya Yöneticileri adına hepinize teşekkür ediyorum dedi.

Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necdet Uzun, il başkanlarını Haber Medya’nın Borkonut Niş’teki çalışma ofislerini gezdirdi.EN ÇOK OKUNANLAR

Polisle çatışan zanlılardan biri yakalandı

1 Polisle çatışan zanlılardan biri yakalandı

Kamyon ile otomobil çarpıştı: 2 Yaralı

2 Kamyon ile otomobil çarpıştı: 2 Yaralı