İş dünyası engeli aşar

Haber Medya Grubu nun iftarına katılan Samsun Valisi İbrahim Şahin, İş adamlarının dünyasında engel olmaz. Samsun insanı engel tanımaz, aşar dedi

İş dünyası engeli aşar

Haber Medya Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Haber Medya Grubu nun Borkonut Niş İş Merkezi ndeki yeni çalışma ofislerinde düzenlediği iftarda, Samsun Valisi İbrahim Şahin ve iş dünyasının önde gelen isimlerini ağırladı.

İftara, Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır, SESOB Başkanı Eyüb Güler, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, İlkadım Gazi Esnaf  ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Zabit Pilan, Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, 19 Mayıs Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Adnan Konaş, SSMMMO Başkanı Hayrul Kayar, Deniz Ticaret Odası Başkanı İskender Yağız, KASİF Başkanı Osman Reis, SAMSİAD Başkanı Hüseyin Yalgın, SAMGİAD Başkanı Levent Özden, MÜSİAD Başkanı Selim Sar, KASİAD Başkanı Abdurrahman Hacıkerimoğlu, SAGİKAD Başkanı Bilge Şahin, SAMİKAD Başkanı Münevver Uğurlu, ASKON Başkanı Furkan Okudan, TÜMSİAD Başkanı Adem Aksoy, SAGİD Başkanı Musa Çakır, İhlas Haber Ajansı Bölge Müdürü Ali Yılmaz Ergen, Cihan Haber Ajansı Bölge Müdürü Mükremin Albayrak ile Doğan Haber Ajansı Bölge Müdürü Murat Sandıkçı katıldı. 

İftara, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ahmet Ölmez, Ahmet Şenocak, Haber Medya Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necdet Uzun, Haber Medya Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu, Haberaks TV Genel Yayın Koordinatörü Fatih Korkmaz, Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Okan Aralan, Haber Gazetesi Haberler Müdürü Erdem Erol ile Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu ev sahipliği yaptı.

GİRİŞİMCİ RUHU VAR
İftar sonrası Haber Radyo nun canlı yayınına konuk olan Samsun Valisi İbrahim Şahin, Bizler sık sık iş dünyasının temsilcileri ile biraraya geliyoruz. İş adamlarının dünyasında engel olmaz. Samsun insanı engel tanımaz, çıktığında da bir şekilde aşar. Karadeniz insanında girişimci ruhu vardır. Kapıdan kovarsın bacadan girer. Bacadan kovarsınız başka bir yol bulur. Girişimcilik ruhunu bizlerin de değerlendirmesi gerekiyor. Kendimize göre iş alanı seçtik. Bunlar yeterli desteği gördüğü takdirde Samsun da iş alanında iş dünyası çok daha yeterli noktaya gelecek. Ama biz ne kadar çaba harcarsak harcayalım, Türkiye genelindeki bir olumsuzluk buraya da yansıyacaktır. Genel olarak baktığımızda biraz yavaşlama olsa iyi bir hava var. Bu da beni şahsen sevindiriyor diye konuştu.

İftarın ardından  Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necdet Uzun, davetlilere Haber Medya nın Borkonut Niş teki çalışma ofislerini gezdirdi.

Barış BUDANOĞLU EN ÇOK OKUNANLAR

Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

1 Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

Real Madrid tur kapısını araladı

2 Real Madrid tur kapısını araladı

Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

3 Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı

4 Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı