Soframızı paylaşıyoruz

Samsun da düzenlenen Kardeşlik İftarı na katılan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak gücümüzü ve soframızı misafirlerimizle paylaşıyoruz dedi

 Soframızı paylaşıyoruz


Bakan Kılıç, Kardeşlik iftarında 

AK Parti Genel Merkezi Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Samsun Büyükşehir Belediyesi nin koordinasyonuyla Dünya Yetimler Günü nedeniyle Kardeşlik İftarı düzenlendi. Yetim çocuklarla birlikte iftar yapan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak gücümüzü ve soframızı misafirlerimizle paylaşıyoruz dedi. 

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER
Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Sanat Merkezi bahçesinde düzenlenen iftar öncesi 17 ilçeden gelen çocuklara balon ve pamuk şeker dağıtıldı. Daha sonra palyaço gösterilerini seyreden çocuklar gönüllerince eğlendi. Samsun İHH ve SİYAH Hareketi yetkilileri ise geliri yetim çocuklara bağışlanacak olan stantta el emeği ürünlerin satışını yaptı. 

EV SAHİPLİĞİ YAPIYORUZ
İftarını çocuklarla birlikte açan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Burada bu akşam bu sofrada paylaştığımız lokmanın anlamı çok büyük. Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak gücümüzü ve soframızı misafirlerimizle paylaşıyoruz. Ülkemizde misafir olan, evinden çok uzakta bulunan ve Türkiye nin sağladığı güvenle, bugün Ramazanda orucunu tutabilen ve iftar edebilen misafir mültecilerimiz var. Türkiye Cumhuriyeti olarak hepsine ev sahipliği yapıyoruz. Bugün de burada Büyükşehir Belediye Başkanımız hem evlatlarımıza hem de ailelerine ev sahipliği yaptı. Kendisine teşekkür ediyoruz. Bu bereketli sofrada bizim de amin dememize vesile oldu, sağolsun dedi. 

ÇOK GÜZEL BİR DUYGU 
Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ise, 17 ilçemizden bugün buraya gelen çocuklarımız ve aileleri ile Ramazan ın güzelliğini hissetmek çok güzel bir duygu. Hepinizin evinde bir kaşık çorbası var ama bizimle soframızı paylaştınız. Bundan güzel bir duygu olamaz. Nice Ramazanlarda birlikte olmak dileğiyle diye konuştu.

Kardeşlik iftarına, Samsun Valisi İbrahim Şahin, AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş ve Çiğdem Karaaslan, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ile Samsun İnsani Yardım Hareketi Başkanı İdris Akdin de katıldı. 

Bayram OKEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor taraftarından YEPAŞ'a çağrı: O parayı bağışla

1 Samsunspor taraftarından YEPAŞ'a çağrı: O parayı bağışla

Mehmet Aydın neden adaylıktan vazgeçti?

2 Mehmet Aydın neden adaylıktan vazgeçti?

Samsunspor'da kongre günü

3 Samsunspor'da kongre günü

Vali Kaymak'tan acı itiraf: 'Amacımıza ulaşamadık'

4 Vali Kaymak'tan acı itiraf: 'Amacımıza ulaşamadık'

Samsun'da FETÖ/PDY operasyonu: 18 gözaltı

5 Samsun'da FETÖ/PDY operasyonu: 18 gözaltı

Samsunspor'da duygu dolu anma

6 Samsunspor'da duygu dolu anma

Karaduman'dan Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'a mesaj

7 Karaduman'dan Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'a mesaj

Atakum'dan Samsunspor'a destek geldi

8 Atakum'dan Samsunspor'a destek geldi

Samsun'da gazeteciye çirkin saldırı

9 Samsun'da gazeteciye çirkin saldırı

Sen-ben meselesi biterse...

10 Sen-ben meselesi biterse...