Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Haber Radyo WEB TV de

Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu, WEB TV de radyo yayınına başladıklarını belirterek, Amacımız radyoyu izlettirmek değil, daha çok dinleyiciye ulaşmak dedi

Haber Radyo WEB TV de

 

Samsun da Haber Medya Grubu bünyesinde bulunan 103.5 Haber Radyo,  WEB TV de yayına başlamıştı. Dinleyicilerden olumlu tepkiler aldıklarını belirten Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu, Amacımız radyoyu izlettirmekten ziyade daha çok dinleyiciye ulaşmak dedi.

FARKIMIZI ORTAYA KOYDUK
Yayına başladıkları günden itibaren radyo yayıncılığında farklarını ortaya koyduklarını belirten Kocaoğlu, Bugüne kadar birçok ilki başardık. Bunun içerisinde dış mekanlarda yaptığımız radyo yayınları var, Bakan düzeyinde yayına aldığımız konuklar var. Yaptığımız spor, sağlık, kültür-sanat konulu gibi içerik programlarıyla fark yaratıyoruz. Bunlar artık sanal ortamdan da takip edilebilecek dedi.

YAYIN ODASI MERAK EDİLİYOR
WEB TV den yayına başlamalarını değerlendiren Kocaoğlu, Radyo dinleyicilerinde genel olarak radyo yayınının yapıldığı mekan ile ilgili bir merak var. Yani yayın odasının atmosferi merak ediliyor. Bizler hem bu merakı gidermek hem de daha çok dinleyiciye ulaşmak için web yayınına başladık. Bizler dinleyicilerimiz için ilkleri yapmaya, farklı içeriklerle onları buluşturmaya devam edeceğiz. 103.5 frekansından yayın yapan Haber Radyo ya artık www.haberradyo.com.tr internet adresinden WEB TV yayınıyla da ulaşılabilir dedi.

Kocaoğlu, bu akşam saat 21.00 de başlayacak olan Emre Tural Akustik adlı prgramın da WEB TV den canlı olarak yayınlanacağını kaydetti.

Barış BUDANOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

 Fındıkta fiyat umudu

1 Fındıkta fiyat umudu

Samsunda esrarengiz olay

2 Samsun'da esrarengiz olay

Samsunspor Teknik Direktör Özköylü Hep aynı yenilgiler

3 Samsunspor Teknik Direktör Özköylü: Hep aynı yenilgiler

Samsundaki kazada sürücü parçalanan tırdan sağ çıktı

4 Samsun'daki kazada sürücü parçalanan tırdan sağ çıktı

 Çarşambada korkutan deprem

5 Çarşamba'da korkutan deprem

Kabus gibi

6 Kabus gibi

Samsunsporda yenilerin hepsi oynadı

7 Samsunspor'da yenilerin hepsi oynadı

Samsunda hamsi fiyatları şok etti

8 Samsun'da hamsi fiyatları şok etti

Samsunda şüpheli ölüm

9 Samsun'da şüpheli ölüm

 Samsunun tarihi siliniyor

10 Samsun'un tarihi siliniyor