Kutluser - Banart tan geleneksel iftar

Kutluser - Banart ın geleneksel hale getirdiği iftar, çevre il ve ilçelerdeki bayilerin katılımı ile gerçekleştirildi

Kutluser - Banart tan geleneksel iftar

Ticari hayatına 1990 yılında Samsun da başlayan ve çeyrek asırlık tecrübesi ile bugün sektörünün lider firmalarından biri olarak kabul edilen Kutluser İnşaat - Banart Banyo nun geleneksel hale getirdiği iftar Batıpark Karadeniz Balık Restoran da gerçekleştirildi.

İFTARA GENİŞ KATILIM
Banart markasını 2009 yılında bünyesine katarak küvet, duşakabin ve banyo dolabı imalatı sektörüne de adım atan firmanın iftarına, Samsunspor Başkan Yardımcısı Rüştü Araboğlu, Genel Sekreter Ali İhsan Aka, Altyapıdan Sorumlu Yönetici Hasan Bozal, Yönetim Kurulu Üyeleri Fikret Yalçın, Ömür Tekin, Fazlı Abdik, Samsun ve ilçelerindeki bayi temsilcileri, yine Giresun, Ordu, Çorum, Tokat, Amasya ve Sinop bayilerin temsilcileri olmak üzere yaklaşık 400 kişi katıldı.

BİZ OLMAKTAN MUTLUYUZ
Kutluser-Banart Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Kurt, iftar sonrası yaptığı açıklamada, Gelenekselleştirdiğimiz iftar buluşmalarımızda her geçen gün büyüyen ailemizle birlikte biz olmaktan mutluluk duyuyoruz. Düzenlediğimiz böylesi programlarla bayilerimiz bir araya geliyor, aramıza yeni katılan bayilerimizle tanışıyor ve karşılıklı fikir alış-verişi sağlıyoruz. İftar programımızda Samsun ilçeleri ve çevre illerdeki bayilerimizin yanısıra Samsunspor Yönetim Kurulu ndan değerli dostlarımız da bizleri yalnız bırakmadı. Yemek davetimize gelen ve mazeret bildirip gelemeyen tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz diye konuştu.

İftar programı, firma yetkilileri tarafından hazırlanan hazırlanan video ve slayt gösterisi ile son buldu.

Barış BUDANOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

1 Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

2 Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

Terminalde şüpheli koli alarmı

3 Terminalde şüpheli koli alarmı

Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı

4 Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı