Hasan Doğan sezonu

Geçen sezon Süleyman Seba nın adının verildiği futbol sezonu, bu yıl Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu olarak adlandırılacak.

Hasan Doğan sezonu

Riva da yapılan yönetim kurulu toplantısında alınan kararla ilgili TFF resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, TFF Yönetim Kurulu, bugün Beykoz-Riva da yer alan merkezinde yaptığı ilk toplantıda, Spor Toto Süper Lig de 2015-2016 sezonuna TFF nin merhum başkanlarından Hasan Doğan ın isminin verilmesine oybirliğiyle karar verdi denildi.
Konuyla ilgili açıklama yapan TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Yönetim anlayışı olarak takipçisi olduğumuz Hasan Doğan ın ismini, Spor Toto Süper Lig sezonuna vermek bizim için bir onur vesilesi. Onun anısına oynanacak bu sezonun Fair Play çerçevesinde büyük bir mücadeleye sahne olacağına eminiz. Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu nda futbol ailemizin tüm fertlerine başarılar diliyorum dedi.
TFF eski başkanı merhum Hasan Doğan ın ismi daha önce de Rivadaki Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri ne verilmişti. EN ÇOK OKUNANLAR

TFF onayladı... Resmen Yılport Samsunspor

1 TFF onayladı... Resmen Yılport Samsunspor

Dünyanın 8. harikası

2 Dünyanın 8. harikası

Akmaz'a son görev

3 Akmaz'a son görev

Samsunspor'da Taşkın'ın tepkisi

4 Samsunspor'da Taşkın'ın tepkisi

Samsunlu GÜRMED Antepli firmanın oldu

5 Samsunlu GÜRMED Antepli firmanın oldu

Patrik'e 'ayin' tepkisi

6 Patrik'e 'ayin' tepkisi

19 Ekim Cuma Samsun hava durumu

7 19 Ekim Cuma Samsun hava durumu

Başarı dilediler

8 Başarı dilediler

Kara misafirlerini ağırladı

9 Kara misafirlerini ağırladı

OSMAN AĞALAR OLMASAYDI

10 OSMAN AĞALAR OLMASAYDI