Kaosları, krizleri sağlıklı yönetiyoruz

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, resmi bir hükümet kurulmamış olmasına rağmen Türkiye yi 13 yıldır idare eden kadroların, yaşanan krizleri, kaosları sağlıklı bir şekilde yönettiğini söyledi

Kaosları, krizleri sağlıklı yönetiyoruz

AK Parti İlkadım İlçe 32. Genişletilmiş Danışma Toplantısı, Gazi Sosyal Tesisleri nde gerçekleştirildi. Toplantıya, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, belediye meclis üyeleri, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, mahalle başkanları ile çok sayıda teşkilat üyesi katıldı.

MİLLİ İRADEYE SAYGI DUYUYORUZ
AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve  AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel in selamlama konuşmalarının ardından söz alan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 7 Haziran seçimlerinde teşkilat üyelerinin gayretli çalışmalar gösterdiğini belirterek teşekkür etti. Milletvekili Köktaş, 7 Haziran seçimlerini geride bıraktık, artık önümüzdeki süreçlere bakıyoruz. 7 Haziran seçimlerin de de her seçimde olduğu gibi AK Parti yine sandıktan birinci parti olarak çıkmıştır.
Halkımız bugüne kadar sandıkta hangi kararı verdiyse hep doğru kararı vermiştir. Hep Türkiye nin önünü açan sağlıklı kararları sandıkta vererek Türkiye nin önü açmıştır. Milletimiz, Merhum Menderes, merhum Özal, merhum Erbakan ve AK Parti dönemi yani Recep Tayyip Erdoğan döneminde de böyle yapmıştır. 7 Haziran seçimi de bu kararlardan bir tanesidir. Biz her zaman milli iradenin nihai kararına saygı duyduk, şimdi de saygı duyuyoruz. diye konuştu.

SORUMLULUĞUMUZUN FARKINDAYIZ
7 Haziran seçimlerinin hemen ardından çalışmalara başladıklarını belirten Köktaş, şunları söyledi: Bakıyoruz şöyle etrafımıza bir çok sıkıntı var. Hele son günlerde sınırımızda yaşanan olaylarla birlikte krizler yaşanıyor. Hala resmi bir hükümet kurulmamış olmasına, koalisyon çalışmaları başlayacak olmasına rağmen Türkiye yi 13 yıldır idare eden bu kadrolar hamd olsun çevremizde yaşanan krizleri sağlıklı bir şekilde yönetmektedir. Ekonomiye bakıyoruz, bir sıkıntımız yok. Ekonomik göstergeler gayet yolunda, ama bu ülke üç tane genel başkanının idare ettiği bir hükümet döneminde yarım saatte yüzde 40 fakirleştiğini biliyoruz. Demek ki ülkemiz AK Parti döneminde iyi noktalara ulaşmış. Hükümet kurma konusunda politikamız bellidir, hiçbir değişiklik yoktur. Yeni Hükümetin kurulması için samimi çabamızı göstereceğiz. Biz, Türkiye nin büyük partisi olarak sorumluluğumuzun farkındayız. Bu anlamda Türkiye’yi Hükümetsiz bırakmayız, olumsuzluklara yer vermeyiz.

Köktaş, danışma toplantısının ardından Çarşamba İlçesi nin Eğercili Mahallesi nde geleneksel olarak gerçekleştirilen iftar programına katıldı. Mahalle sakinleri ile birlikte orucu açan Milletvekili Köktaş, hemşehrilerinin Ramazan ayını tebrik etti.

 EN ÇOK OKUNANLAR

TAHTA AÇILDI, ŞOV BAŞLADI

1 TAHTA AÇILDI, ŞOV BAŞLADI

Zonguldak'tan iki isme kanca

2 Zonguldak'tan iki isme kanca

Samsun'da feci kaza, 1'i ağır 2 yaralı

3 Samsun'da feci kaza, 1'i ağır 2 yaralı

Otoparka yeni düzenleme yolda

4 Otoparka yeni düzenleme yolda

Samsunspor'da durmak yok

5 Samsunspor'da durmak yok

Oy için gittiler

6 Oy için gittiler

İbrahim Özyer son yolculuğuna uğurlanıyor

7 İbrahim Özyer son yolculuğuna uğurlanıyor

Samsun'da Ketenci'ye son görev

8 Samsun'da Ketenci'ye son görev

Oy kullanma rehberi

9 Oy kullanma rehberi

Türkiye, Cumhurbaşkanını ve milletvekillerini seçiyor...

10 Türkiye, Cumhurbaşkanını ve milletvekillerini seçiyor...