X Reklamı Kapat

Köktaş tan babaocağında iftar

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Çarşamba Irmaksırtı Mahallesi nde baba evinde dostlarım dediği bin 200 kişiye iftar daveti verdi

Köktaş tan  babaocağında iftar

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, siyaseten, iş dünyasına, sivil toplum kuruluşlarından, basın mensuplarına, meslek odalarından, spor camiasına, engelli derneklerinden, vakıf temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşen iftar programında yaklaşık bin 200 kişi ile biraraya geldi.

Çarşamba Irmaksırtı Mahallesi ndeki baba ocağının bahçesinde gerçekleştirilen iftara Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, eski milletvekilleri Ahmet Yeni, Mustafa Demir, Musa Uzunkaya, Birnur Şahinoğlu, Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, ilçe belediye başkanları, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Samsun ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Meclisi üyeleri, önceki dönemlerde görev yapan  il ve ilçe başkan ve yönetim kurulu üyeleri, eski belediye başkanları, eski il genel meclisi üyeleri, işadamı dernekleri, banka yöneticileri, işçi sendikaları, memur sendikaları, meslek odaları, spor dernekleri, vakıflar, hemşehri dernekleri, engelli dernekleri, dolmuş hattı dernekleri, Çarşamba mahalle muhtarları, Çarşamba işadamları ve gönüllü faaliyet gösteren dernekler, Çarşamba meslek odalarının temsicileri ve Irmaksırtı mahallesi sakinleri katıldı.

BİZLERİ MEMNUN ETTİNİZ
İftarın ardından bir konuşma yapan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Her zaman yanımızda oldunuz, bizleri desteklediniz. Ne masalar kurulur ki o sofralarda davet etmeye insan bulunamaz. Allah bizlere böyle gönül masalarında dostlarımızla oturmayı nasip etti. Bu akşam buraya uzaktan yakından gelenler var, bizleri memnun ettiniz. Hepinize katılımınızdan dolayı teşekkür ederim. Allah sizlerden razı olsun. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi, beraberliğimizi daim etsin, ibadetlerimizi kabul eylesin. Allahım ağız tadında nice Ramazan aylarına, nice bayramlara ulaşmayı bizlere nasip etsin. Rabbim bizlere sizler için hayırlı hizmetler yapmayı nasip eylesin diye konuştu.

Barış BUDANOĞLU  EN ÇOK OKUNANLAR

Son dakika pürüzü

1 Son dakika pürüzü

İmza bugüne kaldı

2 İmza bugüne kaldı

Samsun Kuaförler Odası Başkanı Kiraz Yanlış yaptılar

3 Samsun Kuaförler Odası Başkanı Kiraz: 'Yanlış yaptılar'

Samsunda FETÖ operasyonu 17 kişi adliyede

4 Samsun'da FETÖ operasyonu: 17 kişi adliyede

 CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz Kılıça ayıp ettiler

5 CHP Samsun İl Başkanı Akcagöz: 'Kılıç'a ayıp ettiler'

Samsunda trafik kazası Emniyet kemeri hayat kurtardı

6 Samsun'da trafik kazası! Emniyet kemeri hayat kurtardı

Samsunsporda golcüler iş başında

7 Samsunspor'da golcüler iş başında

MHP Grup Başkanvekili Usta Hepsi vatan haini değil

8 MHP Grup Başkanvekili Usta: 'Hepsi vatan haini değil'

Depremin ardından Muğlada son 3 buçuk saatte 51 artçı sarsıntı daha yaşandı

9 Depremin ardından Muğla'da son 3 buçuk saatte 51 artçı sarsıntı daha yaşandı

Maç öncesi antrenman

10 Maç öncesi antrenman