Köktaş tan babaocağında iftar

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Çarşamba Irmaksırtı Mahallesi nde baba evinde dostlarım dediği bin 200 kişiye iftar daveti verdi

Köktaş tan babaocağında iftar

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, siyaseten, iş dünyasına, sivil toplum kuruluşlarından, basın mensuplarına, meslek odalarından, spor camiasına, engelli derneklerinden, vakıf temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşen iftar programında yaklaşık bin 200 kişi ile biraraya geldi.

Çarşamba Irmaksırtı Mahallesi ndeki baba ocağının bahçesinde gerçekleştirilen iftara Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, eski milletvekilleri Ahmet Yeni, Mustafa Demir, Musa Uzunkaya, Birnur Şahinoğlu, Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, ilçe belediye başkanları, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Samsun ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Meclisi üyeleri, önceki dönemlerde görev yapan  il ve ilçe başkan ve yönetim kurulu üyeleri, eski belediye başkanları, eski il genel meclisi üyeleri, işadamı dernekleri, banka yöneticileri, işçi sendikaları, memur sendikaları, meslek odaları, spor dernekleri, vakıflar, hemşehri dernekleri, engelli dernekleri, dolmuş hattı dernekleri, Çarşamba mahalle muhtarları, Çarşamba işadamları ve gönüllü faaliyet gösteren dernekler, Çarşamba meslek odalarının temsicileri ve Irmaksırtı mahallesi sakinleri katıldı.

BİZLERİ MEMNUN ETTİNİZ
İftarın ardından bir konuşma yapan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Her zaman yanımızda oldunuz, bizleri desteklediniz. Ne masalar kurulur ki o sofralarda davet etmeye insan bulunamaz. Allah bizlere böyle gönül masalarında dostlarımızla oturmayı nasip etti. Bu akşam buraya uzaktan yakından gelenler var, bizleri memnun ettiniz. Hepinize katılımınızdan dolayı teşekkür ederim. Allah sizlerden razı olsun. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi, beraberliğimizi daim etsin, ibadetlerimizi kabul eylesin. Allahım ağız tadında nice Ramazan aylarına, nice bayramlara ulaşmayı bizlere nasip etsin. Rabbim bizlere sizler için hayırlı hizmetler yapmayı nasip eylesin diye konuştu.

Barış BUDANOĞLU  EN ÇOK OKUNANLAR

ZMO Samsun Şube Başkanı Tosun: 'Tepkiden dolayı fındık fiyatları yükseldi'

1 ZMO Samsun Şube Başkanı Tosun: 'Tepkiden dolayı fındık fiyatları yükseldi'

Samsun'da feci kaza, 3'ü ağır 4 yaralı

2 Samsun'da feci kaza, 3'ü ağır 4 yaralı

Samsun'da bu ürün yok satıyor

3 Samsun'da bu ürün yok satıyor

Özalan taraftarlarla tartıştı: 'İstifa edeceğim'

4 Özalan taraftarlarla tartıştı: 'İstifa edeceğim'

Samsunspor Başkanı Tutu: 'Bu iyi olmadı'

5 Samsunspor Başkanı Tutu: 'Bu iyi olmadı'

Samsun'daki ByLock operasyonunda flaş gelişme!

6 Samsun'daki ByLock operasyonunda flaş gelişme!

Samsunspor-Ankara Demirspor maçında ilginç an

7 Samsunspor-Ankara Demirspor maçında ilginç an

Necdet Uzun yazmıştı Bakan bugün açıkladı: 'Tıpkı 2008'de olduğu gibi'

8 Necdet Uzun yazmıştı... Bakan bugün açıkladı: 'Tıpkı 2008'de olduğu gibi...'

Samsunlu Burçak öğretmenden acı haber

9 Samsunlu Burçak öğretmenden acı haber

Samsun'un o ilçesi işsizliği yendi

10 Samsun'un o ilçesi işsizliği yendi