Meclis üyesine saldırı...

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi nin CHP li üyesi Hüseyin Sağ, kimliği belirlenemeyen kişilerce dövüldü.

Meclis üyesine saldırı...

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi nin CHP li üyesi Hüseyin Sağ, Kadıköy de kimliği henüz belirlenemeyen kişilerce dövüldü. Hastaneye kaldırılan Sağ, burnundaki kırık nedeniyle ameliyata alındı. 
Alınan bilgiye göre, Kadıköy de otomobiliyle gitmekte olan Hüseyin Sağ ın kullandığı araca başka bir araç arkadan çarptı. Hasarlı kazanın ardından otomobilinden inen Sağ, plakası öğrenilemeyen diğer araçtaki 3 kişi tarafından dövüldü. Saldırganlar olaydan sonra kaçarken, Hüseyin Sağ özel bir hastaneye kaldırıldı. Sağ ın burnuna ve çenesine darbeler aldığı tespit edildi. 

BURNUNDA KIRIK VAR
Burnundaki kırık nedeniyle ameliyata alınan Sağ, ameliyata girmeden önce, üzerinde kan lekeleri bulunan tişörtüyle hastane önünde gazetecilere yaptığı açıklamada, Neticede araştırılacak. Kim çıkar, ne çıkar, ben bilmiyorum dedi. 
Hüseyin Sağ, saldırının, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi nin CHP Milletvekili eşi Gamze Akkuş İlgezdi ile ilgili çıkan haberlerle ilgili olup olmadığı sorusuna ise İlgezdi nin eşinin haberleri çıktı ama benimle ne alakası var? Benim ne alakam olabilir ki? Neticede bizi dövdüler yani. Ama bunu kim yaptırdıysa ortalığa çıkması için ben de sizin yardımınızı bekliyorum. Ama öyle bir şey söz konusu değil yanıtını verdi. 

SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUM
Olayla ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu belirten Sağ, Polisler geldi, ifademi verdim. Arabanın plakası 42 diye söylediler, ben tabii onu fark edemedim. Mobese olan bir yer. Cemil Topuzlu da önemli bir aks. Onları oradan polis muhakkak bulur çıkarır diye düşünüyorum. Ben de o zaman kimin olduğunu öğreneceğim diye konuştu.
Hüseyin Sağ, saldırı anını, Evden çıktım. İşime giderken arkadan bir araba vurdu. İndim, ne oldu diye bakmak isterken, eğildim, arabaya bakarken 3 kişi, hiç tanımıyorum etmiyorum, kafama yumrukla 5 dakika beni dövdüler sözleriyle anlattı.
Sağ, şüphelendiği kimse olup olmadığına ilişkin bir soruya da, Hiç şüphelenmiyorum ama, birçok davalar açtım, suç duyurularında bulundum. Muhtemelen o uğraştığım kişilerden biri yaptı. Yoksa ben ticaret bile yapmıyorum karşılığını verdi.

EN SON ŞİKAYET ETTİĞİ KİŞİ RIZA SARRAF TI  
CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş da, Hüseyin sağ arkadaşımız bugüne kadar özellikle iktidar yanlısı rant gruplarının hedefi haline gelen bir siyasetçidir. Kendisi bir kent parlamenteridir ve Büyükşehir Belediyesi üyesidir. Sağ, AKP iktidarının temel kaynaklarından olan Rıza Sarraf ların, 17-25 Aralık yolsuzluk operasyonlarında ortaya çıkan yolsuzluk belgelerinin üzerine gitmiştir, bunlara dava açmıştır ve hedef haline gelmiştir. Hüseyin in en son şikayet ettiği kişi Rıza Sarraf tı. Bu Hüseyin e yönelik saldırıyı parti içi bir meseleye çevirip, CHP üzerinden siyasi rant elde etme girişimi, Hüseyin e saldıranların arkasında olmak demektir. Eğer Cumhuriyet Başsavcısı görevini yapacaksa, saldırının kamera kayıtları sokağındadır. 42 plakalı bir araçtan inenler saldırmıştır diye konuştu. 
Bu arada, Hüseyin Sağ a geçmiş olsun dileğinde bulunmak üzere Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu ve Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar da hastaneye geldi. EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da gizemli aday ortaya çıktı... Vazgeçtiler

1 Samsunspor'da gizemli aday ortaya çıktı... Vazgeçtiler

Son prova Samsunspor'un

2 Son prova Samsunspor'un

Samsun'da Deniz Ceylan'ın duruşması karıştı

3 Samsun'da Deniz Ceylan'ın duruşması karıştı

Samsunspor'a ceza kapıda

4 Samsunspor'a ceza kapıda

İpekoğlu şaka yapmış... Vali bey söz verdi

5 İpekoğlu şaka yapmış... Vali bey söz verdi

AK Parti Samsun İl Başkan Adayları Külliye'de

6 AK Parti Samsun İl Başkan Adayları Külliye'de

Samsunspor'da Gökay tamam diğerleri sırada

7 Samsunspor'da Gökay tamam diğerleri sırada

Başkan Taşçı'dan Samsunspor'a 140 Bin TL daha

8 Başkan Taşçı'dan Samsunspor'a 140 Bin TL daha

Samsun'da 4 milyon TL'lik proje hayata geçti

9 Samsun'da 4 milyon TL'lik proje hayata geçti

Dost kazıkları...

10 Dost kazıkları...