Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

İlkadım dan prestijli proje

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Büyükşehir Belediyesi yle Kuyumcular Çarşısı nı prestijli bir merkez haline getirdiklerini söyledi

İlkadım dan prestijli proje

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Prestijli Sokaklar Projesi kapsamında yapımı başlatılan Kuyumcular Çarşısı yol yapım ve peyzaj çalışmalarında sona gelindi.  Caddenin granit taş ve çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, kuyumcu esnafları ile sohbet ederek yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgi verdi. Başkan Tok yapılan çalışmanın hem esnaf hem vatandaşlar tarafından beğenildiğini ve takdir gördüğünü söyledi.

SAATHANE İLE BÜTÜNLEŞECEK 
İlkadım ilçesi Prestijli sokaklar projesinin başlangıcını Kuyumcular Çarşısı ndan verildiğini belirten Başkan Tok, “Kuyumcular arastası Samsunumuz için önemli bir alışveriş noktasıdır. Bu önemli merkezin alt yapı çalışmaları Büyükşehir Belediyemiz tarafından tamamlandı. Bizler de İlkadım Belediyesi olarak yol yapımı ve düzenleme çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Bu merkezi prestijli bir alan haline getiriyoruz. İlk etap olarak granit taşı ile yol düzenleme çalışmasını tamamladık. İkinci etap olarak da esnaflarımızın dükkanlarının cephe çalışmaları ile beraber burası açık bir alışveriş merkezi haline gelecek. Saathane projesi ile bütünleştiği zaman tam bir merkez olacak dedi.

MEMNUNİYET ESAS
Başkan Tok, yapılan çalışmalardan esnafın son derece memnu olduğunu, kendilerinin de yaptıkları işten zevk aldıklarını belirterek şunları söyledi: Bu şekilde halkımızın, esnaflarımızın memnun kaldığı bu tür çalışmaları oldukça önemsiyoruz. Kimse memnun kalmadıktan sonra bu çalışmalarımızın hiçbir anlamı hiçbir değeri olmaz. İlkadım Belediyesi olarak çalışma prensibimiz de vatandaşın memnuniyetini esas alan çalışmaları yapmaktır. Bu noktada da esnaflarımızdan böyle bir talep vardı bizlerde bu talebi yerine getirmiş bulunuyoruz. Esnaflarımıza ilçemize hayırlı uğurlu olur inşallah” dedi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda dağa evet yazdılar

1 Samsun'da dağa 'evet' yazdılar

Karadenizde amatör balıkçıların tehlikeli balık avı

2 Karadeniz'de amatör balıkçıların tehlikeli balık avı

Çiftlik Caddesinde hayatı durduran an

3 Çiftlik Caddesi'nde hayatı durduran an

Samsunda bugün okullar tatil mi edildi

4 Samsun'da bugün okullar tatil mi edildi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsunda

5 Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'da

Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç Onlar teröristlerin dostu

6 Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç: 'Onlar teröristlerin dostu'

Kehanete bakın

7 Kehanete bakın!..

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsunda

8 Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'da

BAŞKAN SÖZ VERDİ

9 BAŞKAN SÖZ VERDİ

Muhteşem manzara

10 Muhteşem manzara