Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

İlkadım dan prestijli proje

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Büyükşehir Belediyesi yle Kuyumcular Çarşısı nı prestijli bir merkez haline getirdiklerini söyledi

İlkadım dan prestijli proje

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Prestijli Sokaklar Projesi kapsamında yapımı başlatılan Kuyumcular Çarşısı yol yapım ve peyzaj çalışmalarında sona gelindi.  Caddenin granit taş ve çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, kuyumcu esnafları ile sohbet ederek yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgi verdi. Başkan Tok yapılan çalışmanın hem esnaf hem vatandaşlar tarafından beğenildiğini ve takdir gördüğünü söyledi.

SAATHANE İLE BÜTÜNLEŞECEK 
İlkadım ilçesi Prestijli sokaklar projesinin başlangıcını Kuyumcular Çarşısı ndan verildiğini belirten Başkan Tok, “Kuyumcular arastası Samsunumuz için önemli bir alışveriş noktasıdır. Bu önemli merkezin alt yapı çalışmaları Büyükşehir Belediyemiz tarafından tamamlandı. Bizler de İlkadım Belediyesi olarak yol yapımı ve düzenleme çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Bu merkezi prestijli bir alan haline getiriyoruz. İlk etap olarak granit taşı ile yol düzenleme çalışmasını tamamladık. İkinci etap olarak da esnaflarımızın dükkanlarının cephe çalışmaları ile beraber burası açık bir alışveriş merkezi haline gelecek. Saathane projesi ile bütünleştiği zaman tam bir merkez olacak dedi.

MEMNUNİYET ESAS
Başkan Tok, yapılan çalışmalardan esnafın son derece memnu olduğunu, kendilerinin de yaptıkları işten zevk aldıklarını belirterek şunları söyledi: Bu şekilde halkımızın, esnaflarımızın memnun kaldığı bu tür çalışmaları oldukça önemsiyoruz. Kimse memnun kalmadıktan sonra bu çalışmalarımızın hiçbir anlamı hiçbir değeri olmaz. İlkadım Belediyesi olarak çalışma prensibimiz de vatandaşın memnuniyetini esas alan çalışmaları yapmaktır. Bu noktada da esnaflarımızdan böyle bir talep vardı bizlerde bu talebi yerine getirmiş bulunuyoruz. Esnaflarımıza ilçemize hayırlı uğurlu olur inşallah” dedi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunun ilk yerli tramvayı test ediliyor

1 Samsun'un ilk yerli tramvayı test ediliyor

Samsunsporda revizyon

2 Samsunspor'da revizyon

Samsunda FETÖnün üniversite yapılanmasına dev operasyon

3 Samsun'da FETÖ'nün üniversite yapılanmasına dev operasyon!

Samsunlu genç adam düğünden sonra öyle bir hüsran yaşadı ki

4 Samsunlu genç adam düğünden sonra öyle bir hüsran yaşadı ki...

Samsunda feci kaza Hastaneye yetiştirilemeden hayatını kaybetti

5 Samsun'da feci kaza! Hastaneye yetiştirilemeden hayatını kaybetti

Samsun yolunda faciadan dönüldü

6 Samsun yolunda faciadan dönüldü

Samsunspor kulübesinde telefon trafiği

7 Samsunspor kulübesinde telefon trafiği

Samsundan önemli uyarı Bu karar balıkçılığı bitirir

8 Samsun'dan önemli uyarı: Bu karar balıkçılığı bitirir

Define merakı sonu oldu

9 Define merakı sonu oldu!

Samsun Adliyesinde FETÖ operasyonu 8 gözaltı

10 Samsun Adliyesi'nde FETÖ operasyonu! 8 gözaltı