İlkadım dan prestijli proje

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Büyükşehir Belediyesi yle Kuyumcular Çarşısı nı prestijli bir merkez haline getirdiklerini söyledi

İlkadım dan prestijli proje

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Prestijli Sokaklar Projesi kapsamında yapımı başlatılan Kuyumcular Çarşısı yol yapım ve peyzaj çalışmalarında sona gelindi.  Caddenin granit taş ve çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, kuyumcu esnafları ile sohbet ederek yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgi verdi. Başkan Tok yapılan çalışmanın hem esnaf hem vatandaşlar tarafından beğenildiğini ve takdir gördüğünü söyledi.

SAATHANE İLE BÜTÜNLEŞECEK 
İlkadım ilçesi Prestijli sokaklar projesinin başlangıcını Kuyumcular Çarşısı ndan verildiğini belirten Başkan Tok, “Kuyumcular arastası Samsunumuz için önemli bir alışveriş noktasıdır. Bu önemli merkezin alt yapı çalışmaları Büyükşehir Belediyemiz tarafından tamamlandı. Bizler de İlkadım Belediyesi olarak yol yapımı ve düzenleme çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Bu merkezi prestijli bir alan haline getiriyoruz. İlk etap olarak granit taşı ile yol düzenleme çalışmasını tamamladık. İkinci etap olarak da esnaflarımızın dükkanlarının cephe çalışmaları ile beraber burası açık bir alışveriş merkezi haline gelecek. Saathane projesi ile bütünleştiği zaman tam bir merkez olacak dedi.

MEMNUNİYET ESAS
Başkan Tok, yapılan çalışmalardan esnafın son derece memnu olduğunu, kendilerinin de yaptıkları işten zevk aldıklarını belirterek şunları söyledi: Bu şekilde halkımızın, esnaflarımızın memnun kaldığı bu tür çalışmaları oldukça önemsiyoruz. Kimse memnun kalmadıktan sonra bu çalışmalarımızın hiçbir anlamı hiçbir değeri olmaz. İlkadım Belediyesi olarak çalışma prensibimiz de vatandaşın memnuniyetini esas alan çalışmaları yapmaktır. Bu noktada da esnaflarımızdan böyle bir talep vardı bizlerde bu talebi yerine getirmiş bulunuyoruz. Esnaflarımıza ilçemize hayırlı uğurlu olur inşallah” dedi.

 EN ÇOK OKUNANLAR