İş dünyası iftarda buluştu

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası ve Samsun Ticaret Borsası tarafından düzenlenen geleneksel iftar, protokolü ve iş dünyasını bir araya getirdi

İş dünyası iftarda buluştu

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası ve Samsun Ticaret Borsası’nın, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da birlikte düzenlediği iftar büyük ilgi gördü. Sheraton Otel’deki iftar, Samsun protokolü ve iş dünyasının temsilcilerini aynı masa etrafında buluşturdu. İftara, Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Kemal Zeybek, Erkan Usta ve Hüseyin Edis, Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver, Baro Başkanı Kerami Gürbüz, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, OMÜ Tıp Fakültesi Başhekimi Prof. Dr. Mustafa Bekir Selçuk, OMÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Talip Kahyaoğlu, kamu kurum ve kuruluşların müdürleri, daire amirleri, siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, STSO ve Samsun Ticaret Borsası meclis üyeleri ile meslek komitesi üyeleri, çok sayıda ilçe Oda ve Borsa Başkanı, iş adamları, basın kuruluşlarının temsilcileri ve davetliler katıldı.

YEMEK DUASI MÜFTÜ DEN 
STSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Salih Zeki Murzioğlu, STSO Meclis Başkanı Muharrem Durmuşoğlu, Samsun Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır, Meclis Başkanı Ahmet Takış ve Yönetim Kurulu Üyeleri, yemeğe katılan misafirleri kapıda karşıladı. Yaklaşık bin kişinin katıldığı iftar,  İl Müftüsü Veysel Çakı’nın yemek duasının ardından sona erdi.

MURZİOĞLU NDAN TEŞEKKÜR 
İftarın ardından bir konuşma yapan STSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Salih Zeki Murzioğlu, “Her yıl düzenlediğimiz geleneksel iftarı, bu Ramazan ayında kardeş kuruluşumuz Ticaret Borsası ile organize ettik. Siz değerli konuklarımızla bu yıl da tekrar bir arada olmanın mutluluğu içindeyiz. Hepinize davetimize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah Ramazan bereketiyle beraber işlerimize, güçlerimize büyük katkılar sağlar. Şimdiden hepinizin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi ve beraberliğimizi daim etsin” dedi.

Bayram OK EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlu asker Hatay'da şehit oldu

1 Samsunlu asker Hatay'da şehit oldu

Samsun'da 30 yılı bir metrekarede geçti

2 Samsun'da 30 yılı bir metrekarede geçti

Samsunspor'da Angan geri dönüyor

3 Samsunspor'da Angan geri dönüyor

Samsun'da engelli gencin korkunç ölümü

4 Samsun'da engelli gencin korkunç ölümü

Samsun'da kaza, 2 polis yaralı

5 Samsun'da kaza, 2 polis yaralı

Samsun'da hayaller gerçek oldu

6 Samsun'da hayaller gerçek oldu

Giresun Adası'ndan bir tarih çıktı

7 Giresun Adası'ndan bir tarih çıktı

Samsun'da bir annenin feryadı!

8 Samsun'da bir annenin feryadı!

Samsunspor'da Samaras büyüledi

9 Samsunspor'da Samaras büyüledi

Samsun'da hava sıcaklıkları artacak

10 Samsun'da hava sıcaklıkları artacak