Şehit ailesine anlamlı ziyaret

Vali İbrahim Şahin ve protokol üyeleri, şehit edilişinin 18. yıl dönümünde Samsunlu Piyade Uzman Çavuş Metin Arslantürk ün ailesini ziyaret etti

Şehit ailesine  anlamlı ziyaret

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Yavuz Selim Kahveci, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 18 yıl önce şehit edilen Piyade Uzman Çavuş Metin Aslantürk ün ailesini ziyaret etti.

YANINIZDAYIZ
Atakum İlçesi Yeni Mahalle de yaşayan Arslantürk ailesini, ziyaret eden Samsun Valisi İbrahim Şahin, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Yavuz Selim Kahveci, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yımaz, Atakum Müftüsü İsmail Keskin ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şube Başkanı Necati Yılmaz yanınızdayız mesajı verdi.

BİZE EMANET
Piyade Uzman Çavuş Metin Aslantürk ün  şehit edilişinin 18 inci yıldönümü anısına Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği nce hazırlanan plaketi Vali Şahin baba Sabri Arslantürk e verdi. Vali Şahin, Biz devlet ve millet olarak her zaman sizin yanınızdayız. Bütün şehit yakınları, bu kutsal vatan toprağı uğruna şehit olan Mehmetçiklerimizin bize birer emanetidir dedi. 

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şube Başkanı Necati Yılmaz ise, Üyemiz olan şehit ailelerini evlatlarının şahadet mertebesine erişmesinin yıl dönümünde ziyaret ederek manevi destekte bulunuyoruz diye konuştu. 

Bayram OKEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunsporda Camara şoku

1 Samsunspor'da Camara şoku

HEDEF 20 BİN KOMBİNE

2 HEDEF 20 BİN KOMBİNE

Süper Furkan

3 Süper Furkan

Haber bekleniyor

4 Haber bekleniyor

Fornezzi listede

5 Fornezzi listede

MEDİKÜMde umut ışığı

6 MEDİKÜM'de umut ışığı...

Zabıtadan çekirdek operasyonu

7 Zabıtadan çekirdek operasyonu

Solda rekabet

8 Solda rekabet

Geçen yılı unutturmak istiyor

9 Geçen yılı unutturmak istiyor

Motosikletten düşen çocuk öldü

10 Motosikletten düşen çocuk öldü