Aşamayacağımız engel yok

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olduğu sürece, ülkemizin ve milletimizin aşamayacağı hiçbir engel yok dedi

Aşamayacağımız engel yok

Samsun Büyükşehir Belediyesi, geleneksel toplu ilçe iftar programlarına Havza ile devam etti. Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, Samsun Valisi İbrahim Şahin, AK Parti Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Havza Kaymakamı Alper Tanrısever, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Turan Çakır, Meclis Gurup Başkan Vekili Nihat Soğuk, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Havza İlçe Başkanı Mahmut Karahan, mahalle muhtarları, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, teşkilat üyeleri ve çok sayıda vatandaşın katıldığı iftar Kevser Camii önünde gerçekleştirildi.

BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN
Bakan Çağatay Kılıç, iftar sonrası yaptığı konuşmada, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz a, iftar organizasyonunda herkesi bir araya getirdiği için teşekkür etti. Bakan Çağatay Kılıç, Bu birliğimiz ve beraberliğimiz daim olduğu sürece, ülkemizin ve milletimizin aşamayacağı hiçbir engel yoktur. Tekrar bu akşamki katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Sağolasınız, varolasınız. Hepinizi Allah a emanet  ediyorum diye konuştu.

HİZMETE DEVAM
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ise Allah ım ibadetlerimizi kabul eylesin, Allah ım dert verip, derman aratmasın inşallah, Rabbim birliğimizi, dirliğimizi, beraberliğimizi bozmasın. Bu akşam burada Kevser Camii Parkı nı şenlendirdiniz. Allah sizlerden razı olsun. Bizler de sizlerle birlikte aynı sofralarda iftar yapmanın mutluluğunu, gururunu yaşadık. Biz, sizlerden aldığımız istikametle çalışmalarımıza, sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz ifadelerini kullandı.

TEŞEKKÜR ETTİ
Havzalılara hitap eden Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, halkla iç içe iftar programlarını çok önemsediğini belirterek, katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti. Başkan Yılmaz, “Ramazan demek, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk ve paylaşmak demektir. Bu akşam Havzalılar, tüm bu güzellikleri bir kez daha sergiledi. Rabbim Ramazan dualarınızı ve orucunuzu kabul etsin. Bayrama kadar bir daha gelemeyebiliriz. O yüzden Ramazan Bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum dedi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Yükseklik sınırını hesaplayamadı

1 Yükseklik sınırını hesaplayamadı

Milletvekili İshak Gazel: Türkiye'de güvenlik sıkıntısı yok

2 Milletvekili İshak Gazel: Türkiye'de güvenlik sıkıntısı yok

Trenin çarptığı genç hayatını kaybetti

3 Trenin çarptığı genç hayatını kaybetti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Türkiye'yi yok farz eden Kuzey Irak MGK'da dersini alaca

4 Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Türkiye'yi yok farz eden Kuzey Irak MGK'da dersini alaca

Hisarcıklıoğlu: 'Bu ülkeyi dünyanın ilk 10 ekonomisi arasına sokacağız'

5 Hisarcıklıoğlu: 'Bu ülkeyi dünyanın ilk 10 ekonomisi arasına sokacağız'

Otomobile arkadan çarpan motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti

6 Otomobile arkadan çarpan motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti

Gaziosmanpaşa'da silahlı saldırıya uğrayan polis memuru şehit oldu

7 Gaziosmanpaşa'da silahlı saldırıya uğrayan polis memuru şehit oldu

Gaziosmanpaşa'da polise silahlı saldırı: 1 polis yaralı

8 Gaziosmanpaşa'da polise silahlı saldırı: 1 polis yaralı