BİRAZ DA ERKEKLER ÖLSÜN

Adana da, ayrılıp yeniden birlikte yaşamaya başladığı eski eşi 33 yaşındaki Hasan Karabulut u tabancayla öldüren 28 yaşındaki Çilem Doğan, Hep mi kadınlar ölecek? Biraz da erkekler ölsün. Namusum için öldürdüm dedi.

 BİRAZ DA ERKEKLER ÖLSÜN

Üzerinde İngilizce Verdiğin dersler için teşekkürler eski sevgili yazılı tişört bulunan Çilem Doğan, koluna giren kadın polislerin arasında kelepçeli olan iki elinin başparmaklarını kaldırarak İşler yolunda imasında bulundu.

Yeşilyurt Mahallesi nde oturan bir kız çocuğu babası Hasan Karabulut, dün evinin yatak odasında öldürülmüş bulundu. Olayla ile ilgili yapılan ilk incelemede, Hasan Karabulut un vücudunda yakından sıkılmış 6 kurşunun isabet ettiği belirlendi. Cinayeti araştıran polis ekipleri, katil zanlısının, boşanıp beraber yaşadığı Çilem Doğan olduğunu belirledi. Çilem Doğan, babasının evinde yakalanarak gözaltına alındı.

Katil zanlısı genç kadın, evliliklerinin ilk gününden beri Hasan Karabulut tan şiddet gördüğünü ileri sürerek, Sürekli dövüyor, şiddet uyguluyordu. Bu konuda Bağlar Polis Merkezi ne verdiğim şikayet dilekçesi de ifade de var. Olayın olduğu gün sabaha karşı eve geldi. Biraz uyuduktan sonra kalktı, benden valiz hazırlamamı istedi. Ben de ne yapacağını sordum, Birlikte Antalya ya gideceğiz, fuhuş yapacak, para kazanacaksın dedi. Karşı çıkınca da dövmeye başladı. Üzerime abanıp, yatağın üzerinde dövüyordu, aklıma yastığın altındaki silah geldi. Hasan a ait silahı uzanıp aldım, peş peşe ateş ettim. Sonra da kızımı alıp, kapıyı kilitleyip evden çıktım diye ifade verdi.

İfadesinin ardından adliyeye sevk edilen Çilem Doğan, bileklerinde kelepçe olduğu halde, koluna giren kadın polislerin arasında sağlık kontrolü için Adli Tıp Birimi ne getirildi. Üzerinde İngilizce Verdiğin dersler için teşekkürler eski sevgili yazılı tişört bulunan katil zanlısı genç kadın, cinayeti namusu için işlediğini ileri sürdü. Rahat hareketleriyle dikkat çeken ve kendinden emin adımlarla yürüyen Çilem Doğan, sağlık kontrolünün ardından Adliyeye götürüldü.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda silahlı saldırı 2 ölü, 2 yaralı

1 Samsun'da silahlı saldırı: 2 ölü, 2 yaralı

Elektrik akımına kapılan işçi hayatını kaybetti

2 Elektrik akımına kapılan işçi hayatını kaybetti

Adanada üçüncü Hero gözaltısı

3 Adana'da üçüncü 'Hero' gözaltısı

Katarlı turist çocuk Uludağda kayboldu

4 Katarlı turist çocuk Uludağ'da kayboldu

Sarayda Feci Kaza, 1i Ağır 3 Yaralı

5 Saray'da Feci Kaza, 1'i Ağır 3 Yaralı