Anakent te iç karışıklık

Başkan Şahin Eker in belediyeden emekli olup kulüpten de istifa etmesinin ardından henüz yeni bir yönetim oluşturamayan Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü nde göreve kimin geleceği merak konusu

Anakent te iç karışıklık

Erkekler Basketbol 2. Ligi ekiplerinden Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü nde adeta iç karışıklık yaşanıyor. Başkan Şahin Eker in belediyeden emekli olup kulüpten de istifa etmesinin ardından başlayan süreçte henüz net adımlar atılmadı. Eker ile birlikte yönetimden Ali Bilgici, Özcan Dursun ve Hakan Otan da istifa etti. Bu gelişmelerin ardından Samsun ekibinde henüz net bir gelişme yaşanmaması ise kafalarda soru işarete oluşturuyor. Samsun basketbol camiası da yeni oluşumu merakla beklerken, göreve gelecekler yeni yönetimin daha önceden anlaşılan Antrenör Cengiz Karadağ konusunda nasıl bir tutum sergileyeceği ise gündemi meşgul eden bir başka konu. 

KARADAĞ IN DURUMU NE OLACAK?

Başkan Şahin Eker ve yönetimin istifa etmeden önce sözleşme imzaladığı antrenör Cengiz Karadağ la yeni sezonda çalışılıp çalışmayacağı da netlik kazanacak. 

Selçuk KAYA

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da intihar girişimi!

1 Samsun'da intihar girişimi!

Kıskançlık yüzünden karısını bıçaklayarak öldüren koca tutuklandı

2 Kıskançlık yüzünden karısını bıçaklayarak öldüren koca tutuklandı