HERKES GELMEK İSTİYOR

Her hoca Samsunspor a gelmek istiyor. Samsunspor Kulübü nün bir duruşu var. Kulübümüzün şartları ve gerçekleri önemli. Şartlara uyulduğu taktirde hoca gelecektir. Aksi taktirde takımımız zaten Kenan Yelek le çalışmaya devam ediyor

HERKES GELMEK İSTİYOR

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, Kartepe kampından Samsun a döndü, son dönemde yaşanan gelişmeleri değerlendirdi. 

SAMİMİ AÇIKLAMAR

Teknik adam konusunda yaşanan berlirsizlikten tutunda transfer çalışmalarına yeni transferlerden takımın performansına kadar bir çok konuya kendisine yöneltilen sorulara tüm samimiyetiyle cevap verdi. Zeren, hem transferde hem de teknik direktör sorunu hakkında çok önemli sözler kullandı.


HERKES GELMEK İSTİYOR 
İlk olarak haftalardır gündemi oldukça meşgul eden ve hala çözüme kavuşturulamayan teknik direktör konusunda yaşananları anlatan Coşkun Zeren, Her hoca Samsunspor a gelmek istiyor. Hatta can atanlar bile var. Görüşme yaptığımız  konuştuğumuz hocalar hep istekliydi. Fakat  bura Samsunspor Kulübü olarak bizim bir duruşumuz var.  Kulübümüzün şartları ve gerçekleri önemli. Şartlara uyulduğu taktirde hoca gelecektir. Aksi taktirde takımımız zaten çalışmaya devam ediyor dedi. 

TEKNİK HEYETTEN MEMNUNUZ   
Takımı kampta Kenan Yelek in çalıştırdığına dikkat çeken Zeren, Samsun da başladığımız yeni sezon hazırlıklarını Kenan Yelek yönetti. İdmanlarda takımın başında Kenan Yelek ve Yunus Şenocak vardı. Kartepe kampına da takımımız bu şekilde gitti. Antrenmanlar gayet iyi gidiyor. Takımımız ilk kampın sonuna kadar Kenen Yelek ve Yunus Şenocak a emanet. Teknik heyetimizden gayet memnunuz. Zorlu bir kamp dönemi geçiriyorlar. İyi çalıştırıyorlar. Kenan ve Yunus hoca işlerinin başında diye konuştu. 


SÜREÇ ZOR İLERLİYOR 
Coşkun Zeren, belkide en ilginç sözlerini transfer çalışmaları hakkında söyledi. Yönetimin ve kendilerinin son dönemde transferde yaşananlardan dolayı eleştirilmesinin sorulması üzerine Zeren, şunları söyledi: Süreç çok zor ve aynı şekilde ilerliyor. Transferler kolay değil,. Çok yönlü araştırmalar yapıyoruz. Oyuncuların karakterinden tutunda Samsun a ve Türkiye ye uyum sağlayabilir mi ona bakıyoruz. 


TRANSFERLER KOLAY DEĞİL
Başarılı transferlere imza atmak istiyoruz. Tabii ki her şeyden önemlisi Samunspor. Samsunspor un bütçesini, şartlarını, durumunu zora sokmayacak futbolcuları almak için çalışıyoruz. Açıkçası tüm dünyayı tarıyoruz. Avrupa yı da tarıyoruz. Hem başkanımız hem bizler yoğun şekilde çalışıyoruz. Transferleri öyle yapıyoruz. Başkanımız ve yönetimimiz gece gündüz demeden çalışıyor.


KAMP ZOR AMA İYİ UYUMLU ÇALIŞIYORLAR 
Şu an itibariyle son derece zorlu bir kamp dönemi geçiriyorlar. İlk etap kampları hep zordur. Güzel bir hava ve ortam var. Şu an gayet iyi gidiyoruz. Hep birlikte uyum içerisinde çalışmalar devam ediyor. Ramazan Bayramı na kadar kamp sürecek. Oyuncularımızın kaynaşması için çok önemli. Şimdiye kadar bu anlamda bir sıkıntı olmadı. İyi gidiyor ve daha iyi olacak.  

 TAKIMI BENİMSEDİLER 
Yeni transferler hakkında konuşan Coşkun Zeren, Mehmet Çakır, hemen kendini gösterdi ve takımı benimsedi. Diğer oyuncularda öyle. Oğuzhan, Ersel  ve Muharrem Efe de iyi durumda. Kaptan Musa Aydın zaten herkesle yakıdan ilgileniyor. İyi takım yolda diyebiliriz. İnşallah her şey güzel olacak diye konuştu. 

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da geniş kapsamlı savunma

1 Samsunspor'da geniş kapsamlı savunma

Sakata geldik

2 Sakata geldik

Samsun'da yan yana 3 eve 3 mahalle

3 Samsun'da yan yana 3 eve 3 mahalle

Lime lime doğrandık

4 Lime lime doğrandık

MHP'li Usta birinci sıradan aday

5 MHP'li Usta birinci sıradan aday

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Şansımız devam ediyor'

6 Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Şansımız devam ediyor'

Samsunspor taraftarlarından YEDAŞ'a kınama

7 Samsunspor taraftarlarından YEDAŞ'a kınama

Tünelde kafa kafaya çarpıştılar: 4'ü çocuk 9 yaralı

8 Tünelde kafa kafaya çarpıştılar: 4'ü çocuk 9 yaralı

Otomobille mermer yüklü TIR çarpıştı: 2 ölü

9 Otomobille mermer yüklü TIR çarpıştı: 2 ölü

ALS hastalığına 'meydan okuma' ölümle bitti

10 ALS hastalığına 'meydan okuma' ölümle bitti