Bu birlikteliği önemsiyoruz

Atakum Belediyesi nin bu yıl ikincisini düzenlediği halk iftarında konuşan Belediye Başkanı İshak Taşçı, Birlik beraberliğimizi bir kez daha yaşamak istedik. Çünkü bu birlikteliği önemsiyoruz dedi

Bu birlikteliği önemsiyoruz

Atakum Belediyesi tarafından düzenlenen halk iftarlarının ikincisi Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Atakum Kaymakamı Ali Bakoğlu nun da katılımıyla gerçekleştirildi. Mustafa Kemal Bulvarı ndaki iftar programında yaklaşık 2 bin kişi yer aldı. 

İftarın ardından Alperen Yeşil isimli çocuk dua etti. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, düzenledikleri programa katılanlara teşekkür ederek, Burada Ramazan ayındaki halk iftarlarımızın ikincisini düzenliyoruz. Birlikteliğimizi bir kez daha yaşamak istedik. Çünkü bu birlikteliği önemsiyoruz. Çevre ülkelere baktığımızda bu birlik beraberliğin önemini bir kez daha anlıyoruz. Allah ağzımızın tadını bozmasın. İnşallah sağlıkla, sıhhatle önce Kadir Gecesi ne ardından bayrama erişiriz diye konuştu.

SİZLERLE OLMAK BİZİM İÇİN ÖNEMLİ
Samsun Valisi İbrahim Şahin de, iftar programında bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek şunları söyledi: Bu tür programlarda yer almak, sizlerle birlikte olmak bizler için çok önemli. Özellikle çocuklarımız da burada bulunuyor. Onların masumiyeti bu sofraları daha da güzelleştiriyor. Ben Ramazan ayınızı, tebrik ediyorum. Allah tan tuttuğumuz oruçların kabulünü, bayrama da en güzel şekilde ermeyi diliyorum. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde Ramazan Bayramımızı kutlarız.  

Barış BUDANOĞLU  EN ÇOK OKUNANLAR

Antalya'da gürültü kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

1 Antalya'da gürültü kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

Şehit Yarbay Dunca'nın baba evine acı haber ulaştı

2 Şehit Yarbay Dunca'nın baba evine acı haber ulaştı