YILDIRIM DAN ŞOK SÖZLER

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, transfer konusunda önemli açıklamalarda bulunarak, Volkan ı bitirmek isteseydik, Calissas ı alırdık dedi.

YILDIRIM DAN ŞOK SÖZLER

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Düzce de bulunan sarı-lacivertlilerin Topuk Yaylası Tesisleri nde, spor müdürlerini ağırladı ve sohbet toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Yalan haberlerden dolayı şikayetçi olan Yıldırım, Çünkü yalan yazıyorsunuz. Bu haberler bize zarar veriyor. Biz elimizdeki liste doğrultusunda bazı isimlerle görüşüyoruz. Ramires diyorlar, Guarin, Ospina gibi isimler geçiyor. Adları anılmadı bile. Ne yapacağız bu futbolcuları. Asılsız iddialar yüzünden pazarlık payımızı düşürüyorlar. Mehmet Topal, Souza ile oynayacak. Lucas ı da alabilirdik. Şimdi diyorlar ki, Topal ın yerine oyuncu aldılar, öyle bir şey yok dedi.
Yeni kaleci Fabiano yu Volkan Demirel i bitirmek için almadıklarını vurgulayan Yıldırım, Eğer öyle bir düşüncemiz olsaydı, Casillas ı alırdık, gelmek istemişti. Volkan iyi çalışırsa, ondan iyisi yok diye konuştu.
Kjaer e verilen paranın çok büyütüldüğünü de ifade eden sarı-lacivertli takımın başkanı, Atınç a 6 milyon Euro veriyorlar. Biz Kjaer i aldık, fazla mı? Sergio Ramos a bugün 60 milyon Euro teklif ediyorlar diyerek rahatsızlığını dile getirdi.EN ÇOK OKUNANLAR

Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

1 Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

Real Madrid tur kapısını araladı

2 Real Madrid tur kapısını araladı

Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

3 Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği