YILDIRIM DAN ŞOK SÖZLER

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, transfer konusunda önemli açıklamalarda bulunarak, Volkan ı bitirmek isteseydik, Calissas ı alırdık dedi.

YILDIRIM DAN ŞOK SÖZLER

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Düzce de bulunan sarı-lacivertlilerin Topuk Yaylası Tesisleri nde, spor müdürlerini ağırladı ve sohbet toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Yalan haberlerden dolayı şikayetçi olan Yıldırım, Çünkü yalan yazıyorsunuz. Bu haberler bize zarar veriyor. Biz elimizdeki liste doğrultusunda bazı isimlerle görüşüyoruz. Ramires diyorlar, Guarin, Ospina gibi isimler geçiyor. Adları anılmadı bile. Ne yapacağız bu futbolcuları. Asılsız iddialar yüzünden pazarlık payımızı düşürüyorlar. Mehmet Topal, Souza ile oynayacak. Lucas ı da alabilirdik. Şimdi diyorlar ki, Topal ın yerine oyuncu aldılar, öyle bir şey yok dedi.
Yeni kaleci Fabiano yu Volkan Demirel i bitirmek için almadıklarını vurgulayan Yıldırım, Eğer öyle bir düşüncemiz olsaydı, Casillas ı alırdık, gelmek istemişti. Volkan iyi çalışırsa, ondan iyisi yok diye konuştu.
Kjaer e verilen paranın çok büyütüldüğünü de ifade eden sarı-lacivertli takımın başkanı, Atınç a 6 milyon Euro veriyorlar. Biz Kjaer i aldık, fazla mı? Sergio Ramos a bugün 60 milyon Euro teklif ediyorlar diyerek rahatsızlığını dile getirdi.EN ÇOK OKUNANLAR

Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

1 Hizan'da 7 saatlik hasta kurtarma operasyonu

Tokat'ta kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiliyor

2 Tokat'ta kar yağışı ve tipi ulaşımı olumsuz etkiliyor

Yakalaması bulunan şahıs Düzce Polisi tarafından kıskıvrak yakalandı

3 Yakalaması bulunan şahıs Düzce Polisi tarafından kıskıvrak yakalandı

Zonguldak'ta dalgalar yıkıp geçti

4 Zonguldak'ta dalgalar yıkıp geçti

Otel odasında şüpheli ölüm

5 Otel odasında şüpheli ölüm

Midyat-Dargeçit arası trafik kazası: 5 yaralı

6 Midyat-Dargeçit arası trafik kazası: 5 yaralı

Erzincan-Sivas karayolu ulaşıma kapandı, çok sayıda araç yolda mahsur kaldı

7 Erzincan-Sivas karayolu ulaşıma kapandı, çok sayıda araç yolda mahsur kaldı