HAKLI SEBEPLERİ VARDI

Onur Özbizerdik in dövdüğü sevgilisi M.Ç. nin, savcılıktaki ifadesinde Çantamda eski sevgilime ait kredi kartı bulunca çok sinirlendi. Onu tahrik ettim. Haklı sebepleri vardı dediği ortaya çıktı.

 HAKLI SEBEPLERİ VARDI

Yeraltı dünyasının ünlü ismi Dündar Kılıç ın torunu Alaaddin Çakıcı nın ise oğlu olan Onur Özbizerdik in adliyeden serbest kaldıktan hemen sonra dövdüğü manken sevgilisi M.Ç. nin şikâyetinden vazgeçmek üzere savcılıkta verdiği ifade ortaya çıktı. M.Ç. ifadesinde, Onur beni dövmekte haklıydı demiş. 

 3 SAAT BOYUNCA DÖVDÜ 
 
Onur Özbizerdik, Etiler de bir restoranda tartıştığı gruba ateş açmış, günler sonra Şişli deki bir otelde yakalanmıştı. Savcılıktan serbest bırakılınca da eski sevgilisi M.Ç. yi zorla aracına alıp 3 saat ayakkabı ve yumrukla dövmüştü. Çağırmalı koruma verilen genç kadın, geçtiğimiz günlerde İstanbul Cumhuriyet Savcılığı na dilekçe vererek şikâyetinden vazgeçti. Ancak M.Ç. nin, şikâyetini çekmek üzere geldiği savcılıkta şaşırtıcı bir ifade verdiği ortaya çıktı. Sabah ın haberine göre M.Ç., Onur beni dövmekte haklıydı diyor. 
 
ÇILDIRTAN KART 
 
M.Ç. nin ifadesi şöyle: Olay günü Onur la buluştuk. Arabasına bindim. Çantamda eski sevgilime ait bir kredi kartı buldu, çok sinirlendi. Ben de Onur u tahrik ettim, dövmeye başladı. Beni dövmekte haklıydı. Çünkü sinirlenmişti. Onur döverken araba hareket halindeydi. Aracı durdur ineceğim dememe rağmen sürdü evet ama yine araçtan beni kendisi indirdi. Defol git dedi ve aracı şoförü olan Adil Cesur durdurdu. Onur beni ölümle tehdit de etmedi. Ben onu çok sinirlendim. Ona olan kızgınlığım ve öfkem sebebiyle önceki ifademde Beni ölümle tehdit etti dedim. Dövdüğü doğru. Ama ben Onur u tahrik ettim. Haklı sebepleri vardı. Şikâyetçi değilim.  
 
AVUKATI DA DOĞRULADI
 
M.Ç. nin avukatı Ayhan Baykal ın da savcılıktaki beyanında şaşırtıcı ifadeler kullandığı ortaya çıktı. Yüzü tanınmaz hale gelen M.Ç. nin, Onur u tahrik ettiğini bu sebeple darp olayının gerçekleştiğini savunan Avukat Baykal ın şunları söylediği öğrenildi: Müsait bir yer bulup aracı durdurdukları sırada şüpheli Onur Defol git diyerek müvekkilim M.Ç. yi arabadan indirmiştir. Yani olayda kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma suçu yoktur. Ortada bir suç yoktur. Şikâyetimizden vazgeçiyoruz.EN ÇOK OKUNANLAR

Ayite'ye iki talip

1 Ayite'ye iki talip

Bu ikili listede

2 Bu ikili listede

SAMSUNSPOR SALONA AÇILIYOR

3 SAMSUNSPOR SALONA AÇILIYOR

Samsunspor'da çekiliş sürprizi

4 Samsunspor'da çekiliş sürprizi

Samsun'da gençlik Festivali çıkışı bıçaklı saldırı: 2 yaralı

5 Samsun'da gençlik Festivali çıkışı bıçaklı saldırı: 2 yaralı

Samsun'da oy kullanmaya giderken kaza geçirdiler: 5 yaralı

6 Samsun'da oy kullanmaya giderken kaza geçirdiler: 5 yaralı

Trafik kazası saniye saniye görüntülendi

7 Trafik kazası saniye saniye görüntülendi

Samsun'da balkondan düşen şahıs ağır yaralandı

8 Samsun'da balkondan düşen şahıs ağır yaralandı

Taraftarın Sesi Haberaks TV'de

9 Taraftarın Sesi Haberaks TV'de

24 Haziran Pazar Samsun hava durumu

10 24 Haziran Pazar Samsun hava durumu