HAKLI SEBEPLERİ VARDI

Onur Özbizerdik in dövdüğü sevgilisi M.Ç. nin, savcılıktaki ifadesinde Çantamda eski sevgilime ait kredi kartı bulunca çok sinirlendi. Onu tahrik ettim. Haklı sebepleri vardı dediği ortaya çıktı.

 HAKLI SEBEPLERİ VARDI

Yeraltı dünyasının ünlü ismi Dündar Kılıç ın torunu Alaaddin Çakıcı nın ise oğlu olan Onur Özbizerdik in adliyeden serbest kaldıktan hemen sonra dövdüğü manken sevgilisi M.Ç. nin şikâyetinden vazgeçmek üzere savcılıkta verdiği ifade ortaya çıktı. M.Ç. ifadesinde, Onur beni dövmekte haklıydı demiş. 

 3 SAAT BOYUNCA DÖVDÜ 
 
Onur Özbizerdik, Etiler de bir restoranda tartıştığı gruba ateş açmış, günler sonra Şişli deki bir otelde yakalanmıştı. Savcılıktan serbest bırakılınca da eski sevgilisi M.Ç. yi zorla aracına alıp 3 saat ayakkabı ve yumrukla dövmüştü. Çağırmalı koruma verilen genç kadın, geçtiğimiz günlerde İstanbul Cumhuriyet Savcılığı na dilekçe vererek şikâyetinden vazgeçti. Ancak M.Ç. nin, şikâyetini çekmek üzere geldiği savcılıkta şaşırtıcı bir ifade verdiği ortaya çıktı. Sabah ın haberine göre M.Ç., Onur beni dövmekte haklıydı diyor. 
 
ÇILDIRTAN KART 
 
M.Ç. nin ifadesi şöyle: Olay günü Onur la buluştuk. Arabasına bindim. Çantamda eski sevgilime ait bir kredi kartı buldu, çok sinirlendi. Ben de Onur u tahrik ettim, dövmeye başladı. Beni dövmekte haklıydı. Çünkü sinirlenmişti. Onur döverken araba hareket halindeydi. Aracı durdur ineceğim dememe rağmen sürdü evet ama yine araçtan beni kendisi indirdi. Defol git dedi ve aracı şoförü olan Adil Cesur durdurdu. Onur beni ölümle tehdit de etmedi. Ben onu çok sinirlendim. Ona olan kızgınlığım ve öfkem sebebiyle önceki ifademde Beni ölümle tehdit etti dedim. Dövdüğü doğru. Ama ben Onur u tahrik ettim. Haklı sebepleri vardı. Şikâyetçi değilim.  
 
AVUKATI DA DOĞRULADI
 
M.Ç. nin avukatı Ayhan Baykal ın da savcılıktaki beyanında şaşırtıcı ifadeler kullandığı ortaya çıktı. Yüzü tanınmaz hale gelen M.Ç. nin, Onur u tahrik ettiğini bu sebeple darp olayının gerçekleştiğini savunan Avukat Baykal ın şunları söylediği öğrenildi: Müsait bir yer bulup aracı durdurdukları sırada şüpheli Onur Defol git diyerek müvekkilim M.Ç. yi arabadan indirmiştir. Yani olayda kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma suçu yoktur. Ortada bir suç yoktur. Şikâyetimizden vazgeçiyoruz.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'daki trafik sorunu tünel ile çözülecek

1 Samsun'daki trafik sorunu tünel ile çözülecek

Meteoroloji saat verdi! Yoğun kar yağışı geliyor

2 Meteoroloji saat verdi! Yoğun kar yağışı geliyor

Cezaevine girmemek için kendini vurdu

3 Cezaevine girmemek için kendini vurdu

Samsun Milletvekili Kurt: 'Samsun için şeref olur'

4 Samsun Milletvekili Kurt: 'Samsun için şeref olur'

Fuhuş baskınında ölmek üzere olan kadın kurtarıldı

5 Fuhuş baskınında ölmek üzere olan kadın kurtarıldı

Samsunspor'da herkes görüşme odasına

6 Samsunspor'da herkes görüşme odasına

Samsunspor'a tartışmalı hakem

7 Samsunspor'a tartışmalı hakem

Samsunspor'da gözler Ayite'de

8 Samsunspor'da gözler Ayite'de

Ünlü oyuncu Samsun'a geliyor

9 Ünlü oyuncu Samsun'a geliyor

Samsunspor 10 yıl sonra karşılaşacak

10 Samsunspor 10 yıl sonra karşılaşacak