Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

TARAFTAR COŞKUNDERE Yİ İSTİYOR

Teknik direktör konusunda uzun süredir yaşanan belirsizlikten dolayı endişeli olan taraftarlar, yeni hocanın Samsunlu olması gerektiğini belirtti. Mehmet Soykan, Hikmet Şimşek ve Samet Bulgan: Kendi değerlerimizin adı geçenlerden eksiği yok fazlası var

TARAFTAR COŞKUNDERE Yİ İSTİYOR


SÖZ ONLARDA 
Samsunspor da haftalardır yaşanan teknik direktör belirsizliği hala devam ediyor. Takımın Kartepe kampı bitene kadar Kenan Yelek e emanet  edildiği açıklanırken yeni teknik direktörün kim olacağı ise kocaman bir soru işareti olarak duruyor. Bugüne kadar çok sayıda isim gündeme gelirken bazılarıyla imza aşamasına gelindiği ve son anda şartlardan dolayı bozulduğu ifade edildi. Yaşanan belirsizlikten dolayı üzüntü yaşayan Samsunsporlu taraftarlar, yeni teknik direktörün Samsunlu olması gerektiğini belirtti. Taraftarlar, Ercüment Coşkundere isminde birleşti. 


OYUNCULARI İYİ TANIYOR 
Şirinler Taraftar Grubu Başkanı Mehmet Soykan, Günlerdir çok sayıda isim telaffuz edildi. Her zaman öze dönüşten yanayız. Samsunlu bir teknik adamı takımın başında görmek istiyoruz. O isim de Ercüment Coşkundere. Adı geçen teknik adamların Coşkundere den üstün tarafları yok. Samsunlu değerimiz. Yapılan doğru dürüst transfer yok. Görünen o ki altyapıdan gençlerle devma edeceğiz. Ercüment hocamız da geçmişte bu gençlerin hocalığını yaptı. Onları en iyi tanıyan isim. Dışarıdan bir hoca aramaya gerek yok. Ercüment Coşkundere taraftarında sevdiği bir isim dedi.


HERKES HEM FİKİR 
Şehzadeler Taraftarlar Derneği Tribün lideri Hikmet Şimşek te Samsunlu bir teknik adamın takımın başına geçmesinin çok doğru bir karar olacağını savundu. Şimşek, Haftalardır bir hoca bulunamadı. Takip ettiğimiz kadarıyla bir sürü isimle görüşüldü. Aralarında gelmek için şart koşanlarda oldu. Burası Samsunspor. Kimse kulübümüzün önünde değildir. Bizler Samsunlu teknik adamın göreve gelmesinden yanayız.  Çok sayıda değerimiz var. Ercüment Coşkundere, bizler gibi büyük çoğunluğun hem fkir olduğu bir isim. Umarız göreve gelir. Bu işte diploma önemliyse zaten en üst seviyede onda var diye konuştu. 


BİR AN ÖNCE ÇÖZÜLMELİ 
Samsunspor Taraftarlar Derneği Söğütlübahçeliler Başkanı Samet Bulgan da teknik adam konusunda yaşanan belirsizliğe tepki gösterenlerden. Samsunspor un spor kamuoyunda teknik direktör konusunda yaşananlardan dolayı prestij kayıbına uğradığını vurgulayan Samet Bulgan, İki kez kamp ertelendi. Takım kampa teknik direktörsüz gitti. Samsunspor için bu kötü bir durum. Biran önce teknik direktör  sorunu çözülmeli. Samsunlu teknik adamlara teklif yapıldı mı bilemiyoruz. Fakat bizim düşüncemiz Samsunlu bir teknik adamın takımın başında olması. Bunun için de en uygun isim Ercüment Coşkundere dedi. 

Muhammet ÇAVUŞOĞLU

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Çağrı ve John imzalıyor

1 Samsunspor: Çağrı ve John imzalıyor

Samsun Haber Kendisini parçalamak isteyen köpeğini boğarak ölümden kurtuldu

2 Samsun Haber: Kendisini parçalamak isteyen köpeğini boğarak ölümden kurtuldu

Samsunspor Samsunsporda listeye son rötuşlar

3 Samsunspor: Samsunspor'da listeye son rötuşlar

Samsunspor Murat Gürbüzerol Taraftarı unutamam

4 Samsunspor: Murat Gürbüzerol: 'Taraftarı unutamam'

Samsunspor Samsun istedi Adana aldı

5 Samsunspor: Samsun istedi Adana aldı

Vali Şahin, Bylockçu mu

6 Vali Şahin, Bylockçu mu?..

Samsun Haber Samsuna şehit ateşi düştü

7 Samsun Haber: Samsun'a şehit ateşi düştü!

Samsun Haber Samsundaki olaylı yıkım o vatandaşlara umut oldu

8 Samsun Haber: Samsun'daki olaylı yıkım o vatandaşlara umut oldu!

Böyle bir yer yok Bambaşka Ladik olacak

9 Böyle bir yer yok... Bambaşka Ladik olacak

Samsun Haber Vali Şahin Samsuna veda etti

10 Samsun Haber: Vali Şahin Samsun'a veda etti