TARAFTAR COŞKUNDERE Yİ İSTİYOR

Teknik direktör konusunda uzun süredir yaşanan belirsizlikten dolayı endişeli olan taraftarlar, yeni hocanın Samsunlu olması gerektiğini belirtti. Mehmet Soykan, Hikmet Şimşek ve Samet Bulgan: Kendi değerlerimizin adı geçenlerden eksiği yok fazlası var

TARAFTAR COŞKUNDERE Yİ İSTİYOR


SÖZ ONLARDA 
Samsunspor da haftalardır yaşanan teknik direktör belirsizliği hala devam ediyor. Takımın Kartepe kampı bitene kadar Kenan Yelek e emanet  edildiği açıklanırken yeni teknik direktörün kim olacağı ise kocaman bir soru işareti olarak duruyor. Bugüne kadar çok sayıda isim gündeme gelirken bazılarıyla imza aşamasına gelindiği ve son anda şartlardan dolayı bozulduğu ifade edildi. Yaşanan belirsizlikten dolayı üzüntü yaşayan Samsunsporlu taraftarlar, yeni teknik direktörün Samsunlu olması gerektiğini belirtti. Taraftarlar, Ercüment Coşkundere isminde birleşti. 


OYUNCULARI İYİ TANIYOR 
Şirinler Taraftar Grubu Başkanı Mehmet Soykan, Günlerdir çok sayıda isim telaffuz edildi. Her zaman öze dönüşten yanayız. Samsunlu bir teknik adamı takımın başında görmek istiyoruz. O isim de Ercüment Coşkundere. Adı geçen teknik adamların Coşkundere den üstün tarafları yok. Samsunlu değerimiz. Yapılan doğru dürüst transfer yok. Görünen o ki altyapıdan gençlerle devma edeceğiz. Ercüment hocamız da geçmişte bu gençlerin hocalığını yaptı. Onları en iyi tanıyan isim. Dışarıdan bir hoca aramaya gerek yok. Ercüment Coşkundere taraftarında sevdiği bir isim dedi.


HERKES HEM FİKİR 
Şehzadeler Taraftarlar Derneği Tribün lideri Hikmet Şimşek te Samsunlu bir teknik adamın takımın başına geçmesinin çok doğru bir karar olacağını savundu. Şimşek, Haftalardır bir hoca bulunamadı. Takip ettiğimiz kadarıyla bir sürü isimle görüşüldü. Aralarında gelmek için şart koşanlarda oldu. Burası Samsunspor. Kimse kulübümüzün önünde değildir. Bizler Samsunlu teknik adamın göreve gelmesinden yanayız.  Çok sayıda değerimiz var. Ercüment Coşkundere, bizler gibi büyük çoğunluğun hem fkir olduğu bir isim. Umarız göreve gelir. Bu işte diploma önemliyse zaten en üst seviyede onda var diye konuştu. 


BİR AN ÖNCE ÇÖZÜLMELİ 
Samsunspor Taraftarlar Derneği Söğütlübahçeliler Başkanı Samet Bulgan da teknik adam konusunda yaşanan belirsizliğe tepki gösterenlerden. Samsunspor un spor kamuoyunda teknik direktör konusunda yaşananlardan dolayı prestij kayıbına uğradığını vurgulayan Samet Bulgan, İki kez kamp ertelendi. Takım kampa teknik direktörsüz gitti. Samsunspor için bu kötü bir durum. Biran önce teknik direktör  sorunu çözülmeli. Samsunlu teknik adamlara teklif yapıldı mı bilemiyoruz. Fakat bizim düşüncemiz Samsunlu bir teknik adamın takımın başında olması. Bunun için de en uygun isim Ercüment Coşkundere dedi. 

Muhammet ÇAVUŞOĞLU

 EN ÇOK OKUNANLAR

İsmail Uyanık: Rahatsız olanlar olabilir

1 İsmail Uyanık: Rahatsız olanlar olabilir

Enes İslam'ın Trabzonspor'la anlaştığı haberleri asılsız çıktı

2 Enes İslam'ın Trabzonspor'la anlaştığı haberleri asılsız çıktı

Samsunspor'da hareketli hafta

3 Samsunspor'da hareketli hafta

28 Mayıs Pazartesi Samsun hava durumu

4 28 Mayıs Pazartesi Samsun hava durumu

Ahmet Güral Karayılmaz: 'Kapımız herkese açık'

5 Ahmet Güral Karayılmaz: 'Kapımız herkese açık'

Çalıştaydan umut çıktı

6 Çalıştaydan umut çıktı

Üzerimize düşen neyse yapacağız

7 Üzerimize düşen neyse yapacağız

Çiğdem Karaaslan Artı İfade'de

8 Çiğdem Karaaslan Artı İfade'de

Samsun'un 9 ışığı

9 Samsun'un 9 ışığı

Kırşehir'de komşu kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

10 Kırşehir'de komşu kavgası: 1 ölü, 1 yaralı