Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Başkan Taşçı, Haber Radyo da

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ile eşi Fatma Taşçı, Yalı Kafe deki Ramazan etkinlikleri kapsamında canlı yayın yapan Radyo nun konuğu oldu

Başkan Taşçı, Haber Radyo da

 

Atakum Belediyesi nin Yalı Kafe deki Ramazan etkinlikleri tüm hızıyla sürerken, Cumhur Kocaoğlu yönetimindeki Haber Radyo canlı yayın yaparak çok özel konukları ağırladı. Programa katılan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ve eşi Fatma Taşçı, 15 aylık çamlışmalardan söz ederken, Samsunlu şair Duygu Hacıosmanoğlu ve Türkü Adam Ferdi Demir de etkinlikte sahne aldı.

PROJELERİNİ PAYLAŞTI
103.5 bandında yayın yapan Haber Radyo nun iki saatlik yayınının konuklarından Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, belediye başkanlığı döneminde yaptığı hizmetlerden söz ederek, Buranın düzenlenmesi ve hakmızın hizmetine girmesine büyük önem verdik. Yine ilçemizde ağaçlandırma projeleri, hobi bahçeleri, önceki dönemde kültür binası olarak yapılan yapının Eğitim Araştırma Hastanesi Ek Hizmet Binası olarak açılması, Lozan Caddesi nin çarşı AVM olması, Akvaryum Park Projesi, Atakum Meydanı gibi projeleri halkımızla buluşturmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz diye konuştu.

VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ
Atakum Belediyesi Kadın Koordinasyon ve Sosyal Hizmetler Merkezi çalışmalarını gönüllü olarak yürüten Fatma Taşçı da özellikle Özgecan Kadın Koordinasyon Merkezi ile bilgiler aktardı. Taşçı, kadınların topluma daha etkin katılımı için çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

Ardından sahne alan Samsunlu Şair Duygu Hacıosmanoğlu, şiirlerini Samsunlularla paylaştı. Türkü Adam lakaplı Ferdi Demir de mini bir konser verdi. Canlı yayın etkinliğine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Barış BUDANOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda dağa evet yazdılar

1 Samsun'da dağa 'evet' yazdılar

Karadenizde amatör balıkçıların tehlikeli balık avı

2 Karadeniz'de amatör balıkçıların tehlikeli balık avı

Çiftlik Caddesinde hayatı durduran an

3 Çiftlik Caddesi'nde hayatı durduran an

Samsunda bugün okullar tatil mi edildi

4 Samsun'da bugün okullar tatil mi edildi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsunda

5 Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'da

Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç Onlar teröristlerin dostu

6 Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç: 'Onlar teröristlerin dostu'

Kehanete bakın

7 Kehanete bakın!..

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsunda

8 Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'da

BAŞKAN SÖZ VERDİ

9 BAŞKAN SÖZ VERDİ

Muhteşem manzara

10 Muhteşem manzara