BAŞIMIZ DİK ALNIMIZ AÇIK

Tekvando camiasını iftarda buluşturan Tekvando Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Samsun İl Temsilcisi İbrahim Uzun, Aldığımız görevleri eksiksiz yerine getirdik. Her zaman başımız dik, alnımız açık oldu dedi

BAŞIMIZ DİK ALNIMIZ AÇIK

 

GENİŞ KATILIM
Tekvando Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi ve Tekvando Samsun İl Temsilcisi İbrahim Uzun, camiayı iftarda buluşturdu. Uzun un evsahipliğinde Relax Cafe-Restoran da gerçekleşen iftar yemeğine Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Doç. Dr Metin Şahin,  Samsun ASKF Başkanı Şener Aydın, TÜFAD Samsun Şube Başkanı Hakkı Bayrak, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, Amasya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdin Acar, Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Süleyman Demirtaş, İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Murat Turan ve Yağız Spor Kompleksi Sahibi İşadamı Halit Kol da katıldı. 

BİZE YAKIŞANI YAPIYORUZ
Samsun olarak tekvando branşında aktif bir rol aldıklarını belirten Tekvando Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekvando İl Temsilcisi İbrahim Uzun, İftarımıza katıldıkları için herkese teşekkür ediyorum. Tekvando sporunda biz Samsun bölgesi olarak hep kendimize yakışır bir biçimde hareket ettik. Aldığımız görevlerimizi eksiksiz yerine getirdik. Başımız dik, alnımız açık oldu herzaman. Bu bundan sonrada böyle devam edecektir. Başkanımız Metin Şahin in de herzaman yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Beraber bundan sonra da güzel ve başarılı çalışmalara imza atacağız dedi. 

ÇÜRÜK YUMURTALARI ELEYİN
Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Doç. Dr Metin Şahin de, Öncelikli olarak bizleri burada toplanmamızı sağlayan değerli büyüğüm, abim yönetim kurulu üyemiz İbrahim Uzun a teşekkür ediyoruz. Tekvando federasyonu olarak herkesin hayal gibi gördüğü birçok başarılara hem Avrupa da hem Dünya da imza attık. Bu zamana kadar sağlam bir şekilde olan beraberliğimiz inşallah bundan sonra da öyle devam edecektir. Burada önemli olan aramızda ki çürük yumurtaları eleyip yolumuza devam etmektir dedi. 

Salim YILDIZ EN ÇOK OKUNANLAR

Çarşamba'da dev operasyon! 20 gözaltı

1 Çarşamba'da dev operasyon! 20 gözaltı

Samsun'da travesti usturayla saldırdı!

2 Samsun'da travesti usturayla saldırdı!

Samsun'da gence ustura ile saldıran travesti yakalandı

3 Samsun'da gence ustura ile saldıran travesti yakalandı

Derbiyi izlemek 10 TL

4 Derbiyi izlemek 10 TL

Kamp yeri hazır

5 Kamp yeri hazır

Samsun plakalı TIR'ın freni boşaldı: 1 ölü

6 Samsun plakalı TIR'ın freni boşaldı: 1 ölü

Samsun'da önce bıçakla saldırdılar sonra gasp ettiler

7 Samsun'da önce bıçakla saldırdılar sonra gasp ettiler

Mustafa Sandal ve Emina Sandal'ın ayrılığının nedeni para

8 Mustafa Sandal ve Emina Sandal'ın ayrılığının nedeni para

Samsun 'Gazi Devlet'te güvenlik zafiyeti mi var?

9 Samsun 'Gazi Devlet'te güvenlik zafiyeti mi var?

Yerli otomobil için yer önerisi: 'Tersane alanı' doğru tercih'

10 Yerli otomobil için yer önerisi: 'Tersane alanı' doğru tercih'