Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

BAŞIMIZ DİK ALNIMIZ AÇIK

Tekvando camiasını iftarda buluşturan Tekvando Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Samsun İl Temsilcisi İbrahim Uzun, Aldığımız görevleri eksiksiz yerine getirdik. Her zaman başımız dik, alnımız açık oldu dedi

BAŞIMIZ DİK ALNIMIZ AÇIK

 

GENİŞ KATILIM
Tekvando Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi ve Tekvando Samsun İl Temsilcisi İbrahim Uzun, camiayı iftarda buluşturdu. Uzun un evsahipliğinde Relax Cafe-Restoran da gerçekleşen iftar yemeğine Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Doç. Dr Metin Şahin,  Samsun ASKF Başkanı Şener Aydın, TÜFAD Samsun Şube Başkanı Hakkı Bayrak, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, Amasya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdin Acar, Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Süleyman Demirtaş, İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Murat Turan ve Yağız Spor Kompleksi Sahibi İşadamı Halit Kol da katıldı. 

BİZE YAKIŞANI YAPIYORUZ
Samsun olarak tekvando branşında aktif bir rol aldıklarını belirten Tekvando Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekvando İl Temsilcisi İbrahim Uzun, İftarımıza katıldıkları için herkese teşekkür ediyorum. Tekvando sporunda biz Samsun bölgesi olarak hep kendimize yakışır bir biçimde hareket ettik. Aldığımız görevlerimizi eksiksiz yerine getirdik. Başımız dik, alnımız açık oldu herzaman. Bu bundan sonrada böyle devam edecektir. Başkanımız Metin Şahin in de herzaman yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Beraber bundan sonra da güzel ve başarılı çalışmalara imza atacağız dedi. 

ÇÜRÜK YUMURTALARI ELEYİN
Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Doç. Dr Metin Şahin de, Öncelikli olarak bizleri burada toplanmamızı sağlayan değerli büyüğüm, abim yönetim kurulu üyemiz İbrahim Uzun a teşekkür ediyoruz. Tekvando federasyonu olarak herkesin hayal gibi gördüğü birçok başarılara hem Avrupa da hem Dünya da imza attık. Bu zamana kadar sağlam bir şekilde olan beraberliğimiz inşallah bundan sonra da öyle devam edecektir. Burada önemli olan aramızda ki çürük yumurtaları eleyip yolumuza devam etmektir dedi. 

Salim YILDIZ EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor TRANSFER ÇEMBERİ DARALDI

1 Samsunspor: TRANSFER ÇEMBERİ DARALDI

Savunma bakanı geri dönüyor

2 Savunma bakanı geri dönüyor

Samsunspor TFF 1 Ligin en pahalı oyuncusu Samsunsporda

3 Samsunspor: TFF 1. Lig'in en pahalı oyuncusu Samsunspor'da

Samsun Haber Gözdağı mı verildi

4 Samsun Haber: Gözdağı mı verildi?

Samsun Haber Samsunda büfeye silahlı saldırı 1 yaralı

5 Samsun Haber: Samsun'da büfeye silahlı saldırı: 1 yaralı

Samsunspor Samsunspor sahaya iniyor

6 Samsunspor: Samsunspor sahaya iniyor

Samsun Haber Kazada ağır yaralanan motosiklet sürücüsü öldü

7 Samsun Haber: Kazada ağır yaralanan motosiklet sürücüsü öldü

Samsun Haber Çılgın komşu

8 Samsun Haber: Çılgın komşu!

Bizzat başkan görüşüyor

9 Bizzat başkan görüşüyor

Anlaşmalarını bekliyorum

10 Anlaşmalarını bekliyorum