İŞTE İSTİFANIN NEDENİ

Günler öncesinden istifa kararı alan ancak Samsunspor’un yaşadığı sıkıntılı süreç nedeniyle bekleyen Sportif Direktör Coşkun Zeren, yaptığı açıklama ile resmi olarak görevi bıraktığını belirtti

İŞTE İSTİFANIN NEDENİ

Samsunspor da beklenen oldu ve Sportif Direktör Coşkun Zeren, görevini bıraktı. 7 ay boyunca görevde bulunan ve bir süre önce istifa kararı alan Coşkun Zeren, bunu geçtiğimiz günlerde Samsunspor Başkanı Erkut Tutu ile paylaşmıştı. Görevde bulunduğu sürece Samsunspor a önemli hizmetler veren Zeren in istifası şok etkisi yaptı. Takımla birlikte Kartepe kampına gitmeyen Zeren, bir sonraki gün yola çıkmıştı.  Ayrıca Zeren, kampta bir gün kalıp tekrar Samsun a döndü. 

BU KARARA SÜRÜKLEYEN NEYDİ?
Coşkun Zeren, her ne kadar  istifa kararını özel işlerinden dolayı aldığını belirtse de gerçeğin bu olmadığı ileri sürüldü. Zeren in kulüp içinde yaşanan bazı nedenlerden dolayı üzgün olduğu ve istifa kararı aldığı iddia edildi. İstifa kararını çok önceden alan fakat kulübün yaşadığı sıkıntılı süreç nedeniyle bekleyen Zeren, yaptığı açıklamada şunları söyledi: Samsunspor’daki görevimi bıraktım. Bu süreç içerisinde Samsunspor’a emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. İstifamın kulüple bir alakası yok.  

EKSİK NOKTA KALMAZ 
Özel işlerim nedeniyle  görevi bıraktım. Taraftarlara çok teşekkür ediyorum. Tek üzüntüm taraftarlara şampiyonluk sevincini yaşatamamak oldu. Türkiye’nin en büyük taraftarı Samsunspor taraftarıdır. Bunu bütün Türkiye’ye ispat ettiler. Her şeyin en güzeline layıktırlar. Bu takım yine Süper Lig’e çıkacaktır. Bundan hiçbir şüphem yok. Başkanımıza ve yönetimimize sahip çıkmaya devam edilsin. Göreve birisinin başlayıp başlamadığını bilmiyorum. Samsunspor’da eksik bir nokta kalmaz.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Son prova Samsunspor'un

1 Son prova Samsunspor'un

Samsunspor'da gizemli aday ortaya çıktı... Vazgeçtiler

2 Samsunspor'da gizemli aday ortaya çıktı... Vazgeçtiler

İpekoğlu şaka yapmış... Vali bey söz verdi

3 İpekoğlu şaka yapmış... Vali bey söz verdi

Samsunspor'a ceza kapıda

4 Samsunspor'a ceza kapıda

Meteoroloji'den kuvvetli kar uyarısı

5 Meteoroloji'den kuvvetli kar uyarısı

Onlar da izledi

6 Onlar da izledi

Canberk tribünde

7 Canberk tribünde

Başkan Taşçı'dan Samsunspor'a 140 Bin TL daha

8 Başkan Taşçı'dan Samsunspor'a 140 Bin TL daha

Samsunspor'da Gökay bugüne kaldı

9 Samsunspor'da Gökay bugüne kaldı

20 Ocak anısına Piazza'ya

10 20 Ocak anısına Piazza'ya