İŞTE İSTİFANIN NEDENİ

Günler öncesinden istifa kararı alan ancak Samsunspor’un yaşadığı sıkıntılı süreç nedeniyle bekleyen Sportif Direktör Coşkun Zeren, yaptığı açıklama ile resmi olarak görevi bıraktığını belirtti

İŞTE İSTİFANIN NEDENİ

Samsunspor da beklenen oldu ve Sportif Direktör Coşkun Zeren, görevini bıraktı. 7 ay boyunca görevde bulunan ve bir süre önce istifa kararı alan Coşkun Zeren, bunu geçtiğimiz günlerde Samsunspor Başkanı Erkut Tutu ile paylaşmıştı. Görevde bulunduğu sürece Samsunspor a önemli hizmetler veren Zeren in istifası şok etkisi yaptı. Takımla birlikte Kartepe kampına gitmeyen Zeren, bir sonraki gün yola çıkmıştı.  Ayrıca Zeren, kampta bir gün kalıp tekrar Samsun a döndü. 

BU KARARA SÜRÜKLEYEN NEYDİ?
Coşkun Zeren, her ne kadar  istifa kararını özel işlerinden dolayı aldığını belirtse de gerçeğin bu olmadığı ileri sürüldü. Zeren in kulüp içinde yaşanan bazı nedenlerden dolayı üzgün olduğu ve istifa kararı aldığı iddia edildi. İstifa kararını çok önceden alan fakat kulübün yaşadığı sıkıntılı süreç nedeniyle bekleyen Zeren, yaptığı açıklamada şunları söyledi: Samsunspor’daki görevimi bıraktım. Bu süreç içerisinde Samsunspor’a emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. İstifamın kulüple bir alakası yok.  

EKSİK NOKTA KALMAZ 
Özel işlerim nedeniyle  görevi bıraktım. Taraftarlara çok teşekkür ediyorum. Tek üzüntüm taraftarlara şampiyonluk sevincini yaşatamamak oldu. Türkiye’nin en büyük taraftarı Samsunspor taraftarıdır. Bunu bütün Türkiye’ye ispat ettiler. Her şeyin en güzeline layıktırlar. Bu takım yine Süper Lig’e çıkacaktır. Bundan hiçbir şüphem yok. Başkanımıza ve yönetimimize sahip çıkmaya devam edilsin. Göreve birisinin başlayıp başlamadığını bilmiyorum. Samsunspor’da eksik bir nokta kalmaz.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor başka oynuyor

1 Samsunspor başka oynuyor

ŞEHİR AYAĞA KALKTI

2 ŞEHİR AYAĞA KALKTI

Samsunspor'da düşmeme hesapları

3 Samsunspor'da düşmeme hesapları

12 yılda 1 yenilgi

4 12 yılda 1 yenilgi

Temayül sırası vekillerde

5 Temayül sırası vekillerde

Ahmet Cebe : 'İtibar etmeyin'

6 Ahmet Cebe : 'İtibar etmeyin'

Samsun'da uyuşturucu operasyonu: 5 tutuklama

7 Samsun'da uyuşturucu operasyonu: 5 tutuklama

Samsun'da park halindeyken hareket eden TIR direği devirdi

8 Samsun'da park halindeyken hareket eden TIR direği devirdi

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Tüm şehir kenetlendi'

9 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Tüm şehir kenetlendi'

İşçi emeklilerine TOKİ müjdesi

10 İşçi emeklilerine TOKİ müjdesi