Aslı ve Recep ten evliliğe ilk adım

İşadamı Mehmet Ekim in kızı Aslı Ekim ile işadamı Yılmaz Bilecik in kardeşi Av. Recep Bilecik, Sheraton Hotel de düzenlenen nişan töreniyle evliliğe giden yolda ilk adımlarını attı

Aslı ve Recep ten evliliğe ilk adım

İşadamı Mehmet Ekim in kızı Aslı ve işadamı Yılmaz Bilecik in kardeşi Av. Recep Bilecik, Sheraton Hotel de düzenlenen iftarlı  bir törenle nişanlandı. Genç çiftin nişan törenine, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Atakum Kaymakamı Ali Bakoğlu, Atakum Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, eski HSYK Başkan Vekili, Yargıtay Onursal Üyesi Celal Altunkaynak,  eski Samsun Cumhuriyet Başsavcısı ve Yargıtay Onursal Üyesi Üyesi  Kemal Karacan, Samsunspor Kulubü Başkanı Erkut Tutu, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necdet Uzun, SAMSİAD Başkanı Levent Özden, Liman Hastanesi Başhekimi  Dr. Alaeddin Balcı ve Liman Hastanesi doklorları ile işadamları Fahrettin Ulusoy, Mustafa Kurumahmutoğlu, Necmettin Okutgen, Kazım Yılmaz, Remzi Yılmaz, Vahit Yılmaz,  Haluk Irmak,  Mehmet Ali Tüter, Muhammet Sağlam, Hasan Yılmaz, Tufan Yılmaz ve iki ailenin yakın tanıdıkları katıldı.  

YILMAZ YÜZÜKLERİ  TAKTI, ALTUNKAYA KURDELAYI KESTİ
Çiftin nişan yüzüklerini Yusuf Ziya Yılmaz taktı. Kurdelayı da Celal Altunkaynak ile birlikte kesti. Yılmaz, Sevgili Aslı ve Recep nişanlılık günlerinde yuvalarını sağlam temellere oturtacaklar. Bu güzel kararı verdiğiniz için önce sizi sonra da Ekim ve Bilecik ailelerini kutlarım. İnşallah nikahınızı da ben kıyarım dedi. 

Yargı camiasının saygın isimlerinden Celal Altunkaynak da yakın dostu Mehmet Ekim in kızının nişanında bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, gençleri evlilik yolunda attıkları ilk adım için kutladı.

Genç çift pasta merasiminin ardından ailelerinden ve konuklardan gelen tebrikleri kabul etti.

Zerrin SOMUNCU 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da futbol sahalarında görülmemiş olay

1 Samsun'da futbol sahalarında görülmemiş olay

Samsunspor Teknik Direktörü Durmuş: 'Hakem 3 puanımızı çaldı'

2 Samsunspor Teknik Direktörü Durmuş: 'Hakem 3 puanımızı çaldı'

Boluspor taraftarından büyük ayıp

3 Boluspor taraftarından büyük ayıp

Samsunspor'a ceza kapıda

4 Samsunspor'a ceza kapıda

11 dakikalık resital

5 11 dakikalık resital

Ayite sürprizi kötü bitti

6 Ayite sürprizi kötü bitti

Devletin güler yüzü Selin Kaymakam

7 Devletin güler yüzü Selin Kaymakam

Samsun Diş Hastanesi'nden Türkiye'de bir ilk

8 Samsun Diş Hastanesi'nden Türkiye'de bir ilk

Hop oturup hop kalktı

9 Hop oturup hop kalktı

Öldük öldük dirildik

10 Öldük öldük dirildik