Şimdi dinleme zamanı

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Seçimden önce genelde biz konuştuk. Şimdi ise daha çok dinleme pozisyonundayız dedi

Şimdi dinleme zamanı

Haber Medya Grubu nu ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Seçimden önce genelde biz konuştuk, şimdi ise daha çok dinleme pozisyonundayız.  AK Parti nin gücü burada, kendini yenileyebilmesindedir diye konuştu.
 
AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Haber Medya Grubu nun Borkonut Niş teki yeni çalışma ofislerini ziyaret etti. Kurt, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak ve Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun ile sohbet ederek seçim ve sonrasını değerlendirdi.

GÜCÜ BURADA
Başbakan Davutoğlu nun koalisyon çalışmalarına çok hızlı bir şekilde başladığını belirten Milletvekili Kurt,   Öncelikle devletimiz ve milletimiz için hayırlı olsun ama milletimiz önümüze parçalı bir Meclis tablosu getirdi. Bugün itibari ile başbakanımız ilk görüşmesini yaptı. Seçimden önce genelde biz konuştuk. Şimdi ise daha çok dinleme pozisyonundayız. Bundan sonrada dinlemeye devam edeceğiz.  AK Parti nin gücü burada, kendini yenileyebilmesinde, halkla olan istişaresini kopartmamasındadır. İnşallah bu artarak devam edecektir diye konuştu.

SİZLERİ DİNLİYORUZ
Vatandaşlarla iç içe olduklarını ifade eden Kurt, açıklamalarına şöyle devam etti: Biz de mümkün olduğunca istişarelerde bulunuyoruz. Vatandaşların koalisyonla ve Türkiye nin geleceğiyle ilgili fikirlerini alıyor, onları dinliyoruz. Gazetelerimizi, televizyonlarımızı ziyaret ediyoruz. Bugün de sizleri ziyaret ettik. Sizlerin fikirlerini almak, bu genel gidişat ile ilgili paylaşımlarda bulunmak adına bu tür çalışmaları yapıyoruz. Daha sonrasında ise Ankara da bize soru sorulduğu zaman, bizlerde bunları rapor vereceğiz ve ilgili yerlere ileteceğiz.

Dilber BAHADIR EN ÇOK OKUNANLAR

Aksaray'da meyve yüklü kamyon devrildi: 1 ölü

1 Aksaray'da meyve yüklü kamyon devrildi: 1 ölü

Zeki Müren Konserinde izdiham

2 Zeki Müren Konserinde izdiham

Türkiye 13 Halk Oyunları Şenliğinin şampiyonu Malatya

3 Türkiye 13. Halk Oyunları Şenliğinin şampiyonu Malatya

Adana'da apartmanda çıkan yangın korkuttu

4 Adana'da apartmanda çıkan yangın korkuttu

İzmir'de kanlı gece

5 İzmir'de kanlı gece

Erzincan'da gazi ve şehit yakınlarına ücretsiz hukuki yardım

6 Erzincan'da gazi ve şehit yakınlarına ücretsiz hukuki yardım

Amatör Spor Müsabakasının kazananı olmadı

7 Amatör Spor Müsabakasının kazananı olmadı

Bisikletseverler Otomobilsiz Yaşam Gününde pedal çevirdi

8 Bisikletseverler Otomobilsiz Yaşam Gününde pedal çevirdi

Barzani oyunu kullandı

9 Barzani oyunu kullandı

Baraj suları çekilince tarihi köprü ortaya çıktı

10 Baraj suları çekilince tarihi köprü ortaya çıktı