Şimdi dinleme zamanı

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Seçimden önce genelde biz konuştuk. Şimdi ise daha çok dinleme pozisyonundayız dedi

Şimdi dinleme zamanı

Haber Medya Grubu nu ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Seçimden önce genelde biz konuştuk, şimdi ise daha çok dinleme pozisyonundayız.  AK Parti nin gücü burada, kendini yenileyebilmesindedir diye konuştu.
 
AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Haber Medya Grubu nun Borkonut Niş teki yeni çalışma ofislerini ziyaret etti. Kurt, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak ve Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun ile sohbet ederek seçim ve sonrasını değerlendirdi.

GÜCÜ BURADA
Başbakan Davutoğlu nun koalisyon çalışmalarına çok hızlı bir şekilde başladığını belirten Milletvekili Kurt,   Öncelikle devletimiz ve milletimiz için hayırlı olsun ama milletimiz önümüze parçalı bir Meclis tablosu getirdi. Bugün itibari ile başbakanımız ilk görüşmesini yaptı. Seçimden önce genelde biz konuştuk. Şimdi ise daha çok dinleme pozisyonundayız. Bundan sonrada dinlemeye devam edeceğiz.  AK Parti nin gücü burada, kendini yenileyebilmesinde, halkla olan istişaresini kopartmamasındadır. İnşallah bu artarak devam edecektir diye konuştu.

SİZLERİ DİNLİYORUZ
Vatandaşlarla iç içe olduklarını ifade eden Kurt, açıklamalarına şöyle devam etti: Biz de mümkün olduğunca istişarelerde bulunuyoruz. Vatandaşların koalisyonla ve Türkiye nin geleceğiyle ilgili fikirlerini alıyor, onları dinliyoruz. Gazetelerimizi, televizyonlarımızı ziyaret ediyoruz. Bugün de sizleri ziyaret ettik. Sizlerin fikirlerini almak, bu genel gidişat ile ilgili paylaşımlarda bulunmak adına bu tür çalışmaları yapıyoruz. Daha sonrasında ise Ankara da bize soru sorulduğu zaman, bizlerde bunları rapor vereceğiz ve ilgili yerlere ileteceğiz.

Dilber BAHADIR EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a şehit ateşi düştü

1 Samsun'a şehit ateşi düştü

Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

2 Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

Sahilde ağaca asılı erkek cesedi bulundu

3 Sahilde ağaca asılı erkek cesedi bulundu

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş: 'İçerisinde bir pilotumuz bulunuyordu'

4 Nevşehir Valisi İlhami Aktaş: 'İçerisinde bir pilotumuz bulunuyordu'

Nevşehir'deki uçak kazasının görgü tanığı: 'Şimşek gürler gibi patlama oldu'

5 Nevşehir'deki uçak kazasının görgü tanığı: 'Şimşek gürler gibi patlama oldu'

Konyalı şehidin cenazesi memleketine getirildi

6 Konyalı şehidin cenazesi memleketine getirildi

Seyitgazi'de Regaip Kandili eda edildi

7 Seyitgazi'de Regaip Kandili eda edildi

Üzerine baza düşen çocuk öldü

8 Üzerine baza düşen çocuk öldü

Didim'deki yangın korkuttu

9 Didim'deki yangın korkuttu

Yanan TIR'dan canını son anda kurtardı

10 Yanan TIR'dan canını son anda kurtardı