Şimdi dinleme zamanı

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Seçimden önce genelde biz konuştuk. Şimdi ise daha çok dinleme pozisyonundayız dedi

Şimdi dinleme zamanı

Haber Medya Grubu nu ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Seçimden önce genelde biz konuştuk, şimdi ise daha çok dinleme pozisyonundayız.  AK Parti nin gücü burada, kendini yenileyebilmesindedir diye konuştu.
 
AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Haber Medya Grubu nun Borkonut Niş teki yeni çalışma ofislerini ziyaret etti. Kurt, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak ve Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun ile sohbet ederek seçim ve sonrasını değerlendirdi.

GÜCÜ BURADA
Başbakan Davutoğlu nun koalisyon çalışmalarına çok hızlı bir şekilde başladığını belirten Milletvekili Kurt,   Öncelikle devletimiz ve milletimiz için hayırlı olsun ama milletimiz önümüze parçalı bir Meclis tablosu getirdi. Bugün itibari ile başbakanımız ilk görüşmesini yaptı. Seçimden önce genelde biz konuştuk. Şimdi ise daha çok dinleme pozisyonundayız. Bundan sonrada dinlemeye devam edeceğiz.  AK Parti nin gücü burada, kendini yenileyebilmesinde, halkla olan istişaresini kopartmamasındadır. İnşallah bu artarak devam edecektir diye konuştu.

SİZLERİ DİNLİYORUZ
Vatandaşlarla iç içe olduklarını ifade eden Kurt, açıklamalarına şöyle devam etti: Biz de mümkün olduğunca istişarelerde bulunuyoruz. Vatandaşların koalisyonla ve Türkiye nin geleceğiyle ilgili fikirlerini alıyor, onları dinliyoruz. Gazetelerimizi, televizyonlarımızı ziyaret ediyoruz. Bugün de sizleri ziyaret ettik. Sizlerin fikirlerini almak, bu genel gidişat ile ilgili paylaşımlarda bulunmak adına bu tür çalışmaları yapıyoruz. Daha sonrasında ise Ankara da bize soru sorulduğu zaman, bizlerde bunları rapor vereceğiz ve ilgili yerlere ileteceğiz.

Dilber BAHADIR EN ÇOK OKUNANLAR

Ayite'ye iki talip

1 Ayite'ye iki talip

Bu ikili listede

2 Bu ikili listede

Sokak hayvanları annesiz kaldı

3 Sokak hayvanları annesiz kaldı

SAMSUNSPOR SALONA AÇILIYOR

4 SAMSUNSPOR SALONA AÇILIYOR

Samsunspor'da çekiliş sürprizi

5 Samsunspor'da çekiliş sürprizi

Samsun'da polisten kaçamadılar

6 Samsun'da polisten kaçamadılar

Samsun'da gençlik Festivali çıkışı bıçaklı saldırı: 2 yaralı

7 Samsun'da gençlik Festivali çıkışı bıçaklı saldırı: 2 yaralı

Samsun milletvekili seçim sonuçları

8 Samsun milletvekili seçim sonuçları

Samsun'da oy kullanmaya giderken kaza geçirdiler: 5 yaralı

9 Samsun'da oy kullanmaya giderken kaza geçirdiler: 5 yaralı

Samsun'da balkondan düşen şahıs ağır yaralandı

10 Samsun'da balkondan düşen şahıs ağır yaralandı