Serdar Ölmez, Başkan Yardımcısı

PFDK da başkan ve kurul üyeleri belirlendi. 3,5 yıl önce yapılan atama sonucu oluşturulan PFDK da yeni dönemde de yer alan tek üye olarak dikkat çeken Av. Serdar Ölmez, başkanvekilliği görevini yürütecek

Serdar Ölmez,  Başkan Yardımcısı

Türkiye Futbol Federasyonu,  PFDK Başkanı ve kurul üyelerini belirledi. TFF Yönetim Kurulu, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu Başkanlığı na Av. Hüseyin Karaahmetoğlu nun getirilmesine karar verdi. Av. Hüseyin Karaahmetoğlu başkanlığındaki PFDK da 7 üye bulunuyor.
Karaahmetoğlu başkanlığındaki PFDK da Av. Serdar Ölmez,  Av. Ahmet Yavaşçı,  Av. Enver Polat Yılmaz,  Av. Ali Kemal Atçeken,  Av. Ahmet Gürel ve Av. Ufuk Uysal yer aldı. Kurulda geçmiş dönemde en uzun süre görev alan üye olan Av. Serdar Ölmez, PFDK da yeni dönemde       başkanvekilliği görevini yürütecek. 

YENİ DÖNEMDE DE YER ALAN TEK İSİM 
3,5 yıl önce yapılan atama sonucu oluşturulan PFDK da yeni dönemde de yer alan tek üye olarak dikkat çeken Ölmez, İstanbul da faaliyet gösteren önemli hukuk bürolarından SYS Hukuk Bürosu nun da kurucu ortağı. Serdar Ölmez, aynı zamanda Borsan Grup a bağlı Gebze de faaliyet gsöteren Türkiye nin en büyük ikinci alüminyum kablo fabrikası olan ve 200 kişinin çalıştığı Yılka Kablo nun genel müdürlüğü görevini de başarıyla yürütmektedir.  

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU


 
 EN ÇOK OKUNANLAR

19 yaşındaki genç otel odasında ölü bulundu

1 19 yaşındaki genç otel odasında ölü bulundu

Dörtyolda trafik kazası 4 yaralı

2 Dörtyol'da trafik kazası: 4 yaralı

Çatıya çıkan Rus turisti polisler kurtardı

3 Çatıya çıkan Rus turisti polisler kurtardı

Oyun oynadıkları sırada ceset buldular

4 Oyun oynadıkları sırada ceset buldular

Çeşmede göçmenleri taşıyan bot battı 6 ölü

5 Çeşme'de göçmenleri taşıyan bot battı: 6 ölü