DEVLERE GİTMEDİ SAMSUN A GELİYOR

Henüz 15 yaşında iken Manchester United ile Liverpool un istediği Selman Sevinç, Samsunspor a geliyor.

DEVLERE GİTMEDİ SAMSUN A GELİYOR

Transfer çalışmalarına tam gaz devam eden Samsunspor, Hollanda nın Venlo takımında forma giyen 20 yaşındaki orta saha oyuncusu Selman Sevinç i kadrosuna katmak üzere. Uzun süredir Avrupa da Kırmızı-Beyazlı ekibe oyuncu bakan Ümit Gürsoy, aradığı yeteneği Hollanda da buldu. Daha önce Murat Yıldırım, Hasan Kılıç ve Simon Zenke gibi oyuncuları Samsunspor a kazandıran Ümit Gürsoy, transferle bizzat ilgileniyor. Kulübüyle 3 yıllık sözleşmesi bulunan Selman ı  Samsunspor a kazandırabilmek için Gürsoy, 10 gündür  büyük uğraş verdi. 


1 YIL KİRALIK OYNAYACAK 
Samsunspor Başkanı Erkut Tutu ile de bu süreçte  sık sık görüşen Gürsoy, transferdeki gelişmeler hakkında bilgi verdi. Venlo, 20 yaşındaki gurbetçi oyuncu Selman ın transferi için para talep etti. Gürsoy, yoğun uğraşlar sonucunda hiç bir ücret ödenmeden Selman ın 1 yıl kiralık sezon sonunda da satın alma opsiyonlu olarak Samsunspor a gelmesi için Venlo kulübünü ikna etti. Selman Sevinç Sevinç i henüz 15 yaşında iken Avrupa ve İngiltere nin dev kulüpleri Manchester United ile Liverpool un da istediği ancak genç futbolcunun gitmediği belirtildi. 

GÜRSOY İKNA ETTİ 
Başkan Tutu ile Ümit Gürsoy, kulüp binasında dün biraraya gelerek son hamlelerini yaptı. Türkiye U19 Milli takım forması da giyen Selman ın önümüzdeki günlerde Samsun a geleceği belirtildi. Ümit Gürsoy, Selman ın her şeyine kefilim. Çok yetenekli oyuncu. Samsunspor un ileride çok büyük para kazanabilecek yetenekte bir oyuncu dedi. 

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Polisle çatışan zanlılardan biri yakalandı

1 Polisle çatışan zanlılardan biri yakalandı