Başkanlardan birlik mesajı

Havza, Vezirköprü, Ladik ve Asarcık belediye başkanları Ramazan ayının birlik ve beraberliğin en güzel şekilde yaşandığı bir ay olarak geçirildiğini söyledi

Başkanlardan birlik mesajı

Haberaks TV Yayın Koordinatörü Fatih Korkmaz ve Haberaks TV Programlar Koordinatörü Sinan Sallabaş Samsun un Asarcık, Havza, Kavak ve Vezirköprü ilçelerinin belediye başkanlarını ziyaret etti. Belediye başkanları, Haber Medya ya Ramazan da yaptıkları etkinlikleri ve yapılan hazırlıkları anlattı. 
Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz, Ramazan da birlik ve beraberliğimiz en üst seviyeye çıktı. Bu ay içerisinde yaptığımız etkinliklerin yanısıra belediye olarak yaptığımız diğer çalışmalarımızda devam etti. Bunun en önemlisi meydan projemiz dedi. 


3 BİN KİŞİYLE İFTAR YAPTIK
Ramazan Ayı boyunca sayısız etkinlikler yaptıklarını söyleyen Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise, Her akşam Kevser Parkı nda  iftar programları düzenledik. İlahiler ve semazenler ile ramazanı dolu dolu geçirmeye çalıştık. Ramazan ayı boyunca şuana kadar 3 bin kişiyle iftar yaptık şeklinde konuştu.

KAVAK A MÜJDE 
Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ise Ramazan ayını çok güzel bir şekilde geçirdik. Etkinliklerimizin yanı sıra belediyecilik anlamında da çalışmalarımız devam ediyor. Hemşehrilerimize müjde vermek istiyorum. Göreve gelmeden önce ilk beş sene içerisinde on projeyi hayata geçireceğimizi ifade etmiştik ama biz 1,5 sene içersinde onbeş projeyi vatandaşlarımız ile buluşturduk. Bu projelerden en önemlisi su ile yaptığımız çalışma. Bunun mutluluğunu yaşadığımızı belirtmek istiyorum diye konuştu.

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ
Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis ise amaçlarının iftarın bereketi ve samimiyeti ile vatandaşlarla buluşmak olduğunu belirtek, şunları söyledi: Vezirköprü de iftar çadırlarını kurduk ve her gün yaklaşık 400 kişiye iftar yemeği verdik. Büyük bir aile olduğumuzu göstermeye çalıştık. Aynı zamanda 2500 adet gıda yardımı yaparak ihtiyacı olan ailelere de ulaştırdık. Ayrıca Ortadoğu da yaşayan tüm müslüman kardeşlerimize huzurun, mutluluğun,sağlığın,barışın gelmesini temenni ediyorum.

Dilber BAHADIR


  EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

1 Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na yüklendi

2 AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na yüklendi

Kızılcahamam Emniyetinden zehir tacirlerine ağır darbe

3 Kızılcahamam Emniyetinden zehir tacirlerine ağır darbe

İznik'te şüpheli ölüm

4 İznik'te şüpheli ölüm

Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kuşadası'nda yapıldı

5 Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kuşadası'nda yapıldı

Kadına yönelik şiddet ile mücadele eğitimi verildi

6 Kadına yönelik şiddet ile mücadele eğitimi verildi

Keskin'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

7 Keskin'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Bakan Taşlı çocukların bayramını kutladı

8 Bakan Taşlı çocukların bayramını kutladı

Düzce Üniversitesi öğrencileri madalyaya doymuyor

9 Düzce Üniversitesi öğrencileri madalyaya doymuyor

Peyzaj mimarlarının sorunlarına değinildi

10 Peyzaj mimarlarının sorunlarına değinildi