CANİK TE PONDEXTER BOMBASI

Samsun Canik Belediyespor, transferde rotayı Amerikalı süperstar Cappie Pondexter ı çevirdi.

CANİK TE PONDEXTER BOMBASI

Kadınlar Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Samsun Canik Belediyespor, tüm dünyanın yakından tanıdığı basketbolcu Cappie Pondexter ın peşine düştü. Geçen yıl sezonun sonuna doğru kadın basketbolunun önemli isimlerinden Sylvia Fowles ı transfer ederek adından sıkça söz ettiren Turuncu- Siyahlılar, Pondexter transferiyle de aynı etkiyi paymayı planlıyor. 32 yaşındaki tecrübeli oyuncuyla ilk görüşmenin olumsuz geçtiği ancak, Samsun Canik Belediyespor un ikinci kez yeni bir teklif sunduğu öğrenildi. 

SAYISIZ ŞAMPİYONLUK
Ülkemizde Fenerbahçe’de uzun yıllar forma giyen ve sarı-lacivertlilerin efsanesi haline gelen Amerikalı oyuncu geçen sezonu ise Avustralya Ligi ekiplerinden Dandenong Rangers’ta geçirmişti. Parlak bir kariyeri olan Pondexter, sayısız şampiyonluk ve kupayla birlikte Milli takım kariyerinde de önemli başarılar elde etti. Tarzı, yaşamı ve sayısız dövmesiyle özellikle sosyal medyayı oldukça meşgul eden Amerikalı oyuncunun Canik e imza atsa bile Ekim sonu geleceği Türkiye Kupası ile ilk haftaları kaçıracağı belirtildi. 

TARZI, YAŞAMI, DÖVMELERİ...
Amerikalı oyuncunun twitter ve instagramda yoğun bir takipçisi var. Takipçileri Pondexter ın renkil yaşamı, tarzı ve dövmelerine büyük ilgi gösteriyor. 

FENERBAHÇE DE OYNADI...
Cappie Pondexter, ülkemizde Fenerbahçe de uzun yıllar oynadı. İlk Avrupa kariyerine 2005 yılında Fenerbahçe yel başlayan Pondexter, taraftarın da çok sevdiği bir isimdi. Amerikalı oyuncu, Fenerbahçe deki son yılında kaptanlık da yapmıştı. 

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Obüsler PKK/PYD hedeflerini vuruyor, tanklar sınıra yığılıyor

1 Obüsler PKK/PYD hedeflerini vuruyor, tanklar sınıra yığılıyor