Salıpazarlıları buluşturan açılış

Samsun Salıpazarı Turizm ve Tanıtım Derneği nin açılışı, düzenlenen muhteşem bir organizasyonla gerçekleştirildi. Açılışın ardından ilçe meydanında 5 bin kişi aynı sofrada buluştu

Salıpazarlıları buluşturan açılış

 

Samsun Salıpazarı Turizm ve Tanıtım Derneği, ilçe Cumhuriyet Meydanı nda düzelenen törenle açıldı. Tören öncesi mehteran takımı konser verdi. 

DAHA GÜZEL İŞLER OLACAK
Törende konuşan Salıpazarı Turizm ve Tanıtım Derneği Başkanı Ertan Özcan, Derneğimiz, belediye başkanlığımız ve Sultanbeyli Samsun Salıpazarlılar Derneği ile ortaklaşa Gurbetten sılaya ve dernek açılış törenini ortaklaşa düzenledik. Bu  toprağın sesi sloganıyla kurduğumuz derneğimizin açılışını hep birlikte gerçekleştiriyoruz. Gerek sosyal gerek kültürel, gerekse potansiyel anlamında ilçemiz ivme kazanmıştır. Derneğimiz ilçemizdeki tüm kurumlarla uyum içinde çalışarak ilçemize hizmet edecektir. İnşallah bundan sonra daha güzel işlere imza atacağız dedi. 

NE KADAR HİZMET ETSEK AZDIR
İstanbul Sultanbeyli Samsun Salıpazarlılar Derneği Başkanı Mehmet Candan da, Gurbetten Sılaya iftar ve açılış törenine programı kapsamında 5 bin kişiyi iftarda buluşturduk. İlçemize ne kadar hizmet etsek azdır. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da ilçemiz için hizmet etmeye devam edeceğiz diye konuştu. 

VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ
SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş ise STK, siyasi parti temsilcilerimiz konuya sahip çıkmış ve bu akşam muhteşem bir iftar programı ile güzel bir etkinlik düzenlemişler. Kendilerine teşekkür  ediyor, başarılarının devamını diliyorum. SADEF i tüm Samsunlulara, Samsun u sevenlere izlemeye devam edin diyorum ifadelerini kullandı.

HALKIMIZDAN DESTEK BEKLİYORUZ
Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül de Salıpazarlı vatandaşlarımızın kalbi her zaman Salıpazarı diye çarpıyor. Tüm siyasi partilerimiz sivil toplum kuruluşlarımız, siyasilerimiz, bürokratlarımız ve kaymakamımızla birlikte çalışıyor. Salıpazarımızı daha iyi yere getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.  Halkımızdan da destek bekliyoruz şeklinde konuştu. 

İLİKLERİME KADAR HİSSETTİM
Kaymakam İskender Çolak ise şunları söyledi: Bu  ramazan ayında her akşam farklı bir mahallemizde iftarımızı açtık. Çok güzel bir Ramazan ayı geçirdik.  Ülkemin bu güzel köşesinde, burada olmanın güzelliğini iliklerime kadar hissettim. Bu organizasyonda  emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Beklentisiz, karşılık beklemeden biraraya geldiğimiz zaman  insanımızın da gönüllerinin kapılarını sonsuza açtığını görüyoruz.  

Konuşmaların ardından Salıpazarı Turizm ve Tanıtım Derneği tarafından hazırlanan teşekkür plaketleri  Kaymakam İskender Çolak a, Belediye Başkanı Halli Akgül ve kamu kurum ve sivil toplum temsilcilerine  verildi. Törenlerin ardından yaklaşık 5 bin kişiye iftar yemeği verildi. İftar sonrası ilahiler okunarak semazen gösterisi ve mehteran takımı gösteri yaptı. 

Bayram OK EN ÇOK OKUNANLAR

Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

1 Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

2 Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

Edremit'te korkunç kaza ucuz atlatıldı

3 Edremit'te korkunç kaza ucuz atlatıldı

Terminalde şüpheli koli alarmı

4 Terminalde şüpheli koli alarmı

Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı

5 Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı

Madde bağımlısı ormanlık alanda yangın çıkarttı

6 Madde bağımlısı ormanlık alanda yangın çıkarttı