Bakan dan sorumluluk vurgusu

Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, “Ümit ediyoruz millete karşı olan sorumluluğumuzun ve milletin bize sandıkta vermiş olduğu sorumluluğun da bizim kadar herkes farkında olarak yoluna devam eder” dedi

Bakan dan sorumluluk vurgusu

 

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti İl Başkanlığı nda gerçekleştirilen bayramlaşma törenine katıldı. Törende Bakan Kılıç ın yanı sıra AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Çiğdem Karaaslan ve Hasan Basri Kurt ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve partililer 
hazır bulundu.

78 MİLYON KARDEŞ
Bayramların birlik ve bareberlik açısından önemine değinen Bakan Kılıç, Türkiye nin hem bölge hem dünya için ne kadar önemli bir ülke olduğunu bugünlerde etrafta yaşanan gelişmelerde görüyoruz. Birliğimiz, beraberliğimiz derken 78 milyon kardeş olduğumuzu, bu milletin her bir ferdinin bu ülke için, geleceği için çaba sarf etmesi gerektiğini, bir arada beraberce başarıya ulaşabileceğimizi hatırlatmak istiyorum dedi.

YOL HARİTASINDA İLERLİYORUZ
Son günlerin önemli gündem maddesi olan koalisyon görüşmelerinden de söz eden Bakan Kılıç, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, koalisyon görüşmelerinde, görüşmelerin içeriği ve ne anlamda yürüdüğü hakkındaki bilgileri çok açık ve şeffaf bir şekilde tüm Türkiye yle paylaşmaktadır. 
Bizler de Başbakanımızın ortaya koyduğu yol haritasında ilerliyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın hükümet kurma görevini Başbakanımız ve Genel Başkanımıza verdikten sonraki süreçte biliyorsunuz bu çalışmalar devam edecek. Ümit ediyoruz ki bizim sorumluluk anlayışımız içinde, millete karşı olan sorumluluğumuzun ve milletin bize sandıkta vermiş olduğu sorumluluğun da bizim kadar herkes farkında olarak yoluna devam eder diye konuştu. 

BİRLİK BERABERLİK MESAJLARI
AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ise müslüman aleminin bayramını kutlayarak, halkın refahı için ellerinden gelen hizmetleri yapmaya devam edeceklerini söylerken, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Ramazan ayında birlik ve bareberlik adına 13 farklı ilçede iftarlar gerçekleştirdiklerini belirtti.
AK Parti Samsun Milletvekillerinden Hasan Basri Kurt, Türkiye nin İslam coğrafyasında birlik beraberliğin sağlanabildiği ender ülkelerden biri olduğunu ifade ederken, Ahmet Demircan ve Çiğdem Karaaslan ise Ramazan ayının maneviyatının ve birlikte olmanın önemine vurgu yaptı. Fuat Köktaş da bollok bereket ayı olan Ramazan ayını geride bıraktıklarını belirterek tüm müslümanların bayramını kutladı. Konuşmasının ardından bayramlaşma töreni yapıldı.

Barış BUDANOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a kar geliyor! O güne dikkat...

1 Samsun'a kar geliyor! O güne dikkat...

Samsun'da aciller doldu taştı

2 Samsun'da aciller doldu taştı

Samsun'da arkadaş kavgası kanlı bitti

3 Samsun'da arkadaş kavgası kanlı bitti

Acı olay! Kızının erkek arkadaşı zannetti...

4 Acı olay! Kızının erkek arkadaşı zannetti...

Samsun'da arkadaşını kursa götüren sürücü kaza yaptı: 1 yaralı

5 Samsun'da arkadaşını kursa götüren sürücü kaza yaptı: 1 yaralı

Akın ailesinin acı günü

6 Akın ailesinin acı günü

Samsun'da OGM aracı devrildi: 1 memur yaralı

7 Samsun'da OGM aracı devrildi: 1 memur yaralı

Canik Belediyespor'da şok!

8 Canik Belediyespor'da şok!

Karadeniz derbisi Samsunspor'un

9 Karadeniz derbisi Samsunspor'un

12. Adam görevde

10 12. Adam görevde