Bakan dan sorumluluk vurgusu

Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, “Ümit ediyoruz millete karşı olan sorumluluğumuzun ve milletin bize sandıkta vermiş olduğu sorumluluğun da bizim kadar herkes farkında olarak yoluna devam eder” dedi

Bakan dan sorumluluk vurgusu

 

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti İl Başkanlığı nda gerçekleştirilen bayramlaşma törenine katıldı. Törende Bakan Kılıç ın yanı sıra AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Çiğdem Karaaslan ve Hasan Basri Kurt ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve partililer 
hazır bulundu.

78 MİLYON KARDEŞ
Bayramların birlik ve bareberlik açısından önemine değinen Bakan Kılıç, Türkiye nin hem bölge hem dünya için ne kadar önemli bir ülke olduğunu bugünlerde etrafta yaşanan gelişmelerde görüyoruz. Birliğimiz, beraberliğimiz derken 78 milyon kardeş olduğumuzu, bu milletin her bir ferdinin bu ülke için, geleceği için çaba sarf etmesi gerektiğini, bir arada beraberce başarıya ulaşabileceğimizi hatırlatmak istiyorum dedi.

YOL HARİTASINDA İLERLİYORUZ
Son günlerin önemli gündem maddesi olan koalisyon görüşmelerinden de söz eden Bakan Kılıç, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, koalisyon görüşmelerinde, görüşmelerin içeriği ve ne anlamda yürüdüğü hakkındaki bilgileri çok açık ve şeffaf bir şekilde tüm Türkiye yle paylaşmaktadır. 
Bizler de Başbakanımızın ortaya koyduğu yol haritasında ilerliyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın hükümet kurma görevini Başbakanımız ve Genel Başkanımıza verdikten sonraki süreçte biliyorsunuz bu çalışmalar devam edecek. Ümit ediyoruz ki bizim sorumluluk anlayışımız içinde, millete karşı olan sorumluluğumuzun ve milletin bize sandıkta vermiş olduğu sorumluluğun da bizim kadar herkes farkında olarak yoluna devam eder diye konuştu. 

BİRLİK BERABERLİK MESAJLARI
AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ise müslüman aleminin bayramını kutlayarak, halkın refahı için ellerinden gelen hizmetleri yapmaya devam edeceklerini söylerken, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Ramazan ayında birlik ve bareberlik adına 13 farklı ilçede iftarlar gerçekleştirdiklerini belirtti.
AK Parti Samsun Milletvekillerinden Hasan Basri Kurt, Türkiye nin İslam coğrafyasında birlik beraberliğin sağlanabildiği ender ülkelerden biri olduğunu ifade ederken, Ahmet Demircan ve Çiğdem Karaaslan ise Ramazan ayının maneviyatının ve birlikte olmanın önemine vurgu yaptı. Fuat Köktaş da bollok bereket ayı olan Ramazan ayını geride bıraktıklarını belirterek tüm müslümanların bayramını kutladı. Konuşmasının ardından bayramlaşma töreni yapıldı.

Barış BUDANOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

SAMSUNSPOR'DA SÜRPRİZ GELİŞME

1 SAMSUNSPOR'DA SÜRPRİZ GELİŞME

Samsunspor'da tedarikçi bulundu

2 Samsunspor'da tedarikçi bulundu

Samsunspor'dan açıklama: 'Lütfen değiştirin'

3 Samsunspor'dan açıklama: 'Lütfen değiştirin'

Karadeniz'e yeni stad

4 Karadeniz'e yeni stad

Samsunspor'da yeni teknik direktör imzayı atıyor

5 Samsunspor'da yeni teknik direktör imzayı atıyor

Samsunspor'da uzun mesai

6 Samsunspor'da uzun mesai

Samsunspor'da Taner Taşkın dönemi: '3. apoleti Samsun'da takacağım'

7 Samsunspor'da Taner Taşkın dönemi: '3. apoleti Samsun'da takacağım'

Samsun'da alkollü sürücü dehşeti: 5 yaralı

8 Samsun'da alkollü sürücü dehşeti: 5 yaralı

Enes'in sözleşmesi uzatıldı

9 Enes'in sözleşmesi uzatıldı

Atatürk'ün kayıp çantası Karadeniz'de bulundu

10 Atatürk'ün kayıp çantası Karadeniz'de bulundu