Bakan dan sorumluluk vurgusu

Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, “Ümit ediyoruz millete karşı olan sorumluluğumuzun ve milletin bize sandıkta vermiş olduğu sorumluluğun da bizim kadar herkes farkında olarak yoluna devam eder” dedi

Bakan dan sorumluluk vurgusu

 

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti İl Başkanlığı nda gerçekleştirilen bayramlaşma törenine katıldı. Törende Bakan Kılıç ın yanı sıra AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Çiğdem Karaaslan ve Hasan Basri Kurt ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve partililer 
hazır bulundu.

78 MİLYON KARDEŞ
Bayramların birlik ve bareberlik açısından önemine değinen Bakan Kılıç, Türkiye nin hem bölge hem dünya için ne kadar önemli bir ülke olduğunu bugünlerde etrafta yaşanan gelişmelerde görüyoruz. Birliğimiz, beraberliğimiz derken 78 milyon kardeş olduğumuzu, bu milletin her bir ferdinin bu ülke için, geleceği için çaba sarf etmesi gerektiğini, bir arada beraberce başarıya ulaşabileceğimizi hatırlatmak istiyorum dedi.

YOL HARİTASINDA İLERLİYORUZ
Son günlerin önemli gündem maddesi olan koalisyon görüşmelerinden de söz eden Bakan Kılıç, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, koalisyon görüşmelerinde, görüşmelerin içeriği ve ne anlamda yürüdüğü hakkındaki bilgileri çok açık ve şeffaf bir şekilde tüm Türkiye yle paylaşmaktadır. 
Bizler de Başbakanımızın ortaya koyduğu yol haritasında ilerliyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın hükümet kurma görevini Başbakanımız ve Genel Başkanımıza verdikten sonraki süreçte biliyorsunuz bu çalışmalar devam edecek. Ümit ediyoruz ki bizim sorumluluk anlayışımız içinde, millete karşı olan sorumluluğumuzun ve milletin bize sandıkta vermiş olduğu sorumluluğun da bizim kadar herkes farkında olarak yoluna devam eder diye konuştu. 

BİRLİK BERABERLİK MESAJLARI
AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ise müslüman aleminin bayramını kutlayarak, halkın refahı için ellerinden gelen hizmetleri yapmaya devam edeceklerini söylerken, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Ramazan ayında birlik ve bareberlik adına 13 farklı ilçede iftarlar gerçekleştirdiklerini belirtti.
AK Parti Samsun Milletvekillerinden Hasan Basri Kurt, Türkiye nin İslam coğrafyasında birlik beraberliğin sağlanabildiği ender ülkelerden biri olduğunu ifade ederken, Ahmet Demircan ve Çiğdem Karaaslan ise Ramazan ayının maneviyatının ve birlikte olmanın önemine vurgu yaptı. Fuat Köktaş da bollok bereket ayı olan Ramazan ayını geride bıraktıklarını belirterek tüm müslümanların bayramını kutladı. Konuşmasının ardından bayramlaşma töreni yapıldı.

Barış BUDANOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'a müjde üstüne müjde

1 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'a müjde üstüne müjde

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a geri döndü!

2 Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a geri döndü!

AK Parti Samsun il yönetimi belli oldu!

3 AK Parti Samsun il yönetimi belli oldu!

Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'dan Samsun'a 2'inci üniversite müjdesi

4 Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'dan Samsun'a 2'inci üniversite müjdesi

Samsun'da amatör balıkçı dev yayın balığı tuttu

5 Samsun'da amatör balıkçı dev yayın balığı tuttu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Samsun'da hava engeli

6 Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Samsun'da hava engeli

Yeni Şehir Köprüsü için dev adım

7 Yeni Şehir Köprüsü için dev adım

İmdada Avcı yetişti

8 İmdada Avcı yetişti

Samsun'daki eş zamanlı operasyonda gözaltı sayısı 27'ye çıktı

9 Samsun'daki eş zamanlı operasyonda gözaltı sayısı 27'ye çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'da

10 Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'da