KOÇ GİBİ ŞAMPİYONLAR

Sokak Futbol Turnuvası nefes kesen final maçına sahne oldu. Normal süresi 4-4 berabere biten maçta penaltı atışlarında Ülküspor u 9-7 mağlup eden Reşadiyespor, şampiyon oldu. Reşadiyespor a şampiyonluk kupasının yanıda ödül olarak koç verildi

KOÇ GİBİ ŞAMPİYONLAR

RENKLİ GÖRÜNTÜLER 

Ramazan ayında 1453 Fatihspor Kulübü tarafından geleneksel olarak düzenlenen Sokak Futbol Turnuvası nın altıncısı dsona erdi. Fubolseverlerin merakla beklediği turnuvanın final maçında Ülküspor ile Rişadiyespor karşılaştı. Final nefes kesen mücadeleye sahne oldu. Maçın normal süresi 4-4 berabere bitti ve seri penaltı atışlarına geçildi. Reşadiyespor, kullandığı 5 penaltı atışınıda göle çevirdi. Ülküspor ise 5 atıştan sadece 3 ünü golle sonuçlandırabildi. Böylece  Rişadiyespor, rakibine 9-7 lik üstünlmük kurdu ve şampiyon oldu. Reşadiyespor a şampiyonluk kupasının yanında 1453 Fatihspor tarafından birincilik ödülü olarak koç verildi. 

ŞENLİK HAVASINDA GEÇTİ
Fatih mahallesi Fatih parkında düzenlenen turnuvanın final maçını ise İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı Erol Köroğlu, Samsun TFF Bölge Müdürü İbrahim Güven, Samsun ASKF Başkanı Şener Aydın, Samsun TÜFAD Genel Sekreteri Muharrem Tosun izledi. Büyük heyecana sahne olan final maçının ardından yapılan ödül töreninde şampiyon Reşadiyespor kupasını İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı Erol Köroğlu ve Samsun ASKF Başkanı Şener Aydın ın elinden aldı. İkinci olan Ülküspor a da kupasını Samsun TFF Bölge Müdürü İbrahim Güven ve 1453 Fatihspor Kulübü Başkanı Tonguç Ali Anıl verdi. Üçüncü olan Olgunspor a ise kupasını TÜFAD Genel Sekreteri Muharrem Tosun verdi.
 

Salim YILDIZEN ÇOK OKUNANLAR

Kerkük'te sivillere silahlı saldırı: 6 ölü, 15 yaralı

1 Kerkük'te sivillere silahlı saldırı: 6 ölü, 15 yaralı

Nevruz bayramı öncesi Kars'ta polis kuş uçurtmuyor

2 Nevruz bayramı öncesi Kars'ta polis kuş uçurtmuyor

Bitlis'te terör örgütüne ait EYP imha edildi

3 Bitlis'te terör örgütüne ait EYP imha edildi