Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Samsun Süper Lig de kalıcı olmalı

Bünyesinde Haber Gazetesi, Haberaks Tv, Haber Radyo, Haber Hayat Dergisi ni bulunduran Haber Medya Grubu nu ziyaret eden TFF Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Usta, hayran kaldığını söyledi

Samsun Süper Lig de kalıcı olmalı

Samsunspor ile ilgili açıklamalarda da bulunan Usta, Samsunspor un yerinin sürekli ve kalıcı olarak Süper Lig olması gerekiyor. Çünkü Samsun Türkiye nin önder şehri dedi 


NECDET UZUN İLE SOHBET 
Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Usta, beraberinde eski TFF Yönetim Kurulu Üyesi Samsunlu işadamı Galip Asal, TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven ve eski Gazi Belediyespor Başkanı Bahadır Saraç ile birlikte bünyesinde Haber Gazetesi, Haberaks Tv, Haber Radyo, Haber Hayat Dergisi ni bulunduran Borkonut Niş teki Haber Medya Grubu nu ziyaret etti. Usta ve beraberindekiler, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun ile bir süre sohbet etti. Ardından Necdet Uzun, İbrahim Usta, Galip Asal, İbrahim Güven ve Bahadır Saraç a Haber Medya Grubu nun ofislerini gezdirdi, bilgi verdi.

f1.jpg
HABER MEDYA YA ÖVGÜ 
Haber Medya Grubu ndan övgüyle bahseden ve hayranlığını dile getiren İbrahim Usta, Haber Medya Grubu, Türkiye de gezmiş olduğum gazetecilik ve televizyon anlamında en ciddi kuruluşlardan bir tanesi. Tesisleşme anlamında son derece mükemmel. Geçen hafta TRT de idim. TRT hangi imkanlara sahipse burada da aynısını gördüm. Ülkemize hayırlı olsun. Haber Medya, inşallah ülkesel anlamda da kuvvetli bir güç olur dedi. 

f2.jpg


ZİRVEYE OYNAMALI
Samsunspor ile ilgili düşüncelerinide açıklayan İbrahim Usta, Samsun, şehir itibariyle Türkiye nin en güzel illerinden biri. TFF Yönetim Kurulu Üyesi olarak değil İbrahim Usta olarak söylüyorum. Samsunspor u hiçbir zaman 1. Lig de ya da alt liglerde görmeyi gönlüm arzu etmiyor. Samsunspor un yerinin sürekli ve kalıcı olarak Süper Lig olması gerekiyor. Çünkü Karadeniz in ve Türkiye nin ciddi bir şehri. Türkiye nin önder şehri Samsun. PTT 1. Lig de değel Süper Lig de mücadele etmesi gerekiyor. Hatta ve hatta zirveye mücadele etmesi gereken bir ildir. Samsun un bu anlamda yerinin burası değil daha üstler olmasını temenni ediyorum. 

f3.jpg

İBRAHİM USTA KAZANÇ 
İbrahim Usta nın TFF Yönetim Kurulu Üyesi olduktan sonra Türkiye de ilk defa Samsun u ziyaret ettiğini belirten Galip Asal, Biz burayı Adnan  Ölmez beyin evi olarak görüyoruz. O yüzden ziyaret ettik. Türk futbolu adına gerek bilgi birikimi gerekse kişiliği ile katkıları olacak bir arkadaşımız. Daha önce federasyonda birlikte görev yaptık. İbrahim bey duruşunu bozmamıştır. Her zaman bir duruş adamı olmuştur. TFF de olması Samsun şehri için de tüm Karadeniz takımları içinde bir artıdır. Adam gibi adamdır ifadelerini kullandı.

SELÇUK KAYA 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsundaki Bank Asya operasyonunda sıcak gelişme

1 Samsun'daki 'Bank Asya' operasyonunda sıcak gelişme

Samsunda feci kaza 1 ölü, 1 yaralı

2 Samsun'da feci kaza: 1 ölü, 1 yaralı

Karadenizde 11 terörist

3 Karadeniz'de 11 terörist

Samsunda 11 Iraklı gözaltına alındı

4 Samsun'da 11 Iraklı gözaltına alındı

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinin acı günü

5 Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin acı günü

Samsunsporun yeni stadında ses sistemleri test edildi

6 Samsunspor'un yeni stadında ses sistemleri test edildi

Samsun dahil 11 ilde FETÖ operasyonu

7 Samsun dahil 11 ilde FETÖ operasyonu!

Samsunspor Başkanvekili Araboğlu Bu pazar biz güleceğiz

8 Samsunspor Başkanvekili Araboğlu: Bu pazar biz güleceğiz

Sürücüsü kalp krizi geçirdi 1 ölü, 4 yaralı

9 Sürücüsü kalp krizi geçirdi: 1 ölü, 4 yaralı

Orduda 25 yaşındaki çocuğa şiddet uygulamıştı O adamdan ilginç savunma

10 Ordu'da 2.5 yaşındaki çocuğa şiddet uygulamıştı! O adamdan ilginç savunma