SÜPER BAYRAMLAŞMA

Nuri Asan Tesisleri ndeki bayramlaşma renkli görüntülere sahne oldu. Yöneticiler, eski başkanlar ve yöneticiler ile taraftarların katıldığı bayramlaşmada konu iki sezondur Süper Lig in finalden kaçması ve bu yıl Süper Lig için yapılması gerekenlerdi

 SÜPER BAYRAMLAŞMA

GENİŞ KATILIM
Samsunspor camiası, Ramazan Bayramı nda Nuri Asan Tesisleri ndeki bayramlaşmada buluştu. Bayramlaşmaya AK Parti Samsun Milletvekili ve eski Samsunspor Başkanı Fuat Köktaş, Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Usta, Samsunspor Başkanı Erkut Tutu ve yönetim kurulu üyeleri, Samsunspor Divan Kurulu Başkanı Sadi Subaşı, eski başkan Hakkı Tomaç, TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, TÜFAD Samsun Şube Başkanı Hakkı Bayrak, TFFHGD Samsun Şube Başkanı Samet Çiçek, İl Hakem Atama Kurulu Başkanı Yusuf Kemal Coşkun, işadamı Galip Asal la birlikte çok sayıda eski yönetici ve taraftar katıldı. 

b1.jpg

GÜNDEM KONULARI
Bayramlaşmada gündem yeni kurulan takım, teknik direktör konusu ve takımın iki sezondur Süper Ligi finalde kaçırmasıydı. Ayrıca Samsunspor un, Süper Lig için bu sezon neler yapması gerektiği de masaya yatırılan konuların başında geldi. Bayramlaşmanın ardından Başkan Erkut Tutu, Öncelikle tüm işlerini bırakıp bugün bizlerle birlikte olan herkese teşekkür ediyorum. Maddi ve manevi anlamda zor günler geçiren kulübümüzün bu tür birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Bizler yönetim olarak her zaman birlik ve beraberlik mesajları verdik. Lütfen herkes bu çağrımıza destek olsun. Herkese kapımız açık ve herkesi aramızda görmek istiyoruz. Bu vesileyle herkesin Ramazan Bayramı nı da kutluyorum dedi. 

b3.jpg

ZOLA MEST ETTİ
Samsunspor un Fransız oyuncusu Zola, bayramlaşma törenine katılan tek futbolcuydu. Taraftarlardan aldığı Samsunspor atkısını boynuna asan Fransız oyuncu, törendeki herkesle tek tek bayramlaştı. Hiçbir fotoğraf teklifini kırmayan ve sıcak tavırlarıyla herkesi mest eden Zola, bir anda ortamdakilerin de sevgilisi haline geldi. 
b4.jpg
BAŞKANLAR BULUŞTU
AK Parti Samsun Milletvekili ve eski Samsunspor Başkanı Fuat Köktaş, bayramlaşmada mevcut başkan Erkut Tutu ve eski başkan Hakkı Tomaç la da bir araya geldi. Milletvekili Fuat Köktaş, Samsunspor için her zaman ellerinden geleni yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini söyledi. 
b2.jpg
HERKESİN ELİNİ SIKTI
Başkan Erkut Tutu, Nuri Asan Tesisleri ne gelen tüm taraftarlarla tek tek bayramlaşıp hepsinin elini sıktı. Başkan Tutu bu sırada fotoğraf çektirmek isteyenleri de kırmadı. 

bb.jpg

Selçuk KAYA

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da geniş kapsamlı savunma

1 Samsunspor'da geniş kapsamlı savunma

Samsunspor taraftarlarından YEDAŞ'a kınama

2 Samsunspor taraftarlarından YEDAŞ'a kınama

Lime lime doğrandık

3 Lime lime doğrandık

Sakata geldik

4 Sakata geldik

MHP'li Usta birinci sıradan aday

5 MHP'li Usta birinci sıradan aday

Samsun'da yan yana 3 eve 3 mahalle

6 Samsun'da yan yana 3 eve 3 mahalle

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Şansımız devam ediyor'

7 Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Şansımız devam ediyor'

Tünelde kafa kafaya çarpıştılar: 4'ü çocuk 9 yaralı

8 Tünelde kafa kafaya çarpıştılar: 4'ü çocuk 9 yaralı

ALS hastalığına 'meydan okuma' ölümle bitti

9 ALS hastalığına 'meydan okuma' ölümle bitti

Otomobille mermer yüklü TIR çarpıştı: 2 ölü

10 Otomobille mermer yüklü TIR çarpıştı: 2 ölü