Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Başkandan sitem var

CHP Samsun İl Başkanı Dinçer Soylu, 15 bin partiliye SMS atmalarına rağmen, 60 kişinin bayramlaşmaya geldiğini belirterek, Programlara gelmeyenler, sosyal medyada eleştiri yapıyor. Sosyaldemokratlık böyle olmaz dedi

Başkandan sitem var

CHP Samsun İl Başkanlığı, Ramazan Bayramı nedeniyle parti binasında bir program düzenledi. CHP Milletvekili Hayati Tekin ile İl Başkanı Dinçer Soylu, partililerle tek tek bayramlaştı. 

SOSYALDEMOKRATLIK BU DEĞİLDİR
Partililere seslenen CHP Samsun İl Başkanı Dinçer Soylu, Bugün Ramazan Bayramızı hep bilikte kutluyoruz. Bayram dostluk ve barışı pekiştirmek için kutlanır. Biz küskünlüğü, dedikoduyu bir yere bırakıp, dostluk ve barış sağlamak zorundayız. Ortak paydamız CHP ise CHP bayrağı altında olmalıyız. CHP nin yükselmesi, başarısı için mücadele vermek zorundayız. Sosyal medyayı da takip ediyorum. Kuruluş yıldönümüzde 15 bin üyemize mesaj atıyoruz, 60 kişi geliyor. Yine bayramda 15 bin mesaj çekiyoruz, gelin bayramlaşalım, hatamız varsa, hatanız varsa barışalım diyoruz. Fakat kuruluş yıldönümüzde biz ve bizden önceki başkanlarımız yine aynı mesajı atmasına rağmen nasıl oluyorsa 60 kişi geliyor. Sosyal medyaya baktığımızda 500 kişi yorum yapıp eleştiriyor. Bu sosyal demokratlık değildir dedi. 

YENİ BİR SEÇİME HAZIR OLUN 
CHP İl Başkanı Soylu, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: Bizim emeğimizin, inancımızın dışında hiçbir sermayemiz yoktur. Buradaki arkadaşlarımız taşın altına elini soktular, çaba gösterdiler, ancak sosyal medyaya baktığımızda buradaki arkadaşlarımızla kendilerini aynı tutuyorlar. Sosyaldemokratlık bu değildir. Sosyaldemokratlık inanmışlıktır, menfaat gözetmeden, inandığı ideoloji uğruna çaba göstermektir. Kimsenin çalışan arkadaşlarımızın hevesini kırmaya hakkı yoktur. Yeni bir seçime de hazır olun. Biliyorum yorgunuz ancak buna hazır olmalıyız diye konuştu. 

YİNE KOALİSYON ÇIKARSA...
CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin ise, partililerin bayramını kutlayıp, Ne çabuk bir seçimden çıktık, ne çabuk bir seçime giriyoruz. Yeni bir yorgunluk bizi bekliyor. İşin gerçeği bu. Biz yorgunsak, onlar da yorgun, onların da artıları, eksileri var. Yine koalisyon çıkarsa kimse hayda yine mi seçim diyemez dedi.

Bayram OK EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 46 farklı isim

1 Samsunspor: 46 farklı isim

Samsun Haber Samsunda arkadaş kavgası cinayetle bitti

2 Samsun Haber: Samsun'da arkadaş kavgası cinayetle bitti

Samsunspor Sözleşmesi bitenler görüşme odasına

3 Samsunspor: Sözleşmesi bitenler görüşme odasına

Samsunspor Samsun Valisi Şahinden süper istek

4 Samsunspor: Samsun Valisi Şahin'den 'süper' istek

Samsunspor Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu her şeyi açıklayacak

5 Samsunspor: Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu her şeyi açıklayacak

Samsunlu  hemşire 27 yıldır yoğun bakımda

6 Samsunlu hemşire 27 yıldır yoğun bakımda

Yem makinesine düşen adam feci şekilde can verdi

7 Yem makinesine düşen adam feci şekilde can verdi

Samsunspor Samsunsporda olağan kongre haziran sonu

8 Samsunspor: Samsunspor'da olağan kongre haziran sonu

Samsun Haber Samsunda otomobil seyir halindeyken yandı

9 Samsun Haber: Samsun'da otomobil seyir halindeyken yandı

Samsun Haber Samsunda kaçırıldığı iddia edilen kızdan haber alınamıyor

10 Samsun Haber: Samsun'da kaçırıldığı iddia edilen kızdan haber alınamıyor