Başkandan sitem var

CHP Samsun İl Başkanı Dinçer Soylu, 15 bin partiliye SMS atmalarına rağmen, 60 kişinin bayramlaşmaya geldiğini belirterek, Programlara gelmeyenler, sosyal medyada eleştiri yapıyor. Sosyaldemokratlık böyle olmaz dedi

Başkandan sitem var

CHP Samsun İl Başkanlığı, Ramazan Bayramı nedeniyle parti binasında bir program düzenledi. CHP Milletvekili Hayati Tekin ile İl Başkanı Dinçer Soylu, partililerle tek tek bayramlaştı. 

SOSYALDEMOKRATLIK BU DEĞİLDİR
Partililere seslenen CHP Samsun İl Başkanı Dinçer Soylu, Bugün Ramazan Bayramızı hep bilikte kutluyoruz. Bayram dostluk ve barışı pekiştirmek için kutlanır. Biz küskünlüğü, dedikoduyu bir yere bırakıp, dostluk ve barış sağlamak zorundayız. Ortak paydamız CHP ise CHP bayrağı altında olmalıyız. CHP nin yükselmesi, başarısı için mücadele vermek zorundayız. Sosyal medyayı da takip ediyorum. Kuruluş yıldönümüzde 15 bin üyemize mesaj atıyoruz, 60 kişi geliyor. Yine bayramda 15 bin mesaj çekiyoruz, gelin bayramlaşalım, hatamız varsa, hatanız varsa barışalım diyoruz. Fakat kuruluş yıldönümüzde biz ve bizden önceki başkanlarımız yine aynı mesajı atmasına rağmen nasıl oluyorsa 60 kişi geliyor. Sosyal medyaya baktığımızda 500 kişi yorum yapıp eleştiriyor. Bu sosyal demokratlık değildir dedi. 

YENİ BİR SEÇİME HAZIR OLUN 
CHP İl Başkanı Soylu, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: Bizim emeğimizin, inancımızın dışında hiçbir sermayemiz yoktur. Buradaki arkadaşlarımız taşın altına elini soktular, çaba gösterdiler, ancak sosyal medyaya baktığımızda buradaki arkadaşlarımızla kendilerini aynı tutuyorlar. Sosyaldemokratlık bu değildir. Sosyaldemokratlık inanmışlıktır, menfaat gözetmeden, inandığı ideoloji uğruna çaba göstermektir. Kimsenin çalışan arkadaşlarımızın hevesini kırmaya hakkı yoktur. Yeni bir seçime de hazır olun. Biliyorum yorgunuz ancak buna hazır olmalıyız diye konuştu. 

YİNE KOALİSYON ÇIKARSA...
CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin ise, partililerin bayramını kutlayıp, Ne çabuk bir seçimden çıktık, ne çabuk bir seçime giriyoruz. Yeni bir yorgunluk bizi bekliyor. İşin gerçeği bu. Biz yorgunsak, onlar da yorgun, onların da artıları, eksileri var. Yine koalisyon çıkarsa kimse hayda yine mi seçim diyemez dedi.

Bayram OK EN ÇOK OKUNANLAR

Karadeniz'e şehit ateşi düştü!

1 Karadeniz'e şehit ateşi düştü!

Samsun'da liselilerin kanlı kavgası: 1 yaralı

2 Samsun'da liselilerin kanlı kavgası: 1 yaralı

Samsun'daki genç kızın öldüğü kazanın kamera görüntüleri ortaya çıktı

3 Samsun'daki genç kızın öldüğü kazanın kamera görüntüleri ortaya çıktı

Samsun'da acı ölüm!

4 Samsun'da acı ölüm!

Samsunspor Kayyum Başkanı Karayılmaz: 'Kimse bizi sahipsiz sanmasın'

5 Samsunspor Kayyum Başkanı Karayılmaz: 'Kimse bizi sahipsiz sanmasın'

Şirinler daha güçlü geliyor

6 Şirinler daha güçlü geliyor

Samsunspor için karar günü

7 Samsunspor için karar günü

Samsun'da FETÖ'den gözaltına alınan iş adamı adliyede

8 Samsun'da FETÖ'den gözaltına alınan iş adamı adliyede

Samsun'da 31 yıllık ulaşım çilesi son buluyor

9 Samsun'da 31 yıllık ulaşım çilesi son buluyor

Samsun'da Mert Irmağı'na düşen genç hastanelik oldu

10 Samsun'da Mert Irmağı'na düşen genç hastanelik oldu