Kardeşlik Bozulmasın

Partisinin Ayvacık, Çarşamba, Salıpazarı ve Terme İlçe Teşkilatları nda bayramlaşma törenlerine katılan AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş, Rabbim dert verip derman aratmasın, birliğimizi, kardeşliğimizi bozmasın dedi

Kardeşlik Bozulmasın

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ramazan Bayramı dolayısıyla partisinin İlçe Teşkilatları nda gerçekleşen bayramlaşma merasimlerine katıldı, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Milletvekili Köktaş, yeni hizmet binasına taşınan Çarşamba İlçe Başkanlığı nın da açılışını gerçekleştirdi.

AÇILIŞ KUDELESİNİ KESTİ
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, partisinin Ayvacık, Çarşamba, Salıpazarı ve Terme İlçe Teşkilatları nın bayramlaşma merasimlerine katılarak teşkilat üyeleri ile biraraya geldi. Köktaş ayrıca yeni hizmet binasına taşınan Çarşamba İlçe Başkanlığı nın da açılışını yaptı. Yeni binanın Çarşamba ya yakışır, AK Parti nin kurumsal kimliğine uygun güzel bir hizmet binası olduğunu belirten Köktaş,  yerin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür etti. Yeni hizmet binasının hayırlı uğurlu olması temennisi ile açılış kurdelesini kesen Köktaş, daha sonra bina içindeki birimleri gezerek Çarşamba İlçe Başkanı Halit Doğan dan bilgi aldı.

NİCE BAYRAMLARA 
Teşkilat bayramlaşma merasimlerinde konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Rahmet, bereket ve mağfiret olan kardeşliğin, manevi duyguların en yüksek seviyeye çıktığı ve Halil İbrahim sofralarının etrafında birleştiğimiz bir Ramazan ayının geride bıraktık. Allahım yapmış olduğumuz ibadetlerimizi kabul eylesin. Akabinde büyük bir mutluluk içinde ulaştığımız Ramazan Bayramı nızı en içten dileklerimle kutluyorum. Rabbim birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde nice bayramlara erişmeyi bize nasip eylesin. Ramazan ayını silahların gölgesi altında geçiren Müslüman kardeşlerimizi de Cenab-ı Allah  huzur, refah ve bolluk içinde ibadetlerini yerine getirmeyi nasip eylesin. Rabbim dert verip derman aratmasın, birliğimizi, kardeşliğimizi bozmasın. Tekrardan herkesin bayramını kutluyorum dedi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da intihar girişimi!

1 Samsun'da intihar girişimi!

Samsunspor'da Chibuike bardağı taşırdı

2 Samsunspor'da Chibuike bardağı taşırdı

Samsun'da camiye giderken kazada hayatını kaybetti

3 Samsun'da camiye giderken kazada hayatını kaybetti

Ladik Gölü kurtulacak

4 Ladik Gölü kurtulacak

Meteorolojiden Samsun'a uyarı... Önümüzdeki iki güne dikkat!

5 Meteorolojiden Samsun'a uyarı... Önümüzdeki iki güne dikkat!

Samsunspor'da sıra yönetim ve tahtada

6 Samsunspor'da sıra yönetim ve tahtada

Zeytin Dalı Harekatı şehidinin baba ocağına ateş düştü

7 Zeytin Dalı Harekatı şehidinin baba ocağına ateş düştü

Samsunspor'a ağır fatura

8 Samsunspor'a ağır fatura

Kıskançlık yüzünden karısını bıçaklayarak öldüren koca tutuklandı

9 Kıskançlık yüzünden karısını bıçaklayarak öldüren koca tutuklandı

Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'Çok kaçırdık'

10 Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'Çok kaçırdık'