Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Kardeşlik Bozulmasın

Partisinin Ayvacık, Çarşamba, Salıpazarı ve Terme İlçe Teşkilatları nda bayramlaşma törenlerine katılan AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş, Rabbim dert verip derman aratmasın, birliğimizi, kardeşliğimizi bozmasın dedi

Kardeşlik Bozulmasın

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ramazan Bayramı dolayısıyla partisinin İlçe Teşkilatları nda gerçekleşen bayramlaşma merasimlerine katıldı, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Milletvekili Köktaş, yeni hizmet binasına taşınan Çarşamba İlçe Başkanlığı nın da açılışını gerçekleştirdi.

AÇILIŞ KUDELESİNİ KESTİ
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, partisinin Ayvacık, Çarşamba, Salıpazarı ve Terme İlçe Teşkilatları nın bayramlaşma merasimlerine katılarak teşkilat üyeleri ile biraraya geldi. Köktaş ayrıca yeni hizmet binasına taşınan Çarşamba İlçe Başkanlığı nın da açılışını yaptı. Yeni binanın Çarşamba ya yakışır, AK Parti nin kurumsal kimliğine uygun güzel bir hizmet binası olduğunu belirten Köktaş,  yerin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür etti. Yeni hizmet binasının hayırlı uğurlu olması temennisi ile açılış kurdelesini kesen Köktaş, daha sonra bina içindeki birimleri gezerek Çarşamba İlçe Başkanı Halit Doğan dan bilgi aldı.

NİCE BAYRAMLARA 
Teşkilat bayramlaşma merasimlerinde konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Rahmet, bereket ve mağfiret olan kardeşliğin, manevi duyguların en yüksek seviyeye çıktığı ve Halil İbrahim sofralarının etrafında birleştiğimiz bir Ramazan ayının geride bıraktık. Allahım yapmış olduğumuz ibadetlerimizi kabul eylesin. Akabinde büyük bir mutluluk içinde ulaştığımız Ramazan Bayramı nızı en içten dileklerimle kutluyorum. Rabbim birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde nice bayramlara erişmeyi bize nasip eylesin. Ramazan ayını silahların gölgesi altında geçiren Müslüman kardeşlerimizi de Cenab-ı Allah  huzur, refah ve bolluk içinde ibadetlerini yerine getirmeyi nasip eylesin. Rabbim dert verip derman aratmasın, birliğimizi, kardeşliğimizi bozmasın. Tekrardan herkesin bayramını kutluyorum dedi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

4 bomba idmanda

1 4 bomba idmanda

1-2 isim daha

2 1-2 isim daha

Acı tablo açıklandı

3 Acı tablo açıklandı

Tarihi mekanda moral yemeği

4 Tarihi mekanda moral yemeği

 54 ilde dev FETÖ operasyonu

5 54 ilde dev FETÖ operasyonu

Fındıktaki asıl sorun

6 Fındıktaki asıl sorun!..

TEMADdan 320 tepkisi

7 TEMAD'dan 320 tepkisi

Yerleri süpüren köpek herkesi şaşırtıyor

8 Yerleri süpüren köpek herkesi şaşırtıyor

Uyuşturucu taciri kadın ve arkadaşı tutuklandı

9 Uyuşturucu taciri kadın ve arkadaşı tutuklandı

Adli Tıp AK Parti Trabzon Milletvekili ısırıldı dedi

10 Adli Tıp 'AK Parti Trabzon Milletvekili ısırıldı' dedi