Nehir ile Onur a görkemli nikah

Turizm sektörünün öncü isimlerinden Ahmet Bıyıklı nın oğlu, Sheraton Samsun Oteli Genel Müdür Yardımcısı Onur Bıyıklı ile Nehir Güneş, görkemli bir törenle dünya evine girdi

Nehir ile Onur a  görkemli nikah

Turizm işletmecisi Ahmet Bıyıklı ve Nebahat Bıyıklı çiftinin oğulları, Sheraton Samsun Oteli Genel Müdür Yardımcısı Onur Bıyıklı ile Zeliha-Erdal Güneş çiftinin kızları Nehir Güneş, muhteşem bir törenle yaşamlarını birleştirdi.

NİKAHTA KERAMET VAR
Sheraton Samsun Oteli ndeki törende genç çiftin nikahını Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz kıyarken, şahitliklerini ise Samsun Yem Yönetim Kurulu Başkanı Musa Çakır ile Sevinç Giyim in sahibi Faruk Sevinç yaptı. Nikah cüzdanını genç çifte takdim eden Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, evliliğin insan hayatında verilebilecek en zor ve en önemli kararlardan biri olduğunu söyledi. Yılmaz, Bir çok kardeşimiz bu kararın güçlüğünü aşamadıkları için evlilikleri geciktiriyorlar. Geciktirmesinler. Evlilikte, nikahta keramet var. Geciktirilmemesi gereken bir iş yaptıkları için Nehir ve Onur u tebrik ediyorum dedi.

Nikah törenine CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Turan Çakır ın yanı sıra Yelken Kulübü Başkanı Ertekin Sezer, Citröen Okutgen Otomotiv in sahibi Kayhan Başokur, Miran İnşaat ın sahibi Ümit Daştan, Marmaris Ekincik Otel in sahibi Gürcan Şatır, Ünye Atik Otel Genel Müdürü Naci Öner, Çorum Anitta Otel Genel Müdürü Hasan Özer Gökmen, Çorum Anitta Otel Müdür Yardımcısı Seval Güccan ile çok sayıda işadamı ve davetli katıldı.

Emre PANKEN ÇOK OKUNANLAR