Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Gençler, Gençbank a katılıyor

Samsun da, Toplum Gönüllüleri Vakfı İğne Deliği Gençlik Merkezi tarafından 2011 yılında uygulamaya konulan Gençbank projesine gençler yoğun ilgi gösteriyor

Gençler, Gençbank a katılıyor

Samsun un Atakum İlçesi nde faaliyet gösteren Toplum Gönüllüleri Vakfı nın bir Gençlik Merkezi olan İğne Deliği Gençlik Merkezi İngiltere, Almanya, İrlanda, Bulgaristan, Romanya, Ermenistan, Hindistan, Bosna Hersek, Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan ve Güney Afrika da farklı kurumlar tarafından uygulanmaya devam eden uluslararası proje olan Gençbank yoğun ilgi görüyor.

YOĞUN İLGİ MUTLU EDİYOR
Türkiye de Toplum Gönüllüleri Vakfı tarafından 2011 yılında uygulanmaya başlanan projenin pilot noktası ise Samsun un Atakum İlçesi oldu. Atakum Gençbank Proje Ekibi Üyesi Beytullah Akı, Atakum ilçemiz bizlerin yaşamış olduğu ve gelişmesine şahit olduğumuz bir alan. Atakum Belediyemiz ile sürekli dirsek teması halindeyiz. Zaman zaman ortak projeler üretiyoruz, birbirimize inanarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizlere vermiş olduğu destek ve temaslarını hem gözle görüyoruz hem de yakından hissediyoruz. Proje uygulama dönemimizi kapattık. Yeni dönemde yeniden büyük bir heyecanla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İlçemizde farkındalık göstererek ülkemizin gelişimine katkı sağlamaya devam edeceğiz. Gençbank a gençlerimiz oldukça fazla ilgi gösteriyor. Bu da bizleri mutlu ediyor dedi. 

Bayram OKEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda dağa evet yazdılar

1 Samsun'da dağa 'evet' yazdılar

Samsunda bugün okullar tatil mi edildi

2 Samsun'da bugün okullar tatil mi edildi?

Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç Onlar teröristlerin dostu

3 Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç: 'Onlar teröristlerin dostu'

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsunda

4 Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'da

BAŞKAN SÖZ VERDİ

5 BAŞKAN SÖZ VERDİ

Muhteşem manzara

6 Muhteşem manzara

KAFA KARIŞTIRAN RAKAMLAR

7 KAFA KARIŞTIRAN RAKAMLAR

Samsun Cumhurbaşkanı Erdoğana hazır

8 Samsun Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hazır

Samsunda o derneğe saldırı

9 Samsun'da o derneğe saldırı

Kehanete bakın

10 Kehanete bakın!..