En iyi elbise dikilecek

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Aziz milletimizin 7 Haziran da bize vermiş olduğu kumaştan, ülkemize en iyi, en güzel elbiseyi dikebilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz dedi

 En iyi elbise dikilecek

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Canik ve İlkadım İlçeleri nde düzenlenen etkinliklere katılarak vatandaşlarla biraraya geldi. 

Canik İlçesi nde Yayla Mahallesi Güreş Şenliği ne, 15. Canik Çilek Festivali ne, Uluçayır Göbükler Mahallesi nde bir düğün törenine ve İlkadım İlçesi nde 14. Ahullu Mahallesi Güreş Şenlikleri ne katılan Milletvekili Fuat Köktaş, Başalan Mahallesi ni, 1. Hat Dolmuş Derneği ni ve Can Taksi Durağı nı da ziyaret etti. Köktaş a Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcıları Ercan Albayrak, Oğuzhan Serinkaya, İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı Erol Köroğlu eşlik etti.

SORUMLULUĞUMUZU BİLİYORUZ
Köktaş ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmalarda, milletten aldıkları görevi yerine getirmeye çalıştıklarını belirterek, 7 Haziran seçimlerinde bizlere bir görev verdiniz. Bütün seçimlerden birinci olarak çıkarttığınız milletin partisi AK Parti yi, 7 haziran seçimlerinde de birinci parti olarak çıkarttınız. Allah sizlerden razı olsun. Bizleri hiç yanlız bırakmadınız hep yanımızda durdunuz. Sizlere hizmet edebilmek, sizlerin taleplerini, isteklerini yerine getirebilmek için çalışmalarımızı gece gündüz devam ettiriyoruz.  Bize 7 Haziran da vermiş olduğunuz kumaştan, ülkemize en iyi elbiseyi dikebilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ülkemizin geleceği adına sorumluluğumuzu biliyor, bu anlayış içinde hareket ediyoruz diye konuştu.

Köktaş, 14. Ahullu Mahallesi Güreş Şenlikleri nde rakiplerini yenerek başpehlivan olan Şaban Yılmaz ı tebrik etti, başarılarının devamını diledi. Milletvekili Köktaş a ayrıca 15. Canik Çilek Festivali ne verdiği destekten ötürü Canik Çilek Üreticiler Birliği başkanı Ayhan Sekman tarafından teşekkür plaketi verildi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Ordu'da trafik kazası: 1'i ağır 4 yaralı

1 Ordu'da trafik kazası: 1'i ağır 4 yaralı

Karabük'te servis midibüsü eve girdi: 4 ölü, 2 yaralı

2 Karabük'te servis midibüsü eve girdi: 4 ölü, 2 yaralı

Karabük'teki trafik kazası

3 Karabük'teki trafik kazası

Kızlarını pompalı tüfekle rehin alan baba 5 saat sonunda ikna edildi

4 Kızlarını pompalı tüfekle rehin alan baba 5 saat sonunda ikna edildi