Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

En iyi elbise dikilecek

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Aziz milletimizin 7 Haziran da bize vermiş olduğu kumaştan, ülkemize en iyi, en güzel elbiseyi dikebilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz dedi

 En iyi elbise dikilecek

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Canik ve İlkadım İlçeleri nde düzenlenen etkinliklere katılarak vatandaşlarla biraraya geldi. 

Canik İlçesi nde Yayla Mahallesi Güreş Şenliği ne, 15. Canik Çilek Festivali ne, Uluçayır Göbükler Mahallesi nde bir düğün törenine ve İlkadım İlçesi nde 14. Ahullu Mahallesi Güreş Şenlikleri ne katılan Milletvekili Fuat Köktaş, Başalan Mahallesi ni, 1. Hat Dolmuş Derneği ni ve Can Taksi Durağı nı da ziyaret etti. Köktaş a Canik Belediye Başkanı Osman Genç, AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcıları Ercan Albayrak, Oğuzhan Serinkaya, İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı Erol Köroğlu eşlik etti.

SORUMLULUĞUMUZU BİLİYORUZ
Köktaş ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmalarda, milletten aldıkları görevi yerine getirmeye çalıştıklarını belirterek, 7 Haziran seçimlerinde bizlere bir görev verdiniz. Bütün seçimlerden birinci olarak çıkarttığınız milletin partisi AK Parti yi, 7 haziran seçimlerinde de birinci parti olarak çıkarttınız. Allah sizlerden razı olsun. Bizleri hiç yanlız bırakmadınız hep yanımızda durdunuz. Sizlere hizmet edebilmek, sizlerin taleplerini, isteklerini yerine getirebilmek için çalışmalarımızı gece gündüz devam ettiriyoruz.  Bize 7 Haziran da vermiş olduğunuz kumaştan, ülkemize en iyi elbiseyi dikebilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ülkemizin geleceği adına sorumluluğumuzu biliyor, bu anlayış içinde hareket ediyoruz diye konuştu.

Köktaş, 14. Ahullu Mahallesi Güreş Şenlikleri nde rakiplerini yenerek başpehlivan olan Şaban Yılmaz ı tebrik etti, başarılarının devamını diledi. Milletvekili Köktaş a ayrıca 15. Canik Çilek Festivali ne verdiği destekten ötürü Canik Çilek Üreticiler Birliği başkanı Ayhan Sekman tarafından teşekkür plaketi verildi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Şehit Uzman Çavuş Mehmet Acıbucunun babaevinde hüzünlü bekleyiş

1 Şehit Uzman Çavuş Mehmet Acıbucu'nun babaevinde hüzünlü bekleyiş

Bakan Soylu Diyarbakırda STK ve kanaat önderleri ile bir araya geldi

2 Bakan Soylu Diyarbakır'da STK ve kanaat önderleri ile bir araya geldi

KYKda Voleybol Heyecanı Başladı

3 KYK'da Voleybol Heyecanı Başladı

Bursada FETÖPDY üyesi 10 eski vergi dairesi çalışanı adliyeye sevk edildi

4 Bursa'da FETÖ/PDY üyesi 10 eski vergi dairesi çalışanı adliyeye sevk edildi

Gümüşhanede organik arıcılığa destek devam ediyor

5 Gümüşhane'de organik arıcılığa destek devam ediyor

Kulüpler hentbol heyecanı başladı

6 Kulüpler hentbol heyecanı başladı

Vali Kamçı Şehit Mahmut Yıldırımın Mevlidine Katıldı

7 Vali Kamçı Şehit Mahmut Yıldırım'ın Mevlidine Katıldı

Maskeler o zaman düşecek

8 Maskeler o zaman düşecek...