Hükümet kurulmazsa yine millete sorarız

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Bir hükümet kurulamazsa tekrar halkımıza, gücümü aldığımız milletimize döner verecekleri kararı tekrar bekleriz dedi

 Hükümet kurulmazsa yine millete sorarız

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Eyüp Güler i ziyaret etti. Köktaş, esnafın ekonominin candamarı olduğunu, ülkenin güven ve huzur ortamının sağlanmasında önemli bir rol oynadığını söyledi. 

ÇOK DİKKATLİ DAVRANDIK
Köktaş, esnafın ekonominin can damarı ve bütün toplumun hareket alanını oluşturan asıl unsur olduğunu ifade ederek, Dolayısıyla güven ve huzur ortamının olduğu her yerde esnafımızın ayakta kalabilme, büyüyebilme ve sorunlarını çözebilme kabiliyetleri olacaktır. Bizim de 7 Haziran seçimlerinden sonra bu ve buna benzer bir çok denklemi, değeri göz önünde bulundurarak ülkede bir hükümet krizinin çıkmaması, güven ortamının kaybolmaması ve istikrarın bozulması adına hem konuşmalarımızda hem de yapmış olduğumuz çalışmalarda buna çok dikkat ederek davrandık, bundan sonrada böyle davranmaya devam edeceğiz dedi. 

ŞARTLARI ZORLARIZ AMA
Esnafların hayatlarını sürdürebilmeleri, büyüyebilmeleri ve gelişebilmeleri için düşük faizli kredilerin önemli olduğunu belirten Milletvekili Köktaş şunları söyledi: Dolayısıyla enflasyonu düşürdükçe faizleri de aşağıya düşürmeye gayret gösteren bir anlayışımız var. Esnafımızın düşük faizlerle desteklediğimiz gibi bundan sonra da aynı anlayış içinde desteklemeye devam edeceğiz.
7 haziran seçimleri sonrasındaki hükümet kurma çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah arzumuz milletimizin verdiği mesaj doğrultusunda uzlaşarak hükümet kurmak ve ülkemize milletimize hizmet etmektir. Milletimizin hizmet erleri olarak görevimizin başında durma gayretindeyiz. Fakat şartlar zorlanır bütün çalışmalar yapılıp istiareler devam ettirilmesine rağmen bir hükümet kurulamazsa tekrar halkımıza, gücümü aldığımız milletimize döner verecekleri kararı tekrar bekleriz. Bu hafta içinde yada gelecek haftanın başlarında hükümetin kurulup kurulamayacağı ikinci tur görüşmelerinden sonra belli olacağı kanaatindeyim.  

Ziyarete AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Nuri Gençtürk, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği yönetimi ve Birliğe bağlı odaların başkanları da katıldı.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil koyun sürüsüne daldı

1 Otomobil koyun sürüsüne daldı

Dağda mahsur kalan 8 çoban ve 2 bin koyun kurtarıldı

2 Dağda mahsur kalan 8 çoban ve 2 bin koyun kurtarıldı

Mardin'de aranan 20 şahıs yakalandı

3 Mardin'de aranan 20 şahıs yakalandı