Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Hükümet kurulmazsa yine millete sorarız

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Bir hükümet kurulamazsa tekrar halkımıza, gücümü aldığımız milletimize döner verecekleri kararı tekrar bekleriz dedi

 Hükümet kurulmazsa yine millete sorarız

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Eyüp Güler i ziyaret etti. Köktaş, esnafın ekonominin candamarı olduğunu, ülkenin güven ve huzur ortamının sağlanmasında önemli bir rol oynadığını söyledi. 

ÇOK DİKKATLİ DAVRANDIK
Köktaş, esnafın ekonominin can damarı ve bütün toplumun hareket alanını oluşturan asıl unsur olduğunu ifade ederek, Dolayısıyla güven ve huzur ortamının olduğu her yerde esnafımızın ayakta kalabilme, büyüyebilme ve sorunlarını çözebilme kabiliyetleri olacaktır. Bizim de 7 Haziran seçimlerinden sonra bu ve buna benzer bir çok denklemi, değeri göz önünde bulundurarak ülkede bir hükümet krizinin çıkmaması, güven ortamının kaybolmaması ve istikrarın bozulması adına hem konuşmalarımızda hem de yapmış olduğumuz çalışmalarda buna çok dikkat ederek davrandık, bundan sonrada böyle davranmaya devam edeceğiz dedi. 

ŞARTLARI ZORLARIZ AMA
Esnafların hayatlarını sürdürebilmeleri, büyüyebilmeleri ve gelişebilmeleri için düşük faizli kredilerin önemli olduğunu belirten Milletvekili Köktaş şunları söyledi: Dolayısıyla enflasyonu düşürdükçe faizleri de aşağıya düşürmeye gayret gösteren bir anlayışımız var. Esnafımızın düşük faizlerle desteklediğimiz gibi bundan sonra da aynı anlayış içinde desteklemeye devam edeceğiz.
7 haziran seçimleri sonrasındaki hükümet kurma çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah arzumuz milletimizin verdiği mesaj doğrultusunda uzlaşarak hükümet kurmak ve ülkemize milletimize hizmet etmektir. Milletimizin hizmet erleri olarak görevimizin başında durma gayretindeyiz. Fakat şartlar zorlanır bütün çalışmalar yapılıp istiareler devam ettirilmesine rağmen bir hükümet kurulamazsa tekrar halkımıza, gücümü aldığımız milletimize döner verecekleri kararı tekrar bekleriz. Bu hafta içinde yada gelecek haftanın başlarında hükümetin kurulup kurulamayacağı ikinci tur görüşmelerinden sonra belli olacağı kanaatindeyim.  

Ziyarete AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Nuri Gençtürk, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği yönetimi ve Birliğe bağlı odaların başkanları da katıldı.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsundaki kayıp şahsın cesedi bulundu

1 Samsun'daki kayıp şahsın cesedi bulundu

Samsun Emniyet Müdürü Yavuzun Avukatı Mustafa Kaymak yargıya başvurdu

2 Samsun Emniyet Müdürü Yavuz'un Avukatı Mustafa Kaymak yargıya başvurdu

Samsuna şehit ateşi düştü

3 Samsun'a şehit ateşi düştü!

Samsundaki başarıya devlet takdiri

4 Samsun'daki başarıya devlet takdiri

Balık hafızası

5 Balık hafızası...

Samsunda düğün yolunda feci kaza Çok sayıda yaralı var

6 Samsun'da düğün yolunda feci kaza! Çok sayıda yaralı var

Samsunspor 14 sıraya yükseldi Play-off potasıyla puan farkı 5e düştü

7 Samsunspor 14. sıraya yükseldi! Play-off potasıyla puan farkı 5'e düştü

Samsuna 2,13 milyarlık yatırım

8 Samsun'a 2,13 milyarlık yatırım

Samsunda FETÖnün üniversite yapılanmasına yönelik operasyonda flaş gelişme

9 Samsun'da FETÖ'nün üniversite yapılanmasına yönelik operasyonda flaş gelişme!

Samsunda FETÖnün emniyet abileri operasyonunda yeni gelişme

10 Samsun'da FETÖ'nün emniyet 'abileri' operasyonunda yeni gelişme!