BU SESE KULAK VERİN

Üniversiteli Samsunsporlular, kulübe sabit gelir sağlamak amacıyla yaptıkları ve gündemde olan projelerini 1. Fikir Buluşması nda tanıttı.

BU SESE KULAK VERİN

Yaptıkları bir çok organizasyonla ses getiren Üniversitesi Samsunsporlular (ÜNİ-SAM), kulübe sabit geir sağlamak için hazırladıkları projeleri, 1. Fikir Buluşması yla anlattı. ÜNİ-SAM yetkilileri bu projelerin ses getirmesi için Gazi Sahnesi ndeki buluşmaya siyaset ve iş dünyasından önemli isimleri davet ettiklerini ancak hiç kimsenin gelmediğini söyledi. ÜNİ-SAM yönetimi ve taraftarların katıldığı 1. Fikir Buluşması nda ilk olarak Genel Sorumlu Mustafa Samancı söz alıp, Bizim isteğimiz ve amacımız Samsunspor un başarısı. Kulübümüze sabit gelir sağlanması için projeler hazırladık. Bu projeleri böyle bir geceyle, belediye başkanları ve iş adamlarına anlatmak istedik. Ancak onlar bize sadece çiçek gönderdiler diye konuştu. 

KEŞKE ARAMIZDA OLSALARDI
Projeleri anlatan Caner Sağır ise, Keşke belediye başkanlarımız ve davetiye gönderdiğimiz şehrin ileri gelenleri de aramızda olup, yaptıklarımızı görseydi. Biz kulübe destek olmak için Samsunspor Hatıralarım isimli bir anı kitabı hazırlıyoruz. Kitapta 100. sayfaya geldik. Bittikten sonra Samsunspor Store lerde satılacak. Yine Damlaya damlaya kombine olur projemizle küçük küçük brikim yapıp, 50 kombine bilet almayı hedefliyoruz. Samsunspor adına bir yer olsun diye, Lise-Sam la birlikte Hatıra Ormanı yapıyoruz. Orman da bitme noktasına geldi. Samsunspor bu yıl 50. yılını kutluyor ve bizim hedefimiz 50 okula 50 kitap yardımında bulunarak, küçük kardeşlerimize Samsunspor sevgisini aşılamak. Proje, okullar açılınca hayata geçecek dedi. 

İŞTE O PROJELER
Sağır, kulübe sabit gelir için hazırladıkları projeleri de açıklarken, şöyle devam etti: Geliri Samsunspor a kalmak kaydıyla, otobüs duraklarına reklam alanları, İstiklal Caddesi nde bilboard ve LED ışıklı büyük dev ekran yapılıp, Samsunspor a verilebilir. Biz bunları projelendirdik. Geliri belediyeye kalan yol kenarı park yerlerine ek bölümler yapılıp, Samsunspor a maddi kaynak sağanabilir. Her mali krizde sorun yaşayan kulüp personelinin maaşları Balıkesirspor da olduğu gibi belediyeler tarafından ödenebilir. Müthiş bir manzarası olan Nuri Asan Tesisleri, yaz aylarında küçük bir düzenlemeyle düğün salonu gibi kullanılabilir. Bunların da projeleri var. Biz tüm bu projeleri dosya halinde hiçbir maddi düşünce içinde olmadan, şehri yönetenlere göndereceğiz.  

SAMSUNSPOR MEYDANI...
Caner Sağır yeni yapılan stadın olduğu bölümde geniş meydanların olduğunu ve şehre Samsunspor sevgisini daha da yaymak için o bölüme Samsunspor Meydanı kurulabileceğini de sözlerine ekledi. Sağır, Bu sayede taraftarlarımız vakit geçireceği ve Samsunspor görselleriyle dolu bir meydanımız olur dedi. 

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil tıra arkadan çarptı: 2'si ağır 4 yaralı

1 Otomobil tıra arkadan çarptı: 2'si ağır 4 yaralı

Midyat'ta zehir taciri 2 kişi gözaltına alındı

2 Midyat'ta zehir taciri 2 kişi gözaltına alındı

Malatya'da silahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı

3 Malatya'da silahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı

Adana'da bir kişi karısı tarafından bıçaklandı

4 Adana'da bir kişi karısı tarafından bıçaklandı

Trabzonspor'un yeni transferi Novak İstanbul'da

5 Trabzonspor'un yeni transferi Novak İstanbul'da

Üzerinde eroin bulunan şahıs gözaltına alındı

6 Üzerinde eroin bulunan şahıs gözaltına alındı

Muğla'da deprem

7 Muğla'da deprem

(Özel haber) Tartıştığı babasını boğazını keserek öldürdü

8 (Özel haber) Tartıştığı babasını boğazını keserek öldürdü

Haliç Köprüsü'nde kaza: 2 yaralı

9 Haliç Köprüsü'nde kaza: 2 yaralı