BU SESE KULAK VERİN

Üniversiteli Samsunsporlular, kulübe sabit gelir sağlamak amacıyla yaptıkları ve gündemde olan projelerini 1. Fikir Buluşması nda tanıttı.

BU SESE KULAK VERİN

Yaptıkları bir çok organizasyonla ses getiren Üniversitesi Samsunsporlular (ÜNİ-SAM), kulübe sabit geir sağlamak için hazırladıkları projeleri, 1. Fikir Buluşması yla anlattı. ÜNİ-SAM yetkilileri bu projelerin ses getirmesi için Gazi Sahnesi ndeki buluşmaya siyaset ve iş dünyasından önemli isimleri davet ettiklerini ancak hiç kimsenin gelmediğini söyledi. ÜNİ-SAM yönetimi ve taraftarların katıldığı 1. Fikir Buluşması nda ilk olarak Genel Sorumlu Mustafa Samancı söz alıp, Bizim isteğimiz ve amacımız Samsunspor un başarısı. Kulübümüze sabit gelir sağlanması için projeler hazırladık. Bu projeleri böyle bir geceyle, belediye başkanları ve iş adamlarına anlatmak istedik. Ancak onlar bize sadece çiçek gönderdiler diye konuştu. 

KEŞKE ARAMIZDA OLSALARDI
Projeleri anlatan Caner Sağır ise, Keşke belediye başkanlarımız ve davetiye gönderdiğimiz şehrin ileri gelenleri de aramızda olup, yaptıklarımızı görseydi. Biz kulübe destek olmak için Samsunspor Hatıralarım isimli bir anı kitabı hazırlıyoruz. Kitapta 100. sayfaya geldik. Bittikten sonra Samsunspor Store lerde satılacak. Yine Damlaya damlaya kombine olur projemizle küçük küçük brikim yapıp, 50 kombine bilet almayı hedefliyoruz. Samsunspor adına bir yer olsun diye, Lise-Sam la birlikte Hatıra Ormanı yapıyoruz. Orman da bitme noktasına geldi. Samsunspor bu yıl 50. yılını kutluyor ve bizim hedefimiz 50 okula 50 kitap yardımında bulunarak, küçük kardeşlerimize Samsunspor sevgisini aşılamak. Proje, okullar açılınca hayata geçecek dedi. 

İŞTE O PROJELER
Sağır, kulübe sabit gelir için hazırladıkları projeleri de açıklarken, şöyle devam etti: Geliri Samsunspor a kalmak kaydıyla, otobüs duraklarına reklam alanları, İstiklal Caddesi nde bilboard ve LED ışıklı büyük dev ekran yapılıp, Samsunspor a verilebilir. Biz bunları projelendirdik. Geliri belediyeye kalan yol kenarı park yerlerine ek bölümler yapılıp, Samsunspor a maddi kaynak sağanabilir. Her mali krizde sorun yaşayan kulüp personelinin maaşları Balıkesirspor da olduğu gibi belediyeler tarafından ödenebilir. Müthiş bir manzarası olan Nuri Asan Tesisleri, yaz aylarında küçük bir düzenlemeyle düğün salonu gibi kullanılabilir. Bunların da projeleri var. Biz tüm bu projeleri dosya halinde hiçbir maddi düşünce içinde olmadan, şehri yönetenlere göndereceğiz.  

SAMSUNSPOR MEYDANI...
Caner Sağır yeni yapılan stadın olduğu bölümde geniş meydanların olduğunu ve şehre Samsunspor sevgisini daha da yaymak için o bölüme Samsunspor Meydanı kurulabileceğini de sözlerine ekledi. Sağır, Bu sayede taraftarlarımız vakit geçireceği ve Samsunspor görselleriyle dolu bir meydanımız olur dedi. 

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

1 Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na yüklendi

2 AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na yüklendi

Kızılcahamam Emniyetinden zehir tacirlerine ağır darbe

3 Kızılcahamam Emniyetinden zehir tacirlerine ağır darbe

Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kuşadası'nda yapıldı

4 Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kuşadası'nda yapıldı

Bakan Taşlı çocukların bayramını kutladı

5 Bakan Taşlı çocukların bayramını kutladı

İznik'te şüpheli ölüm

6 İznik'te şüpheli ölüm

Düzce Üniversitesi öğrencileri madalyaya doymuyor

7 Düzce Üniversitesi öğrencileri madalyaya doymuyor

Kadına yönelik şiddet ile mücadele eğitimi verildi

8 Kadına yönelik şiddet ile mücadele eğitimi verildi

Keskin'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

9 Keskin'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Peyzaj mimarlarının sorunlarına değinildi

10 Peyzaj mimarlarının sorunlarına değinildi