BU SESE KULAK VERİN

Üniversiteli Samsunsporlular, kulübe sabit gelir sağlamak amacıyla yaptıkları ve gündemde olan projelerini 1. Fikir Buluşması nda tanıttı.

BU SESE KULAK VERİN

Yaptıkları bir çok organizasyonla ses getiren Üniversitesi Samsunsporlular (ÜNİ-SAM), kulübe sabit geir sağlamak için hazırladıkları projeleri, 1. Fikir Buluşması yla anlattı. ÜNİ-SAM yetkilileri bu projelerin ses getirmesi için Gazi Sahnesi ndeki buluşmaya siyaset ve iş dünyasından önemli isimleri davet ettiklerini ancak hiç kimsenin gelmediğini söyledi. ÜNİ-SAM yönetimi ve taraftarların katıldığı 1. Fikir Buluşması nda ilk olarak Genel Sorumlu Mustafa Samancı söz alıp, Bizim isteğimiz ve amacımız Samsunspor un başarısı. Kulübümüze sabit gelir sağlanması için projeler hazırladık. Bu projeleri böyle bir geceyle, belediye başkanları ve iş adamlarına anlatmak istedik. Ancak onlar bize sadece çiçek gönderdiler diye konuştu. 

KEŞKE ARAMIZDA OLSALARDI
Projeleri anlatan Caner Sağır ise, Keşke belediye başkanlarımız ve davetiye gönderdiğimiz şehrin ileri gelenleri de aramızda olup, yaptıklarımızı görseydi. Biz kulübe destek olmak için Samsunspor Hatıralarım isimli bir anı kitabı hazırlıyoruz. Kitapta 100. sayfaya geldik. Bittikten sonra Samsunspor Store lerde satılacak. Yine Damlaya damlaya kombine olur projemizle küçük küçük brikim yapıp, 50 kombine bilet almayı hedefliyoruz. Samsunspor adına bir yer olsun diye, Lise-Sam la birlikte Hatıra Ormanı yapıyoruz. Orman da bitme noktasına geldi. Samsunspor bu yıl 50. yılını kutluyor ve bizim hedefimiz 50 okula 50 kitap yardımında bulunarak, küçük kardeşlerimize Samsunspor sevgisini aşılamak. Proje, okullar açılınca hayata geçecek dedi. 

İŞTE O PROJELER
Sağır, kulübe sabit gelir için hazırladıkları projeleri de açıklarken, şöyle devam etti: Geliri Samsunspor a kalmak kaydıyla, otobüs duraklarına reklam alanları, İstiklal Caddesi nde bilboard ve LED ışıklı büyük dev ekran yapılıp, Samsunspor a verilebilir. Biz bunları projelendirdik. Geliri belediyeye kalan yol kenarı park yerlerine ek bölümler yapılıp, Samsunspor a maddi kaynak sağanabilir. Her mali krizde sorun yaşayan kulüp personelinin maaşları Balıkesirspor da olduğu gibi belediyeler tarafından ödenebilir. Müthiş bir manzarası olan Nuri Asan Tesisleri, yaz aylarında küçük bir düzenlemeyle düğün salonu gibi kullanılabilir. Bunların da projeleri var. Biz tüm bu projeleri dosya halinde hiçbir maddi düşünce içinde olmadan, şehri yönetenlere göndereceğiz.  

SAMSUNSPOR MEYDANI...
Caner Sağır yeni yapılan stadın olduğu bölümde geniş meydanların olduğunu ve şehre Samsunspor sevgisini daha da yaymak için o bölüme Samsunspor Meydanı kurulabileceğini de sözlerine ekledi. Sağır, Bu sayede taraftarlarımız vakit geçireceği ve Samsunspor görselleriyle dolu bir meydanımız olur dedi. 

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

3 kafadarın intihar şovu alış veriş merkezini savaş alanına çevirdi

1 3 kafadarın intihar şovu alış veriş merkezini savaş alanına çevirdi

Adana'da 'Huzur' uygulamasında Roma dönemine ait 141 parça tarihi eser yakalandı

2 Adana'da 'Huzur' uygulamasında Roma dönemine ait 141 parça tarihi eser yakalandı

Tır yol kenarında arıza yapan kamyonete çarptı: 2 kişi hayatını kaybetti

3 Tır yol kenarında arıza yapan kamyonete çarptı: 2 kişi hayatını kaybetti

Kazada yaralanan kadın 8 gün sonra hayatını kaybetti

4 Kazada yaralanan kadın 8 gün sonra hayatını kaybetti

Ukrayna'da araç kalabalığa daldı: 6 ölü

5 Ukrayna'da araç kalabalığa daldı: 6 ölü

Odun yüklü kamyon TEM'den şarampole uçtu: 1 ölü 1 yaralı

6 Odun yüklü kamyon TEM'den şarampole uçtu: 1 ölü 1 yaralı

Hız sınırını aşan kamyonetler kaza yaptı: 1 ölü 5 yaralı

7 Hız sınırını aşan kamyonetler kaza yaptı: 1 ölü 5 yaralı

İstanbul'da terör örgütleri MLKP ve TKPML'ye operasyon: 16 şüpheli gözaltında

8 İstanbul'da terör örgütleri MLKP ve TKP/ML'ye operasyon: 16 şüpheli gözaltında