HER ZAMAN BERABERİZ

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Gülsan Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek, Sadece seçimden seçime değil, her zamanla sizlerle beraberiz dedi

 HER ZAMAN BERABERİZ

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Gülsan Sanayi Sitesi nde esnafı ziyaret ederek 7 Haziran seçimlerinde verdikleri destek için teşekkür etti. AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Nuri Gençtürk, Canik İlçe Başkanı Ercan Eler ve ilçe teşkilat üyelerinin de katıldığı ziyaretlerde Köktaş, esnafla çay içip, bol bol sohbet etti, talep, sorun ve görüşlerini dinledi. Seçimden seçime değil, her zaman halk ile iç içe olduklarını ifade eden Milletvekili Köktaş Bizler dün de milletimizle birlikteydik, bugünde milletimizle birlikteyiz. Omuz omuza vererek yürüdüğümüz milletimizle yarında birlikte olacağız. Çünkü bizler gücümüzü aziz milletimizden alıyoruz dedi.

YAPICI TUTUMLA DEVAM
Esnafın özellikle önümüzdeki süreçle ilgili olarak sorularına yanıt veren Milletvekili Köktaş, Milletimiz yüzde 41 oy vererek 7 Haziran seçimlerinden de AK Parti yi birinci parti olarak sandıktan çıkarttı. Milletimiz ülkenin yönetiminde ana sorumluluğun AK Parti de olması gerektiği, gelecek dönemin de belirleyicisinin yine AK Parti olması gerektiği yönünde güçlü bir mesaj verdi. AK Parti iktidarları olarak 13 yıldır hangi sorumlulukla ülkemize ve milletimize hizmet ettiyse, bugünde aynı sorumlulukla hareket ediyoruz. Hükümet kurma çalışmalarımız yine aynı bu sorumlulukla, yapıcı bir tutumla devam ediyor diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil tıra arkadan çarptı: 2'si ağır 4 yaralı

1 Otomobil tıra arkadan çarptı: 2'si ağır 4 yaralı

Midyat'ta zehir taciri 2 kişi gözaltına alındı

2 Midyat'ta zehir taciri 2 kişi gözaltına alındı

Malatya'da silahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı

3 Malatya'da silahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı

Adana'da bir kişi karısı tarafından bıçaklandı

4 Adana'da bir kişi karısı tarafından bıçaklandı

Trabzonspor'un yeni transferi Novak İstanbul'da

5 Trabzonspor'un yeni transferi Novak İstanbul'da

Üzerinde eroin bulunan şahıs gözaltına alındı

6 Üzerinde eroin bulunan şahıs gözaltına alındı

Muğla'da deprem

7 Muğla'da deprem

(Özel haber) Tartıştığı babasını boğazını keserek öldürdü

8 (Özel haber) Tartıştığı babasını boğazını keserek öldürdü

Haliç Köprüsü'nde kaza: 2 yaralı

9 Haliç Köprüsü'nde kaza: 2 yaralı