HATIRLAMIYORMUŞ !

Alaattin Çakıcı nın üvey oğlu Onur Özbizerdik, sevgilisi Melis Çakırı darp ettiği ve alıkoyduğu iddiasıyla başlatılan soruşturma tamamlandı.

HATIRLAMIYORMUŞ !

İstanbul Cumhuriyet Savcılığı nca hazırlanan 2 sayfalık iddianamede, Onur Özbizerdik ve şoför Adil Cesur “şüpheli sıfatıyla yer alırken, Melis Çakır ve annesi Zehra Oya Kokucu “müşteki sıfatıyla yer aldı. İddianameye göre olay şöyle gerçekleşti: Melis Çakır erkek arkadaşı Onur Özbizerdik ile aralarındaki sorun nedeniyle 10 gün görüşmedi. Başka bir suç nedeniyle Onur Özbizerdik adliyeye gitti. Melis Çakır da şüpheli onur Özbizerdik in yanına gitti. Onur Özbizerdik adliyedeki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı. Özbizerdik ve Melis Çakır, şoför Adil Cesur un kullandığı araca bindi. Onur Özbizerdik, Melis Çakır ın çantasını ve telefonunu karıştırdı , Melis Çakır ın çantasında başka bir erkeğe ait kredi kartı bulan Özbizerdik, Melis Çakır ın kendisini aldattığını düşündü. Sinirlenen Onur Özbizerdik , Melis Çakır a araç içerisinde kafasına, yüzüne ve burnuna yumrukla darp etmeye başladı. Melis Çakır, şoför Adil Cesur dan aracı durdurmasını istedi. Ancak şoför Cesur durmadı. Onur Özbizerdik ise darp etmeye devam etti. Onur Özbizerdik in Sarıyer deki evlerine geldiklerinde ise araçtan inen Melis Çakır, bulduğu en yakın eve sığındı. Olaydan sonra Onur Özbizerdik, Melis Çakır ın annesi Zehra Oya Kokucu yu cep telefonuyla arayarak, “Seni geberteceğim kadın, kızını dayaktan geberttim hastanelik oldu. Git hastaneden toparla kızını. Seni de öldüreceğim göreceksin gününü… şeklindeki sözlerle hakaret ve tehdit sarf etti. 

İLAÇ İÇTİM OLAYI HATIRLAMIYORUM

Olayın ardından savcılık tarafından ifadesi alınan Şüpheli Özbizerdik, “Olay tarihinde adliyede Melis ile buluştuk. Rahatsızlığım nedeniyle x.. isimli ilaç kullandım. Bu nedenle Melis ile aramda geçen olayları hatırlamıyorum. Müştekiyi zorla alıkoymadım. Etkili eylemde bulunmadım dedi. 

“DEFALARCA UYARDIM, KULAK ASMADI

İfadesi alınan Şüpheli Adil Cesur ise, Onur Özbizerdik, Melis i darp etmeye başladıktan sonra defalarca uyardım. Ancak kendisi kulak asmadı. Sarıyer konaklarına geldiğimde aracı durdurdum. Engel olmaya çalıştım. Onur, “Karışma yoksa sana da vururum dedi. Bu sırada Melis kaçtı. Suça iştirak etmedim. Melis Çakır ın kaçmasına yardım ettim şeklinde ifade verdi. 

ADLİ TIP KURUMU RAPORU ALINDI

Adli Tıp Kurumu raporuna göre Melis Çakır ın burun kemiğinde kırık, yüzünde kesiğe neden olan yaralanmasının hafif nitelikte olmadığı, vücut kemik kırıklarının hayat fonksiyonlarına etkisini de orta derecede etkileyecek nitelikte olduğu belirtildi. 

“YÜZÜNDE SABİT ESER OLUŞACAK ŞEKİLDE YARALADI

İddianamenin sonuç bölümünde Onur Özbizerdik in, kendisini aldattığı düşüncesiyle Melis Çakır ın kafasına ve yüzüne yumrukla vurarak, kemik kırığına sebebiyet verecek ve yüzde sabit eser oluşacak şekilde yaraladığı kaydedildi. Ayrıca Özbizerdik in, Melis Çakır ı araçta alıkoyarak hürriyetinden yoksun bıraktığı ifade edildi. Adil Cesur un da aracı durdurmayarak Özbizerdik e yardım ederek, suça iştirak ettiği iddia edildi. 

ÖZBİZERDİK İN 27 YIL HAPSİ İSTENİYOR

İsmail Onur Özbizerdik in, “Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma , “Kasten yaralama , “Neticesi sebebiyle ağırlaşmış yaralama suçlarından 6 yıldan 23 yıla kadar hapsi talep edildi. Özbizerdik in, Zehra Oya Kokucu ya karşı “Tehdit ve “Hakaret suçlarından ise 9 aydan 4 yıla kadar hapsi istendi. Şoför Adil Cesur un ise Özbizerdik in suçlarına iştirak ettiği gerekçesiyle 3 yıldan 11 yıla kadar hapsi talep edildi. Özbizerdik ve Cesur, iddanamenin kabulu halinde hakim karşısına çıkacak.EN ÇOK OKUNANLAR

Her şeyi açıklayacak

1 Her şeyi açıklayacak

Hakem 'penaltı' dedi

2 Hakem 'penaltı' dedi

Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

3 Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

Samsunspor'da üzen istatistik

4 Samsunspor'da üzen istatistik

Bir anı, bir yazı...

5 Bir anı, bir yazı...

Samsunspor'da passolig sayısı artıyor

6 Samsunspor'da passolig sayısı artıyor

Yüzlerce kuş telef oldu

7 Yüzlerce kuş telef oldu

Kerkük'te sivillere silahlı saldırı: 6 ölü, 15 yaralı

8 Kerkük'te sivillere silahlı saldırı: 6 ölü, 15 yaralı

Nevruz bayramı öncesi Kars'ta polis kuş uçurtmuyor

9 Nevruz bayramı öncesi Kars'ta polis kuş uçurtmuyor

Bitlis'te terör örgütüne ait EYP imha edildi

10 Bitlis'te terör örgütüne ait EYP imha edildi