ONLARA FIRSAT YOK

AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, Türkiye de boşluk ve huzursuzluk olmasını isteyenler olabilir. Buna hiçbir zaman fırsat vermeyeceğiz dedi

 ONLARA FIRSAT YOK

AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, Haber Medya Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun u ziyaret etti.  Milletvekili Demircan, koalisyon çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunarak milletin verdiği görevden kaçmayacaklarını söyledi.

MHP YANLIŞ YAPTI
Milletvekili Demircan 7 Haziran seçimlerinde AK Parti nin tek başına iktidar olamayacağınınancak AK Parti siz de bir hükümetin kurulamayacağının ortaya çıktığını söyledi. Demircan, Önümüzde iki tane hükümet alternatifi görüldü. MHP ilk turda yapılan görüşmelerde koalisyona kapılarını kapattı. Bu yapılan bence yanlış bir uygulama. Milletimize en iyi hizmeti verecek koalisyonun kurulma çalışmalarına siyasi partilerin katılması görevidir. Burada milletimiz tekneye unu taşıyanla, sereni ayırt edecektir. Koalisyon çalışmalarına siyasi partiler samimi olarak katılmalı. CHP ile görüşmeler sürüyor. Bizler AK Parti olarak bütün yetkili kurumları birer birer topladık. Milletimizin seçim sonrası yapmış olduğu değerlendirmeyi en iyi şekilde okuduk. Bu görevden asla kaçmadık, kaçmayacağız. Olumlu bir sonuç çıkmaz ve koalisyon kurulamazsa yine milletimize gideriz, milletimiz en doğru7 kararı verecektir diye konuştu.

MİLLET SAHİP ÇIKACAKTIR
Koalisyon kurulamaması durumunda yeniden seçime gideleceğini belirten Demircan Biz her zaman için milletimize güveniyoruz. Milletimiz de yaşananları çok iyi analiz ediyor ve değerlendiriyor. Türkiye de bir boşluk oluşsun isteyenler olabilir. Ülkede güvenin, istikrarın sarsılmasını isteyenler de olabilir. Buna hiç bir zaman fırsat vermiyoruz. Milletimiz bu çalışmaları değerlendiriyordur. Koalisyonu ne kadar kurmak istediğimizi, çalışmalarımızı ciddiyetle de ilgilendiğimizi biliyor. Dolayısıyla milletimiz koalisyon kurulmasını engelleyenler hakkında olumlu düşünmeyecektir.  Öyle bir durumda AK Parti ye sahip çıkacaklardır ifadelerini kullandı.

HESABI SORULACAK
Ülkede yaşanılan terör saldırılarını da değerlendiren Milletvekili Ahmet Demircan şunları söyledi: Herkes gibi terörü biz de lanetliyoruz. Bu saldırı Türkiye ye yapılmıştır. Böyle bir saldırı ile ülkemizin istikrarı bozulmak isteniyor. Türkiye buna müsade etmeyecek. Hükümetimiz gerekli çalışmaları başlatmıştır. 3 bakanımız olay yerinde görevlendirilmiştir. Ancak ne yazık ki böyle bir terör saldırısı ile Türkiye belli bir şeylere zorlanmak isteniyor. Bunların hesabı sorulacaktır.  

Nur OK 

 

 

 

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Ordu'da trafik kazası: 1'i ağır 4 yaralı

1 Ordu'da trafik kazası: 1'i ağır 4 yaralı

Karabük'te servis midibüsü eve girdi: 4 ölü, 2 yaralı

2 Karabük'te servis midibüsü eve girdi: 4 ölü, 2 yaralı

Karabük'teki trafik kazası

3 Karabük'teki trafik kazası

Kızlarını pompalı tüfekle rehin alan baba 5 saat sonunda ikna edildi

4 Kızlarını pompalı tüfekle rehin alan baba 5 saat sonunda ikna edildi

Şüpheli poşet polisi alarma geçirdi

5 Şüpheli poşet polisi alarma geçirdi