Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Gün, birlik olma günü

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Aramıza nifak tohumları atmaya çalışanlara karşı gün birlik olma günüdür, gün kenetlenme günüdür dedi

Gün, birlik olma günü

?AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, baba ocağı Çarşamba da esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek 7 Haziran seçimlerinde gösterdikleri destekten ötürü teşekkür etti. AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Halit Doğan, AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Erçal ve ilçe teşkilat üyelerinin de katılımıyla gerçekleştirilen teşekkür ziyaretlerinde Milletvekili Köktaş a hemşehrileri yakın ilgi ve alaka gösterdi. Abdullah Paşa ve Rıdvan Paşa Camii çevresinde bulunan çay ocaklarında hemşehrileri ile bol bol sohbet eden Milletvekili Köktaş, daha sonra cadde üzerinde bulunan esnafları ziyaret etti, alışveriş yapan vatandaşlardan gelen talep ve sorunları dinleyerek görüşlerini aldı. 

KENETLENME ZAMANI
Çarşambalı hemşehrilerine 7 haziran seçimlerinde gösterdikleri destek için teşekkür eden Milletvekili Köktaş, hemşehrileri ile olan sohbetlerde ülke gündemini değerlendirdi. Son günlerde ülkemizin birlik ve bütünlüğünü hedef alan, milletimizin huzurunu bozmaya yönelik yapılan terör saldırılarını nefretle kınadığını, terörün her türlüsünü lanetlediğini ifade eden Milletvekili Köktaş, Şanlıurfa, Diyarbakır ve Kilis te düzenlenen hain saldırılarda şehit düşen polis ve asker kardeşlerimize Allah tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı dilerken, yaralı polis ve asker kardeşlerimize de acil şifalar diliyorum. Aramıza nifak tohumları atmaya çalışanlara karşı gün birlik olma günüdür, gün kenetlenme günüdür. Türkiye nin bütünlüğü, egemenliği ve bağımsızlığı ile milletimizin birliği, kardeşliği, huzuru ve barışı daima güçlü bir biçimde yaşayacaktır diye konuştu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Yönetim sessiz taraftar tepkili

1 Yönetim sessiz taraftar tepkili

Liderimizin emirlerine amadeyiz

2 Liderimizin emirlerine amadeyiz

Kritik haftalar

3 Kritik haftalar

Samsun dahil 3 ildeki FETÖ operasyonunda şok ayrıntı

4 Samsun dahil 3 ildeki FETÖ operasyonunda şok ayrıntı!

ALTTAN DAHA DA UZAKLAŞMALIYIZ

5 ALTTAN DAHA DA UZAKLAŞMALIYIZ

Bir gözaltı ve bir gerçek

6 Bir gözaltı ve bir gerçek...

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz Elimiz kuvvetlendi

7 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Elimiz kuvvetlendi'

Güvenlik Uzmanı Mete Yarardan Samsun OMÜde önemli açıklamalar

8 Güvenlik Uzmanı Mete Yarar'dan Samsun OMÜ'de önemli açıklamalar

 Samsundan Berline evlilik teklifi

9 Samsun'dan Berlin'e evlilik teklifi

İhanetçiler boğulacak

10 İhanetçiler boğulacak