Canik Başarı Samsun’un gururu

Canik Başarı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yunus Bekdemir, üniversitelerinin tecrübeli akademik kadrosu ve kaliteli eğitimiyle Samsun’un ve Türkiye’nin gururu olmaya devam ettiğini söyledi

Canik Başarı Samsun’un gururu

2015-2016 üniversite yerleştirme sonuçlarında yüzde 100 doluluk oranına ulaşan Canik Başarı Üniversitesi, 4 fakültesi ve 13 bölümüyle aday öğrencilerin en çok ilgi gösterdiği üniversiteler arasında yer almayı başardı. Bu yıl itibariyle öğrenci mevcudunun 2 bine ulaştığını belirten Canik Başarı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yunus Bekdemir, “Üniversitemizi yurdun dört bir tarafından tercih ederek yerleşmiş tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, Başarı ailesine hoş geldiniz diyorum” dedi.

BAŞARI DEVAM EDİYOR 
Canik Başarı Üniversitesi nin tecrübeli akademik kadrosu ve kaliteli eğitimiyle Samsun’un ve Türkiye’nin gururu olmaya devam ettiğini belirten Prof. Dr. Bekdemir,
“Öğrencilerimizin daha başarılı olmaları için gerekli fiziki, teknolojik ve akademik imkanları bir araya getirmekteyiz. Üniversitelerle olan uluslararası ilişkileri, öğrenci değişimi ve AR-GE çalışmalarıyla üniversitemiz başarılarını devam ettirmektedir” diye konuştu.

YABANCI DİL TAVSİYESİ
Bu yıl ilk mezunlarını verecek olan Canik Başarı Üniversitesi’nin, Yüksek Lisans ve Doktora programlarıyla da ülkenin akademik ihtiyaçlarına insan kaynağı hazırlamaya katkıda bulunduğunun altını çizen Prof. Dr. Bekdemir, üniversite öğrencilerine en az bir yabancı dil öğrenmeleri tavsiyesinde bulundu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Söz Erkurt Tutu'da

1 Söz Erkurt Tutu'da

Samsun dahil 3 ilde uyuşturucu operasyonu

2 Samsun dahil 3 ilde uyuşturucu operasyonu

Engin İpekoğlu Giresun'u ezberletti

3 Engin İpekoğlu Giresun'u ezberletti

 Samsun kış turizmine hazır

4 Samsun kış turizmine hazır

Maça gitmiyoruz

5 Maça gitmiyoruz

 Yerli otomobile farklı yorum

6 Yerli otomobile farklı yorum

Pamuk'un çabası Karabaş'ın götürülmesini engelleyemedi

7 Pamuk'un çabası Karabaş'ın götürülmesini engelleyemedi

'Piri Reis' 'Haber'de

8 'Piri Reis' 'Haber'de

Çağrı Ortakaya: 'Taraftarımızı mutlu etmeliyiz'

9 Çağrı Ortakaya: 'Taraftarımızı mutlu etmeliyiz'

Alkollü sürücü kırmızı ışıkta duran araçları biçti

10 Alkollü sürücü kırmızı ışıkta duran araçları biçti