GÖNÜL DEN TERÖR BRİFİNGİ

Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül başkanlığındaki heyet, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yi ziyaret edecek.

GÖNÜL DEN TERÖR BRİFİNGİ

Türkiye genelinde ve sınır ötesinde yürütülen terör operasyonlarına yönelik son bilgileri iletecek. HDP ise brifing verilecek partiler arasında yer almıyor.
Başbakan Ahmet Davutoğlu nun görevlendirdiği güvenlik heyeti ilk olarak saat 16.00 da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile CHP Genel Merkezi nde bir araya gelecek ardından MHP Genel Merkezi ne geçecek olan heyet, saat 18.00 da MHP Genel Başkanı Bahçeli ye son bilgiler aktaracak. HDP nin ise terör operasyonları kapsamında bilgilendirilecek partiler arasında yer almadığı öğrenildi. 
Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül başkanlığındaki heyette Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu, MİT Müsteşarı Hakan Fidan, Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz ve Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Yaşar Güler bulunuyor.
Başbakan Ahmet Davutoğlu dün Kılıçdaroğlu ve Bahçeli yi telefonlar arayarak terör operasyonlarıyla ilgili bilgi vermişti. EN ÇOK OKUNANLAR

Nişanlısı ayrılınca tüfekle ateş açtı

1 Nişanlısı ayrılınca tüfekle ateş açtı

Bosnalı aileye film gibi gasp şoku

2 Bosnalı aileye film gibi gasp şoku

Alüminyum fabrikasında yangın:2 yaralı

3 Alüminyum fabrikasında yangın:2 yaralı

İstanbul'da korkutan yangında can pazarı

4 İstanbul'da korkutan yangında can pazarı